Inovativní vzdělávání
a poradenství

Kurzy ONLINE

Naše online kurzy Vám umožňují účastnit se výuky odkudkoliv, ať už se jedná o kancelář nebo obývací pokoj v přímé interakci s lektorem i ostatními účastníky. Na kurz se připojíte přes svůj telefon nebo notebook, není potřeba dalšího technického vybavení, postačí připojení k WIFI.

Naše online kurzy Vám umožňují účastnit se výuky odkudkoliv, ať už se jedná o kancelář nebo obývací pokoj v přímé interakci s lektorem i ostatními účastníky. Na kurz se připojíte přes svůj telefon nebo notebook, není potřeba dalšího technického vybavení, postačí připojení k WIFI. Standardně pro realizaci používáme jako výchozí aplikaci MS Teams nebo Zoom. Pokud si chcete ověřit funkčnost jednotlivých řešení, můžete si předem vyzkoušet připojení do místností prostřednictvím uvedených odkazů. Den před konáním kurzu Vám do e-mailu pošleme odkaz na meeting, přes který se na kurz připojíte.

Nenašli jste v naší nabídce téma online kurzu, které hledáte? Neváhejte se nám ozvat. Příprava a tvorba nových online kurzů probíhá průběžně a naši nabídku pravidelně aktualizujeme.

.

 

Červenec 2024
PoÚtStČtSoNe
 
 
 
 


Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené