Inovativní vzdělávání
a poradenství

3 kroky jak se stát autentickým lídrem

DNEŠEK POTŘEBUJE NOVÉ LÍDRY. Tváře, které každý den chtějí věci aktivně měnit. KAŽDÝ TO MŮŽE DOKÁZAT. Rozhodnout se a stát se i pro druhé autentickou inspirací. Staňte se i vy autentickým leaderem.

Lídr je osoba, která má vysoký vliv na ostatní. Lídr má schopnost přimět lidi, aby ho následovali a je schopen ovlivňovat lidi směrem k dosažení cíle. Mají vizi a umějí komunikovat s lidmi tak, aby je inspirovali a iniciovali.Lídrovství je dáno kombinací dovedností, postojů, vlastností a konkrétního chování. Lídr může být manažerem, ale ne každý manažer je schopným lídrem. A pro rozvoj vašeho lídrovství máme praktický program.

V dnešní době chceme a očekáváme autentičnost. Víte, jak ji při vedení lidí dosáhnout? Chceme se inspirovat a chceme se od někoho učit.
Spoustu let se věnuji rozvoji přirozené/autentické autority. Pojďme si ji změřit a říci, jak ji rozvinout a posunout.

 Slovo vize se v managementu skloňuje při každé příležitosti. Máme pro vás kuchařku pro stanovení vize a její komunikaci do svého týmu a firmy.
Zároveň vás připravíme pomocí technik, jak přesvědčivě využívat svůj vliv. Jak posilovat svou osobnost ve firmě, jak mít vliv na nadřízené, vedení a do svého týmu a umět vize a myšlenky autenticky prosazovat.

Objednejte si náš balíček a objevte 
3 KROKY, JAK SE STÁT AUTENTICKÝM LÍDREM A ZAČÍT NĚCO MĚNIT

KROK první 1/3 "jsem to já" - autentické vedení jako abeceda emocí
KROK druhý 2/3 jak vést, nejenom řídit
KROK třetí 3/3 A-Z jak přesvědčivě využívat svůj vliv

V naší nabídce můžete nakoupit jednotlivé díly samostatně anebo vše jako balíček. Tak neváhejte a vstupte, svět lídrů na vás čeká.

S námi se naučíte být tím, kým chcete být.Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené