Inovativní vzdělávání
a poradenství

Ambasadoři & aktivisté aneb jak využít potenciál hlasu zaměstnanců 2/3 - videokurz

Manažer kurzu Miluše Martinovská    604 231 937

Kategorie Videokurzy


Videokurz Gradua dává možnost naučit se během 3 x 40 min online jedno ozubené kolo ze souboru dovedností budoucnosti. Je pro ty, kteří vědí, co a proč chtějí umět. V našem třídílném online kurzu si nechte představit čím dál více aktuální téma na pomezí HR & marketingu: ambasadorství a advokacie Vaší firemní značky skrz osobní značky Vašich zaměstnanců. Kde se potkává a může se win-win propojovat tzv. employee vs. employer branding Vám představí kariérová koučka a lektorka Petra Drahoňovská. Podívejte se na krátkou ukázku, která Vám napoví, co čekat, v záložce Video.
  • Naučíte se, jak podpořit přirozenou advokacii vaší firemní značky ze strany zaměstnanců a efektivně tuto oblast využívat zejména ve sféře HR marketingu a obchodu.
  • Poznáte, jak v oblasti "corporate advocacy" efektivně pracovat s jednotlivými skupinami Vašich zaměstnanců a co u které skupiny specificky rozvíjet.
  • Naučíte se aplikovat koncept práce s osobní značkou zaměstnanců nejen jako nástroj firemního marketingu, ale i jako smysluplný nástroj rozvoje kariér jednotlivců ve Vašem týmu.

Kurz má 3 díly, kde první dva jsou věnovány aktivitám (aktivismu) zaměstnanců vzhledem k Vaší firemní značce (primárně online, ale i offline) a tomu, jak tyto aktivity podpořit a čeho se naopak vyvarovat. Třetí díl je orientován na smysluplnou práci na osobní značce zaměstnance nejen jako nástroje pro marketing, ale i pro jeho osobní rozvoj uvnitř Vaší firmy.

Data a konkrétní tipy vycházejí z několika globálních studií (Weber Shandwick, Edelman, KRC Research, LinkedIn) realizovaných na témata "employee & employer branding" během let 2014 - 2021, na vzorcích 1 000 - 33 000 respondentů v zemích Evropy, USA, Asie a Latinské Ameriky.

První díl detailně rozebírá typologii ne/aktivních zaměstnanců a nástrojů, jak právě s danou skupinou pracovat.

Druhý díl se zaměřuje na typy aktivit zaměstnanců, které jak pozitivně, tak negativně mohou ovlivňovat pohled na Váš firemní brand, tak také na nástroje a akce, které jako firma můžete realizovat pro multiplikaci pozitivního dopadu. Zároveň přibližuje princip fungování online platforem pro "employee advocacy".

Třetí díl detailně rozebírá jednotlivé parametry osobní značky jednotlivce, principy silného osobního brandu, vazbu na osobní marketing offline i online a konkrétní tipy pro nastavení smysluplného osobního profesního marketingu.

Pro manažery týmů, kteří se nebojí win-win rozvíjet ruku v ruce jak brand jednotlivců ve svém týmu, tak firemní brand. Pro profesionály v oblasti HR marketingu a/nebo HR a/nebo marketingu.
V každém dílu se dozvíte další kousek skládačky komplexního pohledu na to, jak, s jakými nástroji, s kým, jakými postupy rozvíjet komplexně employee vs. employer branding. A to jak z pohledu firmy, tak z pohledu zaměstnance.
  • 40 minut
  • Petra Drahoňovská
Místo konání:online
Dny:40 minut
Termín:31.12.2024-31.12.2024
Kat. číslo:142119
Cena bez DPH:371.90 Kč
Cena s DPH:450.00 Kč
Vybrat tento termín
Počet účastníků

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené