Inovativní vzdělávání
a poradenství

Novinky

Novinky ve společnosti Gradua-CEGOS, důležitá upozornění pro klienty s dopadem na vzdělávání zaměstnanců, nové vzdělávací kurzy, semináře nebo služby v oblasti poradenství ve vzdělávání.

Leden
26

Pozvánka - Manažerské rozhovory 2/2023

V řízení lidí platí: Kdo se ptá, vede. Mnozí vedoucí mají pocit, že se členy týmu mluví hodně. Často však vedoucí mluví na lidi, ne s lidmi. Vysílají informace, ale nepřijímají nic zpět. Přijďte na náš kurz a seznamte se s různými typy rozhovorů, které můžete v praxi použít.

Více
Leden
23

Pozvánka - Zaměstnávání cizinců 2/2023

Zvažujete zaměstnávat cizince nebo je již zaměstnáváte? Přijďte si proto osvojit všeobecná pravidla platná při zaměstnávání cizinců z Evropské unie, jejich rodinných příslušníků nebo cizinců z tzv. třetích zemí společně s odborníkem JUDr. Janou Lindovou.

Více
Leden
21

Pozvánka - Controlling pro specialisty 2/2023

Náš kurz "Controlling pro specialisty" se věnuje právě tomu, aby controlling nebyl pouhým převáděním dat a informací, ale aby se stal skutečným a základním nástrojem řízení.

Více
Leden
09

Pozvánka - Energy management

Pojďme se spolu s námi zamyslet nad tím, jak lépe pracovat se svojí energií i tím, kam ji investovat. Získáte praktické návody, jak být více v pohodě a nebýt emoční "papiňák".

Více
Leden
08

Podcast - Proč se chovat podle druhých. SOCIÁLNÍ SCHVÁLENÍ A AUTORITA

Proč se chovat podle druhých. SOCIÁLNÍ SCHVÁLENÍ A AUTORITA - z dílny přátel Gradua. S přáním úspěšného roku nabízíme inspiraci, jak správně vykročit.

Více
Srpen
22

HR controlling v praxi - pozvánka na kurz 9/2022

Přijďte si osvojit aplikaci controllingového přístupu v oblasti HR na náš praktický kurz "HR controlling v praxi".

Více
Srpen
15

Time Management - pozvánka na kurz 9/2022

Přijměte pozvání na jeden z nejoblíbenějších kurzů z naší nabídky Time Management. Kurz je zaměřen na zvýšení efektivity práce manažera pomocí správného plánování, využívání času a rozvoje kompetencí jeho týmu pomocí delegování.

Více
Červenec
26

Rozhovor s odborníkem - Zdenkou Tmějovou - Manipulace

Setkáváte s manipulací, nefér taktikami a neproduktivními styly komunikace? Na našem kurzu "Manipulace a obrana proti ní" se naučíte odhalit manipulaci v komunikaci a zejména se dozvíte, jak na ni efektivně reagovat. Přijměte pozvání Zdenky Tmějové na 5. října v Praze.

Více
Červenec
13

Pozvánka - Manažerské cykly 7/2022

Získejte inspiraci, jak ve firmě zajistit kontinuální vzdělávání a připravit tak své zaměstnance ať už na profesní nebo manažerskou pozici. Více vám napoví naše vzdělávací cykly Gradua.

Více
Červenec
11

Energy management - pozvánka na kurz 8/2022

Pojďte se spolu s námi zamyslet nad tím, jak lépe pracovat se svojí energií i tím, kam ji investovat. Udělejte si jasno, jak dělat dobrou práci a cítit se dlouhodobě skvěle a zdravě.

Více
Červen
30

Plánujte s Graduou - Léto je tady!

Vychutnejte si léto dle svých představ a užijte si dny volna plné slunce a pohody!

Více
Červen
14

Moderní metody náboru - mistrovství v LinkedIn

LinkedIn je mezi českými zaměstnavateli standardem náboru zaměstnanců. Co můžete udělat, abyste hledání na LinkedIn nastartovali nebo zefektivnili? Přijďte se inspirovat na praktický kurz Moderní metody náboru.

Více
Květen
30

HR marketing - pozvánka na kurz 6/2022

HR marketing, v dnešní době již nemůže opomíjet žádná společnost. Přijďte se dozvědět, jak na něj k nám na praktický kurz "HR marketing aneb budujeme Employer Brand".

Více
Květen
24

Selfmanagement - pozvánka 6/2022

Jestli opravdu chcete zapracovat na svých dovednostech a celkově na osobním rozvoji, přijměte pozvání na kurz Self Managementu.

Více
Květen
19

Kalkulace nákladů - praktikum 6/2022

Pokud jste manažer neekonom a často se setkáváte s potřebou operativně pracovat s cenovou a nákladovou kalkulací je praktický kurz "Kalkulace nákladů - praktikum" určen přímo Vám.

Více
Květen
04

Základy pracovního poměru a řešení personalistiky v praxi - pozvánka na kurz 5/2022

Seznamte se v našich odborných seminářích s platnou legislativou a získejte jistotu, že vše řešíte v souladu s aktuálními předpisy a předcházíte tak zbytečným soudním sporům se zaměstnanci a pokutám kontrolních úřadů.

Více
Květen
04

Pracovní doba a její specifika nejen ve výrobních firmách - pozvánka na kurz 5/2022

Jaké jsou povinnosti zaměstnavatele ohledně evidence pracovní doby? Praktické odpovědi na tyto a spoustu dalších otázek souvisejících s pracovní dobou naleznete v našem školení "Pracovní doba a její specifika nejen ve výrobních firmách".

Více
Květen
03

Zvládání emocí v náročných situacích - pozvánka na kurz 5/2022

Naučte se se svými emocemi pracovat tak, aby vám v životě pomáhaly a neohrožovaly vaše vztahy. V našem vzdělávacím kurzu Zvládání emocí v náročných situacích se dozvíte jak zvládat konfliktní situace, prezentace či vyjednávání. S kurzem od nás bude váš život lepší.

Více
Duben
26

Systém odměňování a benefitů v praxi pozvánka na kurz 5/2022

Odměňování lidí hraje důležitou roli v jejich motivaci a celkové spokojenosti. Jak správně systém odměňování nastavit, vám napoví náš seminář zaměřený na praktická cvičení v přípravě a tvorbě systému odměňování.

Více
Duben
25

Controlling pro specialisty - pozvánka na kurz 5/2022

Naučte se jak používat controllingové nástroje efektivně, aby controlling nebyl pouhým převáděním dat. Vše potřebné vám představí náš vzdělávací kurz.

Více

<< předchozí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené