Inovativní vzdělávání
a poradenství

Novinky

Novinky ve společnosti Gradua-CEGOS, důležitá upozornění pro klienty s dopadem na vzdělávání zaměstnanců, nové vzdělávací kurzy, semináře nebo služby v oblasti poradenství ve vzdělávání.

Září
21

Pozvánka - Behaviorální interview 10/2023

Přijďte si osvojit východiska a strategii metody behaviorálního interview a zdokonalit se ve vytváření behaviorálních otázek zaměřených na posouzení specifických kompetencí pro hledanou pozici.

Více
Září
17

Pozvánka - Nejčastější spory se zaměstnanci, jak jim předcházet a jak je řešit 10/2023

V každodenní praxi řešíme výpovědi zaměstnanců, neomluvené absence, spory na pracovišti, alkohol na pracovišti a další, to vše může vyústit ve spor. Pojďme se společně s odborníkem naučit na praktických příkladech, jak těmto sporům předcházet nebo jak je řešit.

Více
Září
14

Pozvánka - Základy pracovního poměru a řešení personalistiky v praxi 10/2023

Začínáte s personalistikou? Potřebujete se rychle zorientovat v základech pracovního poměru? Přijďte na naše praktické školení a rozšiřte své znalosti v souladu s platnou legislativou.

Více
Září
10

Pozvánka - Řízení lidských zdrojů 9/2023

Přijměte pozvání Lenka Gomez Tomčálová na 3 odborná školení z pracovněprávní oblasti a získejte praktická doporučení pro aplikaci aktuální i nově chystané legislativy!

Více
Září
05

Kurzy z pracovněprávní problematiky s Lenkou Gomez Tomčálovou

Přijměte pozvání lektorky Lenky Gomez Tomčálové na aktuální kurzy z pracovněprávní oblasti.

Více
Září
04

Pozvánka na setkání s naší společností

Srdečně Vás zveme na neformální setkání s naší společností k tématu "Employer Branding není sprint, ale maratón".

Více
Červen
21

Pozvánka - Vzdělácí cykly kurzů Gradua

Všimli jste si v našem portfoliu otevřených kurzů, že některé z našich oblastí mají ve své nabídce vytvořený jeden nebo více cyklů? A ptáte se proč? K čemu je to dobré? Pojďte se dozvědět víc.

Více
Leden
09

Pozvánka - Energy management

Pojďme se spolu s námi zamyslet nad tím, jak lépe pracovat se svojí energií i tím, kam ji investovat. Získáte praktické návody, jak být více v pohodě a nebýt emoční "papiňák".

Více
Leden
08

Podcast - Proč se chovat podle druhých. SOCIÁLNÍ SCHVÁLENÍ A AUTORITA

Proč se chovat podle druhých. SOCIÁLNÍ SCHVÁLENÍ A AUTORITA - z dílny přátel Gradua. S přáním úspěšného roku nabízíme inspiraci, jak správně vykročit.

Více
Srpen
22

HR controlling v praxi - pozvánka na kurz 9/2022

Přijďte si osvojit aplikaci controllingového přístupu v oblasti HR na náš praktický kurz "HR controlling v praxi".

Více
Červenec
26

Rozhovor s odborníkem - Zdenkou Tmějovou - Manipulace

Setkáváte s manipulací, nefér taktikami a neproduktivními styly komunikace? Na našem kurzu "Manipulace a obrana proti ní" se naučíte odhalit manipulaci v komunikaci a zejména se dozvíte, jak na ni efektivně reagovat. Přijměte pozvání Zdenky Tmějové na 5. října v Praze.

Více
Červenec
11

Energy management - pozvánka na kurz 8/2022

Pojďte se spolu s námi zamyslet nad tím, jak lépe pracovat se svojí energií i tím, kam ji investovat. Udělejte si jasno, jak dělat dobrou práci a cítit se dlouhodobě skvěle a zdravě.

Více
Červen
14

Moderní metody náboru - mistrovství v LinkedIn

LinkedIn je mezi českými zaměstnavateli standardem náboru zaměstnanců. Co můžete udělat, abyste hledání na LinkedIn nastartovali nebo zefektivnili? Přijďte se inspirovat na praktický kurz Moderní metody náboru.

Více
Květen
30

HR marketing - pozvánka na kurz 6/2022

HR marketing, v dnešní době již nemůže opomíjet žádná společnost. Přijďte se dozvědět, jak na něj k nám na praktický kurz "HR marketing aneb budujeme Employer Brand".

Více
Květen
24

Selfmanagement - pozvánka 6/2022

Jestli opravdu chcete zapracovat na svých dovednostech a celkově na osobním rozvoji, přijměte pozvání na kurz Self Managementu.

Více
Květen
19

Kalkulace nákladů - praktikum 6/2022

Pokud jste manažer neekonom a často se setkáváte s potřebou operativně pracovat s cenovou a nákladovou kalkulací je praktický kurz "Kalkulace nákladů - praktikum" určen přímo Vám.

Více
Květen
04

Základy pracovního poměru a řešení personalistiky v praxi - pozvánka na kurz 5/2022

Seznamte se v našich odborných seminářích s platnou legislativou a získejte jistotu, že vše řešíte v souladu s aktuálními předpisy a předcházíte tak zbytečným soudním sporům se zaměstnanci a pokutám kontrolních úřadů.

Více
Květen
04

Pracovní doba a její specifika nejen ve výrobních firmách - pozvánka na kurz 5/2022

Jaké jsou povinnosti zaměstnavatele ohledně evidence pracovní doby? Praktické odpovědi na tyto a spoustu dalších otázek souvisejících s pracovní dobou naleznete v našem školení "Pracovní doba a její specifika nejen ve výrobních firmách".

Více
Květen
03

Zvládání emocí v náročných situacích - pozvánka na kurz 5/2022

Naučte se se svými emocemi pracovat tak, aby vám v životě pomáhaly a neohrožovaly vaše vztahy. V našem vzdělávacím kurzu Zvládání emocí v náročných situacích se dozvíte jak zvládat konfliktní situace, prezentace či vyjednávání. S kurzem od nás bude váš život lepší.

Více
Duben
26

Systém odměňování a benefitů v praxi pozvánka na kurz 5/2022

Odměňování lidí hraje důležitou roli v jejich motivaci a celkové spokojenosti. Jak správně systém odměňování nastavit, vám napoví náš seminář zaměřený na praktická cvičení v přípravě a tvorbě systému odměňování.

Více

<< předchozí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené