Inovativní vzdělávání
a poradenství

Jak na úspěšnou agilní transformaci

Chcete začít vyvíjet agilně? Zavést ve Vaší firmě agilní projektové řízení? Dobrá. A víte proč? Jak? Na co si dát pozor? Abyste uspěli, připravili jsme pro Vás 3 krátké online kurzy, ve kterých Vám pomůžeme.

Začneme tím nejdůležitějším - ujasníme si, proč! Proč agilní vývoj? Jaké problémy řešíte? Co jsou Vaše cíle? Pravděpodobně už jste hodně krát slyšeli slovo agilní. Agilní vývoj. Agilní projektové řízení. Agilita. Scrum. Kanban. Agilní transformace. Jeden aby se bál, že otevře ledničku a vyskočí na něj agilní kouč.

Význam slova se úplně vytratil. Spousta firem tak zahajuje agilní transformaci, aniž by tušila proč. Cílem je "agile". A naprostá většina těchto pokusů skončí špatně. Utratí se spousta peněz, lidé ve firmě si maximálně tak všimnou, že kolem prošla další transformace a jen čekají, až se to přežene.To ale není chyba agilního přístupu. Frameworku, Scrum Mastera, Product ownera. Problémy často pramení z nepochopení základních principů nebo přeskočení některých nezbytných kroků. Nepomáhá ani slepé a striktní dodržování všech pravidel, které jste si přečetli vlevo dole v agilní bibli.

Abyste si ušetřili čas, peníze a nervy, spojili jsme síly s Petrem Fléglem, se kterým jsme pro Vás připravili 3 výuková videa, ve kterých se Petr podělil o své zkušenosti a o spoustu chyb, které ve svém dosavadním působení udělal. Díky tomu se těmto chybám můžete vyhnout.

Objednejte si náš balíček a objevte svět agilní transformace.

 A co se tedy v tomto video kurzu dozvíte?

První díl - první kroky: podíváme se na základy jako jsou cíle transformace, proč agile, podpora lidí ve firmě. Tyto základy se často úplně ignorují a celá snaha je rovnou odsouzena k zániku.
Druhý díl - jak: V druhém díle si projdeme výběr vhodného frameworku, který byste mohli použít.
Třetí díl - na co si dát pozor: Ve třetím díle si pak zrekapitulujeme nejčastějších chyby, kterých se teamy dopouštějí, abyste věděli, čemu se vyhnout. Popíšeme si i ukázku jednoho nefunkčního sprintu, kde se team dopustil několika typických začátečnických chyb.

V naší nabídce můžete nakoupit jednotlivé díly samostatně nebo vše jako balíček. Tak neváhejte a zahajte agilní transformaci společně s Petrem Fléglem.


Videokurzy pro firmy

Pokud byste rádi zajistili hromadný přístup Vašich zaměstnanců k našim videokurzům, napište si o kalkulaci či ukázkový přístup.

Vzdělávání s našimi videokurzy Vám umožní nastartovat zájem Vašich zaměstnanců o určité téma.

V případě zájmu je možné jej navázat na naši prezenční či online výuku s našimi profesionálními lektory. Nahlédněte do našeho katalogu videokurzů.

Nabídku atraktivních témat v online provedení pro Vás stále rozšiřujeme.

Sledujte nás zde na webových stránkách, sociálních sítích nebo naše živá vysílání.

S námi se naučíte být tím, kým chcete být.Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené