Virtuální třídy

Virtuální třídy Gradua-CEGOS představují moderní, interaktivní a časově úsporné online vzdělávání pro každou organizaci nebo jednotlivce.


V našich virtuálních třídách můžete očekávat vysokou míru interaktivity - vyjadřování a sdílení názorů v psané nebo mluvené formě, hlasování, skupinové nebo individuální úkoly, prezentace výstupů a jiné aktivity. Stejně jako u prezenční výuky je i zde kladen velký důraz na udržování pozornosti účastníků, atraktivní obsah a snadnou aplikaci nabytých znalostí do praxe.

Ukázky virtuálních tříd zdarma pro vyzkoušení

Nemáte ještě zkušenosti s virtuálními třídami Gradua-CEGOS? Chcete si vyzkoušet jak vypadá prostředí online výuky nebo zpracování daného tématu?
Připravili jsme pro Vás jarní ukázky virtuálních tříd ZDARMA. Přibližně v 45 minutách Vám naši zkušení lektoři předvedou, že zážitky z prezenční výuky na učebně lze přenést i do virtuálního prostředí. Všechna témata krátkých ukázek jsou následně realizována v plné verzi virtuální třídy (viz výše), a to maximálně do 3 týdnů od termínu ukázky.

Témata a termíny pro přihlášení na ukázky virtuálních tříd:

V případě Vašeho zájmu o jakoukoliv ukázku virtuální třídy kontaktujte naše Zákaznické centrum: e-mail: vt@gradua.cz, tel.: 226 006 300.
Počet míst na každou ukázku virtuální třídy je omezen.

Virtuální třídy v plné výukové verzi

Pro plnohodnotný a časové úsporný rozvoj vybraných znalostí a dovedností jsme pro Vás připravili PLNÉ VÝUKOVÉ VERZE virtuálních tříd Gradua-CEGOS. Jejich délka se pohybuje v rozmezí 2,5 až 3 hodiny. Můžete očekávat vysokou míru interaktivity, kde po každém účastníkovi jsou vyžadovány nejrůznější reakce a činnosti v průběhu celého programu.

Témata a termíny plnohodnotných virtuálních tříd:

Pro přihlášení na plné verze virtuálních tříd stačí kliknout na výše uvedené odkazy s tématy. Najdete zde rovněž detaily k jednotlivým kurzům a vybrané z nich jednoduše objednáte prostřednictvím našeho e-shopu.

 

Benefity virtuálních tříd Gradua-CEGOS pro Vás

  • Moderní a interaktivní výuka bez potřeby se kamkoliv přemisťovat
  • Úspora času účastníků a nákladů na cestování nebo ubytování
  • Kvalitní obsah a lektorská podpora v reálném čase a bez kompromisů
  • Skvělá příležitost pro společnou práci a sdílení informací mezi kolegy - odkudkoliv

Virtuální třídy jsme schopni realizovat i ve formě zakázky, a to v širokém portfoliu témat zaměřených na rozvoj manažerských, komunikačních a odborných kompetencí.

 

Těšíme se na (nejen) virtuální setkání s Vámi!

tým Gradua-CEGOS

Duben 2019
PoÚtStČtSoNe
 
 
 
 
 


Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené