Inovativní vzdělávání
a poradenství

Generační rozdíly 03/24

Rozdílnosti mezi generacemi ovlivňují všechny oblasti HR. Náborové kanály se mění, zkrácené úvazky jsou stále populárnější a konkurence o ty nejlepší talenty je žhavější než kdy jindy.

Generační revoluce na pracovním trhu představuje dynamický posun v očekáváních, preferencích a pracovních stylech mezi různými generacemi zaměstnanců.

Tento fenomén je částečně podnícen rapidním rozvojem technologií, sociálními změnami a ekonomickými faktory. Každá generace přináší své vlastní perspektivy a hodnoty do pracovního prostředí, což často vyžaduje ze strany zaměstnavatelů a manažerů přizpůsobit se těmto změnám a rozdílným potřebám.

Potřebujete získat přehled o odlišnostech jednotlivých generací? Zorientovat se v potřebách nově nastupující generace Z a lépe porozumět jejím prioritám a potřebám?

Přijďte 12. března na naše školení Generační revoluce na pracovním trhu ? změny a výzvy ? budete odcházet s přehledem o trendech, specifikách i potřebách nově nastupující generace, s kterou se potkáváte např. při náboru nových kolegů či hodnotících rozhovorech a dalších situacích.

Více informací o kurzu ZDE.

 


Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené