Inovativní vzdělávání
a poradenství

3 kroky jak se stát autentickým lídrem

DNEŠEK POTŘEBUJE NOVÉ LÍDRY. Tváře, které každý den chtějí věci aktivně měnit. KAŽDÝ TO MŮŽE DOKÁZAT. Rozhodnout se a stát se i pro druhé autentickou inspirací. Staňte se i vy autentickým lídrem.

Lídr je osoba, která má vysoký vliv na ostatní. Lídr má schopnost přimět lidi, aby ho následovali a je schopen ovlivňovat lidi směrem k dosažení cíle. Mají vizi a umějí komunikovat s lidmi tak, aby je inspirovali a iniciovali.Lídrovství je dáno kombinací dovedností, postojů, vlastností a konkrétního chování. Lídr může být manažerem, ale ne každý manažer je schopným lídrem. A pro rozvoj vašeho lídrovství máme praktický program.

V dnešní době chceme a očekáváme autentičnost. Víte, jak ji při vedení lidí dosáhnout? Chceme se inspirovat a chceme se od někoho učit.
Spolu s námi se můžete učit s Petrem Daňkem. Spoustu let se věnuje rozvoji přirozené/autentické autority. Pojďme si ji změřit a říci si, jak ji rozvinout a posunout.

 Slovo vize se v managementu skloňuje při každé příležitosti. Máme pro vás kuchařku pro stanovení vize a její komunikaci do svého týmu a firmy.
Zároveň vás připravíme pomocí technik, jak přesvědčivě využívat svůj vliv. Jak posilovat svou osobnost ve firmě, jak mít vliv na nadřízené, vedení a do svého týmu a umět vize a myšlenky autenticky prosazovat.

Objednejte si náš balíček a objevte 
3 KROKY, JAK SE STÁT AUTENTICKÝM LÍDREM A ZAČÍT NĚCO MĚNIT

KROK první 1/3 "jsem to já" - autentické vedení jako abeceda emocí
KROK druhý 2/3 jak vést, nejenom řídit
KROK třetí 3/3 A-Z jak přesvědčivě využívat svůj vliv

V naší nabídce můžete nakoupit jednotlivé díly samostatně anebo vše jako balíček. Tak neváhejte a vstupte, svět lídrů na vás čeká.

Videokurzy pro firmy

Pokud byste rádi zajistili hromadný přístup Vašich zaměstnanců k našim videokurzům, napište si o kalkulaci či ukázkový přístup.

Vzdělávání s našimi videokurzy Vám umožní nastartovat zájem Vašich zaměstnanců o určité téma.

V případě zájmu je možné jej navázat na naši prezenční či online výuku s našimi profesionálními lektory. Nahlédněte do našeho katalogu videokurzů.

Nabídku atraktivních témat v online provedení pro Vás stále rozšiřujeme.

Sledujte nás zde na webových stránkách, sociálních sítích nebo naše živá vysílání.

S námi se naučíte být tím, kým chcete být.Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené