Gradua-CEGOS, s.r.o.
Vzdělávání Gradua


Vedení týmu, osobní a manažerské kompetence

Oblast ke stažení ve formátu PDF.
Katalog otevřených kurzů 2017 ve formátu PDF.

Měkké dovednosti ve vzdělávání dospělých považujeme za základ efektivní komunikace a úspěšného jednání v manažerské, obchodní i odborné praxi. Dovednosti z této oblasti umožňují aplikovat speciální znalosti, řídit sebe sama, lidi i procesy.

V našich kurzech prohloubíte své manažerské dovednosti, zdokonalíte své komunikační dovednosti či posunete kupředu svůj osobní rozvoj. Asertivita, verbální a neverbální komunikace, time management, sebeřízení, ale i leadership, koučink a další oblíbená témata jsou připravena i pro Vás.

Vzdělávací kurzy vedou zkušení a specializovaní lektoři, kteří se snaží pomocí interaktivních metod a zážitkové pedagogiky předat poznatky a zkušenosti, rozvíjet váš potenciál i hledat rezervy. Vše pak maximálně využijete ve své praxi.

Naše kurzy a školení na sebe navazují a vytvářejí systém individuálního rozvoje účastníků. Nabízíme také cyklické vzdělávání, které je připraveno pro různé zkušenostní úrovně účastníků.

Všechna uvedená i další témata jsme pro Vás schopni realizovat jako zakázku na míru.

Nabídku otevřených kurzů pro rok 2018 pro Vás připravujeme! Než se nabídka objeví v našem e-shopu, neváhejte kontaktovat pro více informací manažera projektu:

Mgr. Andrea Vlasáková
Tel.: 226 006 345
E-mail: avlasakova@gradua.cz

Kurzy řazené podle termínu zahájení:20.11. 2017 Praha
07.12. 2017 Brno
 
9 559.00cena s DPH
Zobrazit
22.11. 2017 Praha
05.12. 2017 České Budějovice
 
13 915.00cena s DPH
ZobrazitProhlédněte si naše bestsellery z této oblasti zde.

Vedení týmů - otevřené kurzy