Inovativní vzdělávání
a poradenství

Nečisté praktiky ve vyjednávání a jak na ně 3/3 - videokurz

Manažer kurzu Miluše Martinovská    604 231 937

Kategorie Videokurzy


Gradua Videokurz dává možnost naučit se během jedné hodiny intenzivní práce online jedno ozubené kolo ze souboru Vašich dovedností. Je pro ty, kteří vědí, co a proč chtějí umět. V našem online kurzu si nechte představit nečisté praktiky ve vyjednávání a obranu jak na ně společně s Jirkou Nejedlým. Podívejte se na krátkou ukázku, která Vám napoví, co čekat v záložce Video.

  • Naučit se co dělat a jak se bránit, když se partner v jednání rozhodne, že nás oklame nebo vyvede z rovnováhy.
  • Pojďte se společně s námi naučit jak na to v našem on-line kurzu.

V každém dílu uvidíte 3 nečisté triky používané při vyjednávání, které vám postupně představíme a ukážeme, jak vypadají v praxi při jednání. Vysvětlíme Vám, co každým tímto trikem druhá strana sleduje. A konečně vám dáme návod, jak jim úspěšně čelit.

Co dělat a jak se bránit, když se partner v jednání rozhodne, že nás oklame nebo vyvede z rovnováhy? Určitě víte, že existuje mnoho taktik a triků z nichž je možné při vyjednávání těžit a které mohou být použity proti nám.

Všichni nějaké známe. Jsou odstupňovány od lží, nadávek a urážek po různé formy někdy i rafinovaného psychologického nátlaku a manipulace.

Pro každého, protože umění vyjednávat se hodí nám všem.

V každém dílu uvidíte 3 nečisté triky používané při vyjednávání, které Vám postupně představíme a ukážeme, jak vypadají v praxi při jednání.

  • 45 minut

Místo konání:online
Dny:45 minut
Termín:31.12.2024-31.12.2024
Kat. číslo:142104
Cena bez DPH:371.90 Kč
Cena s DPH:450.00 Kč
Vybrat tento termín
Počet účastníků

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené