Gradua-CEGOS, s.r.o.
Vzdělávání Gradua


Výroba

Oblast ke stažení ve formátu PDF.
Katalog otevřených kurzů 2017 ve formátu PDF.

Trendem ve výrobních procesech firem je efektivita, tedy snaha ze vstupního materiálu udělat požadovaný výstup zákazníka s minimem nákladů. Naše nabídka kurzů z oblasti výroby názorně ukazuje jak nejefektivněji využít stroje, lidský potenciál a energie. Programy jsou zaměřeny na metody štíhlé výroby, optimalizaci výrobních procesů, plánování výroby nebo produktivitu. Rovněž obsahují celé spektrum znalostí a dovedností pro pozice mistr a Production Manager.

Velkou pozornost také věnujeme profesnímu a odbornému vzdělávání, kdy jsme schopni nabídnout ucelený systém odborných kurzů, zejména v oblasti plastů a kovů. Z oblasti plastů pokrýváme široké spektrum profesí, od operátorů, přes seřizovače vstřikovacích lisů až po technology vstřikování plastů. Naši odborní lektoři pokrývají také specializované kurzy pro konstruktéry vstřikovacích forem a konstruktéry plastový dílů. Neustále také rozšiřujeme nabídku v oblasti kovů, která je úzce provázána s částí Profesního vzdělávání.

Věříme, že si v naší nabídce školení vyberou nejenom odborníci z výroby a technologie, ale že "své" kurzy naleznou také kolegové z ostatních oborů - kvalitáři, obchodníci - tedy lidé, kteří často přicházejí do styku s kovem a plastem, ale nemají potřebné technické vzdělání.

Všechny kurzy jsou pravidelně aktualizovány na základě nejnovějších poznatků v oblasti řízení výroby, nových technologií a podle aktuálních požadavků praxe.

Všechna uvedená i další témata jsme pro Vás schopni realizovat jako zakázku na míru.

Nabídku otevřených kurzů pro rok 2018 pro Vás připravujeme! Než se nabídka objeví v našem e-shopu, neváhejte kontaktovat pro více informací manažera projektu:

Bohuslava Fejtová
Tel.: 226 006 308
E-mail: bfejtova@gradua.cz

Kurzy řazené podle termínu zahájení:27.11. 2017 Praha
 
8 954.00cena s DPH
Zobrazit
01.12. 2017 Praha
 
3 630.00cena s DPH
Zobrazit
06.12. 2017 Praha
 
8 954.00cena s DPH
Zobrazit
11.12. 2017 Praha
 
8 954.00cena s DPH
Zobrazit
14.12. 2017 Praha
 
8 954.00cena s DPH
ZobrazitProhlédněte si naše bestsellery z této oblasti zde.

Výroba - otevřené kurzy