Inovativní vzdělávání
a poradenství

LearningHub

I ve vzdělávání je mít třeba systém, plánovaná a uskutečněná školení, studijní materiály, aktivační mikrolearningy i komunikační nástroje pro skupinu. To vše a mnohem víc nabízí náš systém LearningHub našim studentům.


LeaningHub představuje systém vycházející z úspěšného Learning Management Systému (LMS Moodle) Totara. Jde o samotný výukový portál, jehož cílem je nabídnout pohodlný přístup uživatelům k vzdělávacím aktivitám skrze webový prohlížeč.

Každý, kdo je zapsán do LearningHubu se může pod svým osobním přístupem přihlásit do systému, který mu umožní vzdělávat se kdykoliv, kdy mu jeho možnosti dovolí. Díky tomu je možné efektivně a úspěšně kombinovat nástroje distančního (digitálního) i prezenčního vzdělávání.

Náš systém umožňuje vytvořit vzdělávací cestu zcela na míru a vystavět strukturu vzdělávacích aktivit tak, aby plně splňovaly požadavky i časové možnosti uživatele.

Na jednom místě má pak uživatel k dispozici všechny studijní materiály, které kdykoliv v průběhu programu potřebuje pro jeho úspěšné absolvování. Ke vzdělávacímu obsahu se můžete v průběhu studia kdykoliv vracet.

Přihlašte se do našeho systému a podívejte se, jak může vypadat prostředí pro podporu vzdělávání.

https://learninghub.cegos.com/

user: graduacz
heslo: graduagra5

 Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené