Inovativní vzdělávání
a poradenství

Roční hodnocení, které má smysl 02/24

Roční hodnocení je prospěšné, pokud je prováděno smysluplným způsobem, který reflektuje potřeby a cíle organizace a jejich zaměstnanců. Je důležité, aby organizace nevnímala toto hodnocení pouze jako formalitu, ale jako nástroj ke zlepšení a růstu.

Roční hodnocení má pro zaměstnavatele několik výhod. Kromě toho, že zaměstnanci získají cennou zpětnou vazbu na svou práci, umožňuje firmě objevit skryté talenty, posoudit efektivitu vedení a zhodnotit kvalitu nastavených procesů.

Je to tedy nástroj nejen pro rozvoj jednotlivců, ale i pro optimalizaci fungování celé organizace. Aby bylo hodnocení prospěšné, musí být prováděno smysluplným způsobem a je nezbytné se na něj připravit.

A jak je to u vás? Děláte roční hodnocení spíše jako povinnou formalitu a chcete to změnit? Potřebujete zavést systém ročního hodnocení a chcete, aby k něčemu bylo? Bojujete se smyslem ročního hodnocení?

Pokud na předchozí otázky odpovídáte ano, pak je naše školení v termínu 26. - 27.2. "Roční hodnocení, které má smysl" určeno právě pro vás. Těší se na vás trenérka Patricie Chvojková.

Více o kurzu ZDE

Roční hodnocení, které má smysl

 


Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené