Inovativní vzdělávání
a poradenství

O Gradua-CEGOS

Gradua-CEGOS je původem česká vzdělávací a poradenská společnost s bohatými zkušenostmi na trhu vzdělávání dospělých. Vzdělávání Gradua představuje tradiční značku pro dostupné a spolehlivé vzdělávání zaměstnanců každé organizace. Nabídka pod značkou Cegos Solutions je zaměřena na zvyšování výkonnosti klíčových zaměstnanců i celé organizace s využitím mezinárodních zkušeností skupiny Cegos.

Vzdělávání

V roce 1997 jsme se stali součástí skupiny Cegos, největší evropské vzdělávací a konzultační sítě s celosvětovým dosahem.

Účinné vzdělávání zaměstnanců a personální poradenství poskytujeme klientům po celém území České republiky. Naše sídlo je v Praze, ale pro bližší kontakt s klienty jsme vybudovali i naše regionální pobočky s vlastními vzdělávacími kurzy a prostorami v Brně, Plzni a Českých Budějovicích.

Pro řešení Vašich potřeb a požadavků je připraven nejen tým interních odborníků i rozsáhlá síť více než 300 externích konzultantů a lektorů s bohatými zkušenostmi z domova i zahraničí. Díky našemu odbornému zázemí jsme schopni pokrývat specifické potřeby klientů z řad velkých, středních i malých firem z každého oboru činnosti.

 

Gradua-CEGOS nabízí své služby pod dvěma samostatnými značkami. Vzdělávání Gradua a Cegos Solutions.

 


Vzdělávání Gradua

Do těchto služeb Gradua-CEGOS patří zejména otevřené kurzy a školení, zakázkové kurzy na míru v prezenční, distanční nebo kombinované podobě, ucelené profesní vzdělávání, rekvalifikace, příprava k certifikacím a zkouškám
a certifikace osob.

Každoročně připravujeme širokou nabídku aktuálních témat otevřených kurzů a školení, která lze na sebe jednoduše navazovat díky modulárnímu systému vzdělávání.

Naše bohaté zkušenosti nám umožňují aplikovat vysoce účinné metody vzdělávání osvědčené v mezinárodním měřítku, které jsou založeny na aktivním zapojení účastníků tréninku a prožitku zkušeností. 

Pro realizaci vzdělávacích programů máme k dispozici vlastní tréninkové prostory a moderní technické vybavení na mnoha místech celé České republiky.


Cegos Solutions

Tyto služby Gradua-CEGOS se orientují především na manažerské vzdělávání, personální poradenství,
procesní a odborné poradenství a průzkum.

Nabídku služeb neustále rozšiřujeme na základě aktuálních potřeb firem a zkušeností našich konzultantů.

 


Gradua-CEGOS Vám nabízí:

  • hlubokou znalost českého prostředí,
  • bohaté zahraniční zkušenosti,
  • aplikaci nejnovějších trendů při práci s lidmi,
  • kvalitní, komplexní a navazující služby,
  • stabilitu a jistotu.

Firemní vzdělávání zaměstnanců na míru

Plánujete specifický projekt vzdělávání zaměstnanců? Chcete zvýšit jeho účinnost vhodnou kombinací moderních forem a metod?

Více informací

Blogy

Zvyšte efektivitu celého procesu vzdělávání prostřednictvím LMS - Learning Management System. LMS není jen softwarový nástroj pro realizaci e-learningu. Podporuje také plánování, řízení a vyhodnocování vzdělávání zaměstnanců. LMS umí více...


Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené