Inovativní vzdělávání
a poradenství

Naše služby

Zajímá vás, co vám společnost Gradua nabízí? Pak jste tu správně. Blíže se o její nabídce dozvíte právě zde.

Otevřené kurzy

Využijte pro svůj růst široké a výhodné nabídky vzdělávání. Otevřené vzdělávací kurzy a školení jsou pro Vás připraveny ve více než 200 aktuálních tématech, která lze na sebe vhodně navazovat podle aktuálních potřeb jednotlivých zaměstnanců nebo celé organizace.

další informace

Zakázkové vzdělávací kurzy

Zakázkové vzdělávací kurzy Gradua-CEGOS vždy zohledňují Vaše specifické potřeby, prostředí a možnosti. Stačí si jen vybrat, zda preferujete prezenční, distanční nebo kombinované formy vzdělávání zaměstnanců.

další informace

Poradenství ve vzdělávání

Ve spolupráci s Vámi vyvíjíme aktivity směřující ke zvýšení efektivity vzdělávacích programů i celého systému vzdělávání zaměstnanců v organizaci. Součástí tohoto poradenství ve vzdělávání je také pomoc při využití finančních prostředků z ESF.

další informace

Klub personalistů GC

Klub personalistů Gradua-CEGOS představuje neformální společenství profesionálů v HR, kteří mají chuť pracovat a rozvíjet se v této oblasti.

další informace

Digitální studio GC

Nová média jsou dnes považovány za jeden z hlavních komunikačních nástrojů. Ať už se jedná o komunikaci společnosti a jejich služeb, produktů na webu, sociálních sítí anebo při interní komunikaci se zaměstnanci. Naše studio postupně rozšířilo svou nabídku služeb z oblasti digitálního vzdělávání na míru o tvorbu promo videí, až po realizaci živých přenosů ve firemním prostředí.

další informace

Power lunch

Gradua Power Lunch dává možnost naučit se během jedné hodiny intenzivní práce online jedno ozubené kolo ze souboru vašich dovedností. Je pro ty, kteří vědí, co a proč chtějí umět.

další informace


Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené