Inovativní vzdělávání
a poradenství

Novinky

Novinky ve společnosti Gradua-CEGOS, důležitá upozornění pro klienty s dopadem na vzdělávání zaměstnanců, nové vzdělávací kurzy, semináře nebo služby v oblasti poradenství ve vzdělávání.

Červen
30

Plánujte s Graduou - Léto je tady!

Vychutnejte si léto dle svých představ a užijte si dny volna plné slunce a pohody!

Více
Červen
14

Moderní metody náboru - mistrovství v LinkedIn

LinkedIn je mezi českými zaměstnavateli standardem náboru zaměstnanců. Co můžete udělat, abyste hledání na LinkedIn nastartovali nebo zefektivnili? Přijďte se inspirovat na praktický kurz Moderní metody náboru.

Více
Květen
30

HR marketing - pozvánka na kurz 6/2022

HR marketing, v dnešní době již nemůže opomíjet žádná společnost. Přijďte se dozvědět, jak na něj k nám na praktický kurz "HR marketing aneb budujeme Employer Brand".

Více
Květen
24

Selfmanagement - pozvánka 6/2022

Jestli opravdu chcete zapracovat na svých dovednostech a celkově na osobním rozvoji, přijměte pozvání na kurz Self Managementu.

Více
Květen
19

Kalkulace nákladů - praktikum 6/2022

Pokud jste manažer neekonom a často se setkáváte s potřebou operativně pracovat s cenovou a nákladovou kalkulací je praktický kurz "Kalkulace nákladů - praktikum" určen přímo Vám.

Více
Květen
04

Základy pracovního poměru a řešení personalistiky v praxi - pozvánka na kurz 5/2022

Seznamte se v našich odborných seminářích s platnou legislativou a získejte jistotu, že vše řešíte v souladu s aktuálními předpisy a předcházíte tak zbytečným soudním sporům se zaměstnanci a pokutám kontrolních úřadů.

Více
Květen
04

Pracovní doba a její specifika nejen ve výrobních firmách - pozvánka na kurz 5/2022

Jaké jsou povinnosti zaměstnavatele ohledně evidence pracovní doby? Praktické odpovědi na tyto a spoustu dalších otázek souvisejících s pracovní dobou naleznete v našem školení "Pracovní doba a její specifika nejen ve výrobních firmách".

Více
Květen
03

Zvládání emocí v náročných situacích - pozvánka na kurz 5/2022

Naučte se se svými emocemi pracovat tak, aby vám v životě pomáhaly a neohrožovaly vaše vztahy. V našem vzdělávacím kurzu Zvládání emocí v náročných situacích se dozvíte jak zvládat konfliktní situace, prezentace či vyjednávání. S kurzem od nás bude váš život lepší.

Více
Duben
26

Systém odměňování a benefitů v praxi pozvánka na kurz 5/2022

Odměňování lidí hraje důležitou roli v jejich motivaci a celkové spokojenosti. Jak správně systém odměňování nastavit, vám napoví náš seminář zaměřený na praktická cvičení v přípravě a tvorbě systému odměňování.

Více
Duben
25

Controlling pro specialisty - pozvánka na kurz 5/2022

Naučte se jak používat controllingové nástroje efektivně, aby controlling nebyl pouhým převáděním dat. Vše potřebné vám představí náš vzdělávací kurz.

Více
Duben
21

Přijímáme nové zaměstnance z Ukrajiny - legislativní pravidla - pozvánka na kurz 4/2022

Přihlaste se na náš praktický online seminář Přijímáme nové zaměstnance z Ukrajiny - legislativní pravidla a zorientujte se v přijatých opatřeních a aktuálních povinnostech.

Více
Duben
21

Finanční řízení pro manažery neekonomy - pozvánka na kurz 5/2022

Potřebujete se orientovat v základních pojmech podnikové ekonomiky a získat ucelený pohled na finanční řízení? Připravili jsme pro Vás intenzivní 4denní seminář "Finanční řízení pro manažery neekonomy".

Více
Duben
06

Toulky pracovním právem - nová procházková trasa - pozvánka na kurz 4/2022

Zveme Vás na zajímavou procházku pracovním právem. Vydejte se s námi na cestu za poznáním, těší se na vás průvodce JUDr. Jana Kopáčková.

Více
Březen
30

Vedení pracovního týmu 4/2022

Znalosti, dovednosti a praktické postupy potřebné k úspěšnému vedení lidí a týmů nespadnou nikomu do klína, musejí být cílevědomě rozvíjeny. Přihlaste se na tréninkový kurz "Vedení pracovního týmu".

Více
Březen
23

Co se chystá v Gradua - marketing/prodej 4/2022

Vyberte si z toho nejlepšího, co jsme pro vás na měsíc duben připravili v Gradua z oblasti marketingu a prodeje.

Více
Březen
21

Marketingová akademie - marketingový specialista 4/2022

Získejte v oboru marketingu kompletní teoretické znalosti i praktické dovednosti, jak využívat hlavní metodické postupy a marketingové nástroje.

Více
Březen
16

Přijímáme nové zaměstnance z Ukrajiny 3/2022

Chystáte se zaměstnat nové zaměstnance z Ukrajiny? Jak na to? Náš seminář Vám podá srozumitelnou formou všechny platné informace k aktuálnímu tématu.

Více
Březen
16

Asertivita v praxi - pozvánka na kurz 3/2022

Člověk, který je asertivní, si váží nejen sám sebe, ale také druhých. Pokud se chcete naučit lépe hájit a prosazovat své zájmy, zlepšit své vztahy s druhými lidmi a lépe čelit manipulativnímu jednání, navštivte náš intenzivní výcvikový kurz "Asertivita v praxi".

Více
Březen
15

Aktuální nabídka kurzů Gradua na duben 2022 - oblast výroba a logistika

Vyberte si z toho nejlepšího, co jsme pro vás na měsíc duben připravili v Gradua z oblasti výroby a logistiky.

Více
Únor
24

Aktuální nabídka kurzů Gradua na březen 2022

Jaro je za dveřmi a s ním přichází bohatá nabídka vzdělávání Gradua CEGOS, připravena pro všechny, kteří mají chuť na sobě pracovat a profesně se rozvíjet. Podívejte se na osvědčené otevřené kurzy, které máme pro vás na měsíc březen připraveny!

Více

<< předchozí
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené