Inovativní vzdělávání
a poradenství

Komunikace a naše ego - videokurz

Stává se vám, že se v hádce necháte "vytočit" a po skončení litujete toho, co vám vyšlo z úst nebo jste naopak překvapeni, že jste si nevzpomněli ani na jediný argument? Objednejte si náš balíček a objevte, jak pracovat s naším EGEM efektivně.

Stává se vám, že se v hádce necháte "vytočit" a po skončení litujete toho, co vám vyšlo z úst nebo jste naopak překvapeni, že jste si nevzpomněli ani na jediný argument? Stává se vám, že se někdy urazíte, stáhnete nebo to naopak tomu druhému chcete za každou cenu "natřít"? Skřípete zuby, ale navenek se usmíváte?Přijdou vám všichni ostatní blbí, neschopní, nezapadají do vašich šablon? Zdá se vám, že si někdy nerozumíte, že nechápete svoje chování, že byste ho rádi trochu pozměnili? Je možné, že v tom "mají prsty" různé stavy našeho ega.

Co se v našem online kurzu naučíte?

My se v našem kurzu budeme věnovat třem základním polohám ega. Vysvětlíme si, odkud se tyto většinou automatické, fixované vzorce berou, jaký mívají efekt v komunikaci a jaké nám přinášejí plusy i mínusy v daných situacích. Od osvětlení základů transakční analýzy Erica Berneho se postupně přesuneme ke konfliktům.

Budeme probírat různé možnosti zefektivnění komunikace a celkově chování v konfliktu tak, aby se co nejvíce zapojoval stav ega, který je pro danou situaci nejvýhodnější. Na závěr naší minisérie o egu nahlédneme do tématiky asertivity a pomůžeme si některými jejími nástroji, abychom vše zabalili do smysluplného celku, který vede k lepšímu porozumění sobě samotnému, druhým lidem a celkově větší životní spokojenosti.

Objednejte si náš balíček My a naše EGO a objevte, jak pracovat s naším EGEM efektivně.

Jak si s námi naše EGO hraje 1/3
V konfliktech dospěle - s EGEM na uzdě 2/3
Asertivita - EGO pod kontrolou 3/3

V naší nabídce můžete nakoupit jednotlivé díly samostatně anebo vše jako balíček. Tak neváhejte a vstupte.
S námi si budete více rozumět, budete komunikovat efektivněji a vědoměji.

Videokurzy pro firmy

Pokud byste rádi zajistili hromadný přístup Vašich zaměstnanců k našim videokurzům, napište si o kalkulaci či ukázkový přístup.

Vzdělávání s našimi videokurzy Vám umožní nastartovat zájem Vašich zaměstnanců o určité téma.

V případě zájmu je možné jej navázat na naši prezenční či online výuku s našimi profesionálními lektory. Nahlédněte do našeho katalogu videokurzů.

Nabídku atraktivních témat v online provedení pro Vás stále rozšiřujeme.

Sledujte nás zde na webových stránkách, sociálních sítích nebo naše živá vysílání.

S námi se naučíte být tím, kým chcete být.Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené