Inovativní vzdělávání
a poradenství

9 nejčastějších nečistých praktik při vyjednávání

Co dělat a jak se bránit, když se partner v jednání rozhodne, že nás oklame nebo vyvede z rovnováhy? Pojďte se s námi naučit v našem on-line kurzu, jak na to.

Určitě víte, že existuje mnoho taktik a triků z nichž je možné při vyjednávání těžit a které mohou být použity proti nám.
Všichni nějaké známe. Jsou odstupňovány od lží, nadávek a urážek po různé formy někdy i rafinovaného psychologického nátlaku a manipulace.Mohou být pouze lidsky nepříjemné nebo příčící se zásadám etiky až po protiprávní - viz kauza místopředsedy FAČR Romana Berbra a výhrůžka "zařiď to nebo ti vypálím barák". Jejich cílem je pomoci tomu, kdo je užívá, dosáhnout zcela konkrétního zisku a můžeme je označit jako nečistou hru. Čím to je, že bývají často úspěšné?

Nečisté vyjednávací triky jsou ve skutečnosti jednostranné návrhy vyjednávacího postupu, které má jedna ze stran v úmyslu používat při konkrétním vyjednávání. Co udělat, abychom se této špinavé hře ubránili, uvidíte v seriálu POWER LUNCH 9 nejčastějších nečistých praktik při vyjednávání. Vybral jsem pro vás 9 běžných nečistých vyjednávacích triků, se kterými se běžně při vašich obchodních nebo i jiných vyjednáváních můžete setkat.

V každém dílu uvidíte 3 nečisté triky používané při vyjednávání, které vám postupně představíme a ukážeme, jak vypadají v praxi při jednání. Vysvětlíme vám, co každým tímto trikem druhá strana sleduje. A konečně vám dáme návod, jak jim úspěšně čelit.

Co dělat a jak se bránit, když se partner v jednání rozhodne, že nás oklame nebo vyvede z rovnováhy? Určitě víte, že existuje mnoho taktik a triků z nichž je možné při vyjednávání těžit a které mohou být použity proti nám.

Všichni nějaké známe. Jsou odstupňovány od lží, nadávek a urážek po různé formy někdy i rafinovaného psychologického nátlaku a manipulace.

Objednejte si náš balíček a objevte jak se bránit.

Nečisté praktiky ve vyjednávání a jak na ně 1/3
Nečisté praktiky ve vyjednávání a jak na ně 2/3
Nečisté praktiky ve vyjednávání a jak na ně 3/3

V naší nabídce můžete nakoupit jednotlivé díly samostatně anebo vše jako balíček. Tak neváhejte a objevte jak se bránit.

Videokurzy pro firmy

Pokud byste rádi zajistili hromadný přístup Vašich zaměstnanců k našim videokurzům, napište si o kalkulaci či ukázkový přístup.

Vzdělávání s našimi videokurzy Vám umožní nastartovat zájem Vašich zaměstnanců o určité téma.

V případě zájmu je možné jej navázat na naši prezenční či online výuku s našimi profesionálními lektory. Nahlédněte do našeho katalogu videokurzů.

Nabídku atraktivních témat v online provedení pro Vás stále rozšiřujeme.

Sledujte nás zde na webových stránkách, sociálních sítích nebo naše živá vysílání.

S námi se naučíte být tím, kým chcete být.Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené