Inovativní vzdělávání
a poradenství

Otevřené kurzy

Využijte pro svůj růst široké a výhodné nabídky vzdělávání. Otevřené vzdělávací kurzy a školení jsou pro Vás připraveny ve více než 200 aktuálních tématech, která lze na sebe vhodně navazovat podle aktuálních potřeb jednotlivých zaměstnanců nebo celé organizace.

Otevřené vzdělávací kurzy a školení Gradua

Vzdělávání Gradua představuje nejsnazší a nejdostupnější cestu k efektivnímu vzdělávání zaměstnanců. Otevřené vzdělávací kurzy, semináře a tréninky jsou vysoce interaktivní a zaměřené na praxi. Veškerá témata jsou průběžně aktualizována na základě nejnovějších trendů a situaci na trhu.

další informace

Registrace a objednávka v e-shopu

Otevřené vzdělávací kurzy, školení, semináře nebo e-learningové kurzy Gradua- CEGOS si můžete pohodlně a výhodně objednávat prostřednictvím našeho e-shopu. Stačí se jen jednou zaregistrovat.

další informace


Květen 2024
PoÚtStČtSoNe
 
 
 
 

Firemní vzdělávání zaměstnanců na míru

Plánujete specifický projekt vzdělávání zaměstnanců? Chcete zvýšit jeho účinnost vhodnou kombinací moderních forem a metod?

Více informací

Zjistěte skutečné vzdělávací potřeby

V souladu s cíli Vaší firmy a strategiií v oblasti lidských zdrojů provedeme společně s Vámi analýzu vzdělávacích potřeb klíčových zaměstnanců, o jejíž výsledky se budete moci skutečně opřít. 

Pomůžeme Vám...


Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené