Inovativní vzdělávání
a poradenství

Novinky

Novinky ve společnosti Gradua-CEGOS, důležitá upozornění pro klienty s dopadem na vzdělávání zaměstnanců, nové vzdělávací kurzy, semináře nebo služby v oblasti poradenství ve vzdělávání.

Duben
01

Online webinář - Koronavirus v pracovněprávních souvislostech

Jaká jsou práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatelů v době krizových opatření? Ve středu 8. 4. se vše dozvíte!

Více
Březen
18

Online odbornost i cizí jazyk

Chcete se zabavit, osobnostně nebo odborně ROZVÍJET A ZÁROVEŇ SI PROCVIČOVAT cizí jazyky? Využijte naší bohaté nabídky interaktivních e-learningových kurzů, které toto vše kombinují v atraktivní podobě!

Více
Březen
16

Telefonní kontakt od 16. 3. 2020

Březen
16

Omezení, ale i pokračování

V souvislosti s aktuálními rozhodnutími vlády proti šíření nového koronaviru dočasně omezujeme prezenční formy vzdělávání a aktuálně rušíme všechny březnové otevřené kurzy. V aktivní činnosti však pokračujeme dál.

Více
Březen
10

Hygienická opatření

Gradua-CEGOS realizuje přísná hygienická a další preventivní opatření pro zajištění zdraví a bezpečí účastníků kurzů i zaměstnanců.

Více
Březen
09

Nově v roli HR Business Partnera

Jakou roli by měl vlastně HR business partner v organizaci zastávat? Otázka na kterou se v našem kurzu společně pokusíme najít odpověď.

Více
Březen
03

Setkání Klubu personalistů Gradua-CEGOS

Připravili jsme pro Vás další setkání našeho Klubu personalistů Gradua-CEGOS téma "CO ČEKÁ SVĚT HR V ROCE 2020".

Více
Březen
02

Logistika řízení zásob

V našem kurzu vás uvedeme do logistiky a postupně vás seznámíme s finančními hledisky řízení zásob, druhy zásob a přístupy k jejich optimalizaci.

Více
Únor
24

Time Management

Také máte často problém s časem? Nestíháte, zůstáváte přesčas, propadáte skepsi? Máme pro vás rychlou pomoc!

Více
Únor
19

Úspěšné vedení týmu

Chcete se stát respektovaným manažerem, jehož tým dosahuje skvělých výsledků? Receptem je správné vedení týmu. V našem osvědčeném tréninkovém kurzu Vás to naučíme! A navíc Vás podpoříme i po skončení kurzu...

Více
Únor
10

Vedení výběrových rozhovorů

V uplynulých 6 měsících změnilo zaměstnání 20,5 procenta Čechů. Další více než pětina lidí si aktuálně jinou práci aktivně hledá. Jste připraveni na 5 klíčových výzev u výběrů?

Více
Únor
06

Umění přesvědčit - strategie argumentace

Každý z nás ve svém pracovním životě potřebuje efektivně a racionálně argumentovat, prosadit své názory a přesvědčit partnery o svých představách či záměrech. Naučte se prosazovat své myšlenky a projekty! Těšíme se na Vás 5. - 6. března. Školí Jiří Nejedlý.

Více
Únor
03

Projektový manažer - cyklus

Aby Vaše projekty probíhaly hladce a měli jste jejich řízení opravdu ve svých rukou, je nutné být na ně připraven. S ověřenými nástroji a metodami budou Vaše rozhodnutí rychlá a profesionální. 5. března pro Vás otevíráme 6denní komplexní vzdělávací cyklus "Projektový manažer".

Více
Leden
24

I já můžu být koučem

Je dovednost "správně se ptát" umění, řemeslo anebo věda? Ano, všechno dohromady. Dokáže to ale každý! Jenom si nejdříve srovnat pojmy s dojmy a vyzkoušet si to. Příležitost začít je právě tady. Chcete se v krátkém čase dozvědět, jak na to? Přihlaste se na naši interaktivní virtuální třídu I já můžu být koučem!

Více
Leden
16

Self Management

Chcete se posunout více k naplňování svých potřeb a pracovat na své spokojenosti? Na našem kurzu Self Management se budeme zabývat tím, co nás nějakým způsobem limituje v dosahování našich osobních vizí, cílů a spokojeného a naplněného života. 24. - 25. února v Praze, kurz vede PhDr. Alena Andršová.

Více
Leden
10

Elektronická neschopenka v praxi

Od 1. ledna začala fungovat elektronická neschopenka. Co vše se mění pro zaměstnavatele, zaměstnance, lékaře a ČSSZ?

Více
Prosinec
17

PF 2020

Rádi bychom Vám všem poděkovali za vaši přízeň, letošní spolupráci a popřáli Vám krásné Vánoce a vydařený rok 2020, ve kterém se na Vás budeme opět těšit.

Více
Prosinec
12

Vzdělávání jako dárek

Darujte svým blízkým nebo zaměstnancům vzdělávání, které podpoří jejich další profesní i osobní úspěchy!

Více
Prosinec
10

Projekt POVEZ II prodloužen

Cílem tohoto projektu je pomoci zaměstnavatelům v odborném vzdělávání stávajících i nových zaměstnanců tak, aby mohli pružně reagovat na měnící se situaci a podmínky na trhu.

Více
Prosinec
03

Vedení výběrových rozhovorů

Výběrem nových pracovníků zásadně ovlivňujeme, jaké lidi budeme ve firmě mít. Přijďte na náš trénink 11. - 12. prosince a zdokonalte své schopnosti ve vedení strukturovaných rozhovorů.

Více

<< předchozí
1 2 3

Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené