Virtuální třídy

Interaktivní virtuální třídy Gradua-CEGOS představují moderní, účinnou a časově úspornou výuku online, která je vhodná pro každou organizaci i jednotlivce.


V našich virtuálních třídách můžete očekávat vysokou míru interaktivity - vyjadřování a sdílení názorů v psané nebo mluvené formě, hlasování, skupinové nebo individuální úkoly, prezentace výstupů a jiné aktivity. Stejně jako u prezenční výuky je i zde kladen velký důraz na udržování pozornosti účastníků, atraktivní obsah a snadnou aplikaci nabytých znalostí do praxe. Výuka online může být skutečně efektivní!
 

Praktická ukázka metodik virtuální třídy Gradua-CEGOS

18. června 2019 od 8.50 do 11.00 hod. ZDARMA

Je virtuální třída skutečně interaktivní a účinná? Do jaké míry je alternativou ke klasickému prezenčnímu vzdělávání? Jak se odlišuje od webináře?

Kladete si podobné otázky? Přesvědčte se sami, že virtuální třídu lze vést atraktivním způsobem, na který jste zvyklí z tréninku dovedností na učebně.

Přihlaste se zdarma na naše interaktivní online setkání s diskuzí. Očekávejte, že budete aktivně zapojeni. Zažijete tak nástroje, které využíváme pro zajištění interaktivity a pozornosti účastníků našich virtuálních tříd!

Váš zájem prosím potvrďte na e-mail: mmartinovska@gradua.cz nebo na telefon: 226 006 314, kde se také dozvíte více informací.
 

Výuka online Vám pomůže v rozvoji

Pro plnohodnotný a zároveň časové úsporný rozvoj vybraných znalostí a dovedností Vám doporučujeme interaktivní virtuální třídy Gradua-CEGOS. Jejich délka se pohybuje v rozmezí 2,5 až 3 hodiny. Naši zkušení lektoři kladou důraz na vysokou míru interaktivity a zapojení. Po každém účastníkovi jsou vyžadovány nejrůznější reakce a činnosti v průběhu celého programu. Můžete například očekávat rozdělení do skupin pro oddělenou práci v dílčích týmech, diskuzi v rámci i mimo nich a prezentaci výsledků každé skupiny. Zážitek a výsledky našeho online vzdělávání jsou podobné jako u prezenčního kurzu. Přesvědčte se!

Témata našich otevřených virtuálních tříd:

Pro přihlášení na naše virtuální třídy stačí kliknout na výše uvedené odkazy s tématy. Najdete zde rovněž detaily k jednotlivým kurzům a vybrané z nich jednoduše objednáte prostřednictvím našeho e-shopu.

Termíny pro podzimní virtuální třídy budou vypsány koncem června!

Zajímáte se o další témata? Virtuální třídy jsme schopni realizovat i ve formě zakázky, a to v širokém portfoliu témat zaměřených zejména na rozvoj manažerských, komunikačních a odborných kompetencí.
  


 

Benefity virtuálních tříd Gradua-CEGOS pro Vás

  • Moderní a interaktivní výuka bez potřeby se kamkoliv přemisťovat
  • Vysoká míra zapojení účastníků pro udržení motivace a pozornosti
  • Úspora času účastníků a nákladů na cestování nebo ubytování
  • Kvalitní obsah a lektorská podpora v reálném čase a bez kompromisů
  • Skvělá příležitost pro společnou práci a sdílení informací mezi kolegy - odkudkoliv

Nemáte ještě zkušenosti s virtuálními třídami Gradua-CEGOS? V případě Vašeho zájmu o ukázku virtuální třídy kontaktujte naše Zákaznické centrum: e-mail: vt@gradua.cz, tel.: 226 006 300.


Těšíme se na (nejen) virtuální setkání s Vámi!

tým Gradua-CEGOS

Červen 2019
PoÚtStČtSoNe
 
 
 
 
 


Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené