Inovativní vzdělávání
a poradenství

Novinky

Novinky ve společnosti Gradua-CEGOS, důležitá upozornění pro klienty s dopadem na vzdělávání zaměstnanců, nové vzdělávací kurzy, semináře nebo služby v oblasti poradenství ve vzdělávání.

Duben
06

Pozvánka - Výběrové rozhovory online

Školení Výběrové rozhovory online Vás pod vedením zkušeného trenéra Petr Daňko naučí jak se na online rozhovor připravit, s jakými metodami pracovat a jaké efektivní nástroje používat.

Více
Březen
23

Pozvánka na kurz - Behaviorální interview 3/2021

Počáteční investice do kvalitně provedeného výběrového řízení není trendem, ale adekvátní potřebou zaměstnavatelů. Ti si stále více uvědomují, kolik stojí zapracování nového zaměstnance.

Více
Březen
17

Pozvánka na kurz - HR marketing nejen na sociálních sítích 3/21

Budování atraktivní značky zaměstnavatele Employer Brand dokáže přitáhnout a udržet ty nejschopnější lidi a šířit dobrou pověst firmy na trhu práce. Přijďte se k nám naučit jak na to.

Více
Březen
15

STREAM - Agilní řízení

ZAPOMEŇTE na agilní metodiku - buďte agilní! Znamená AGILNÍ učesanou metodiku nebo dobrodružnou cestu? Příklady Petra Flégla od startupu až po světový korporát nám dají jednu z odpovědí. PRAXE je nejlepším rádcem.

Více
Březen
15

Pozvánka - HR marketing (nejen) na sociálních sítích

Jak správně na digitální komunikaci s důrazem na sociální sítě a jejím využití pro nábor zaměstnanců i tvorbu značky zaměstnavatele vás bude inspirovat naše on line školení HR marketing nejen na sociálních sítích včetně praktických inspirací od lektora Tomáše Šebesty.

Více
Březen
10

Pozvánka na kurz - Řešení konfliktů 3/2021

Řada lidí si myslí, že konflikt může přinést pouze negativní výsledek - nepříjemné pocity, zhoršení komunikace a týmové spolupráce, proto se mu snaží vyhnout nebo ho řeší emocionálně. Souvisí to s tradičním pohledem na konflikt, který vychází z přesvědčení, že konflikt je zcela škodlivý.

Více
Březen
05

Pozvánka na kurz - Pracovní právo pro personalisty 3/2021

Potřebujete se zorientovat a získat jistotu, že vše děláme v souladu s platnou pracovněprávní legislativou? S tím Vám pomůže naše online školení "Pracovní právo pro personalisty".

Více
Březen
03

Pozvánka na online kurz - Profesionální vedení výběrových rozhovorů 3/2021

Navzdory epidemii a navzdory tomu, že řada nabízených pracovních pozic z dne na den zmizela, stále se ve vybraných oborech činnosti nabírá. Vybírat si člověka do pracovního týmu je těžká a zároveň i zodpovědná činnost. Co je tedy hlavním kritériem správného výběru?

Více
Únor
22

Pozvánka - Selfmanagement 3/2021

Naučte se pracovat s lidským potenciálem. Mnozí z nás jej využívají velmi málo - díky různým bariérám, blokům či neschopnosti dlouhodobě a systematicky vést a řídit sám sebe. V našem kurzu si ukážeme jak na to.

Více
Únor
17

STREAM - Behaviorální interview

Odhalte schopnosti lidí v příbězích, které vyprávějí, když u vás chtějí pracovat.

Více
Únor
17

Pozvánka - StartUp nového manažera

Dobrý start je důležitý nejen ve sportu, ale i v manažerské praxi. Jak ho nezaspat a zároveň nepřepálit se dozvíte u nás na kurzu.

Více
Leden
28

Power Lunch - Komunikace a naše ego

Chcete pochopit často skryté tendence a motivy, proč něco říkáme? Chcete porozumět více svým komunikačním vzorcům? KOMUNIKACE A NAŠE EGO - A JAK S NÍM PRACOVAT

Více
Leden
20

STREAM - O vášni ve své kariéře

Jak teď naložit se svojí kariérou? Co se za ten zvláštní rok změnilo? O tom, jak přemýšlet i v této době o své kariéře jako o příležitosti, s Petrou Drahoňovskou v Gradua STREAM - ZKUS TO HNED

Více
Leden
14

Kurzy ONLINE pro Váš osobní i odborný rozvoj!

Připravili jsme pro Vás a Vaše kolegy v dubnu bohatou nabídku online kurzů!

Více
Leden
11

Aktuální nabídka vzdělávacích kurzů Gradua

Aktuální nabídka vzdělávacích kurzů Gradua pro měsíc leden 2021. Učte se s námi online v bezpečí domova nebo kanceláře.

Více
Leden
06

Pozvánka INTRASTRAT 1/2021

Na úvod roku 2021 jsme pro Vás, zájemce, kteří se setkáváte ve své praxi s problematikou INTRASTATu a další naše obchodní partnery, připravili seminář na téma INTRASTAT.

Více
Leden
06

Rekapitulace roku 2020, poděkování.

A je to tady. První pracovní týden roku 2021. Většina z nás se na něj těší neb doufáme, že bude lepší a radostnější než ten rok předešlý. Snad tomu tak opravdu bude.

Více
Prosinec
23

PF 2021

Přejeme vám krásné svátky a mnohem lepší rok 2021. Děkujeme, že jste. Těšíme se na setkání v příštím roce.

Více
Prosinec
07

STREAM - Jak se učit v době online horečky

Chci se učit nové věci! Když to nejde, jako dřív, tak jak? Co nového a co starého mi nabízí doba online horečky? Náš stream bude o tom, jak se efektivně učit v jakékoliv době.

Více
Prosinec
01

Aktualizovaný katalog kurzů pro rok 2021

Naše společnost připravuje každý rok jednu z nejširších nabídek témat otevřených kurzů a školení, která lze na sebe vhodně navazovat díky modulárnímu systému rozvoje kompetencí. Přesvědčte se sami, že nabízíme kvalitní, komplexní a navazující služby, stabilitu a jistotu!

Více

<< předchozí
1 2 3 4 5 6 7

Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené