Inovativní vzdělávání
a poradenství

O Gradua-CEGOS

Jsme původem česká vzdělávací a poradenská společnost s dlouholetou tradicí na trhu. Pod značkou Gradua poskytujeme komplexní služby v oblasti dalšího vzdělávání. Nabídka pod značkou Cegos je zaměřena na poradenství při zvyšování výkonnosti organizace a řešení potřeb v oblasti řízení lidských zdrojů.

V roce 1997 jsme se stali součástí skupiny Cegos, největší evropské vzdělávací a konzultační sítě s celosvětovým dosahem.

Působíme po celém území České republiky. Naše sídlo je v Praze, ale pro bližší kontakt s Vámi jsme vybudovali i naše regionální pobočky s vlastními tréninkovými programy a prostorami v Brně, Plzni, Hradci Králové a Českých Budějovicích.

Pro řešení Vašich potřeb a požadavků je připraven nejen tým interních odborníků i rozsáhlá síť více než 300 externích konzultantů a lektorů s bohatými zkušenostmi z domova i zahraničí.

Díky našemu odbornému zázemí jsme schopni pokrývat specifické potřeby klientů z řad velkých, středních i malých firem z každého oboru činnosti.

 

Gradua-CEGOS, s.r.o., nabízí své služby pod dvěma samostatnými značkami. Vzdělávání Gradua se prezentuje na www.gradua.cz a Cegos Sotutions na www.cegos.cz

 

Vzdělávání Gradua

Vzdělávání Gradua

Do těchto služeb Gradua-CEGOS, s.r.o., patří zejména otevřené kurzy a školení, zakázkové kurzy na míru v prezenční, distanční nebo kombinované podobě, ucelené profesní vzdělávání, rekvalifikace, příprava k certifikacím a zkouškám a certifikace osob.

Každoročně připravujeme širokou nabídku aktuálních témat otevřených kurzů a školení, která lze na sebe jednoduše navazovat díky modulárnímu systému vzdělávání.

Naše bohaté zkušenosti nám umožňují aplikovat vysoce účinné metody vzdělávání osvědčené v mezinárodním měřítku, které jsou založeny na aktivním zapojení účastníků tréninku a prožitku zkušeností. 

Pro realizaci vzdělávacích programů máme k dispozici vlastní tréninkové prostory a moderní technické vybavení na mnoha místech celé České republiky.

 

Cegos Solutions

Cegos Solutions

Tyto služby Gradua-CEGOS, s.r.o., se orientují především na personální poradenství, procesní a odborné poradenství, průzkum a manažerské vzdělávání.

Nabídku poradenských služeb neustále rozšiřujeme na základě aktuálních potřeb firem
a zkušeností našich konzultantů.

 

Gradua-CEGOS, s.r.o., Vám nabízí:

  • hlubokou znalost českého prostředí,
  • bohaté zahraniční zkušenosti,
  • aplikaci nejnovějších trendů při práci s lidmi,
  • kvalitní, komplexní a navazující služby,
  • stabilitu a jistotu.

 

Vzdělávání Gradua – www.gradua.cz

Cegos Solutions – www.cegos.cz

Květen 2024
PoÚtStČtSoNe
 
 
 
 


Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené