Inovativní vzdělávání
a poradenství

Doporučujeme


Behaviorální interview

Jste manažer nebo pracovník personálního útvaru? Zodpovídáte za výběr zaměstnanců? Výsledky z praxe ukazují, že behaviorální pohovory snižují míru sebestylizace kandidátů a předem připravených odpovědí. Přijďte se dozvědět více k nám na kurz.

Přečíst celé ⇾

Vedení pracovního týmu

Týmy, které mají jasně definované cíle, jsou dobře organizovány a správně vedeny, mohou dosáhnout vynikajících výsledků. V tomto třídenním tréninkovém kurzu budou účastníci hledat způsob, jak vést tým tak, aby dosahoval výborných výsledků.

Přečíst celé ⇾

Efektivní komunikace ve firmě

Přijďte se dozvědět jak vylepšit efektivní komunikaci na různých úrovních. Dorozumět se s kolegy v pracovním týmu, s podřízenými i s obchodními partnery a pozitivně na ně působit je nezbytnou podmínkou úspěšného jednání.

Přečíst celé ⇾

Pracovní právo pro personalisty

Do základního vybavení personálního manažera by měla patřit dobrá znalost pracovního práva, která velmi často dokáže předcházet zbytečným výdajům za pokuty, penále a neúspěšné soudní spory.

Přečíst celé ⇾


Aktuality

Srpen
03
Minimum celního deklaranta - pozvánka září 2020

Expertní znalosti pro pracovníky, kteří se zabývají celní problematikou dovozu i vývozu. Pokud je vaše společnost trvale aktivní v importu, exportu nebo obojím, je nezbytné mít vlastního, dobře vyškoleného celního specialistu.

Červenec
23
Revize pravidel pro mezinárodní obchod INCOTERMS 2020 - pozvánka

Od 1. ledna 2020 platí nové standardizované obchodní podmínky INCOTERMS? 2020, které vydala Mezinárodní obchodní komora v září 2019. Pravidla INCOTERMS? 2020 jsou oproti verzi z roku 2010 jasnější a nabízí přesnější definice povinností a odpovědnosti. Znáte je? Na kurzu Revize pravidel pro mezinárodní obchod INCOTERMS 2020 je představíme na praktických příkladech.

Červenec
20
Efektivní komunikace ve firmě - pozvánka na kurz

Přijďte se dozvědět, jak vylepšit efektivní komunikaci na různých úrovních. Dorozumět se s kolegy v pracovním týmu, s podřízenými i s obchodními partnery a pozitivně na ně působit je nezbytnou podmínkou úspěšného jednání.

Červenec
16
Behaviorální interview - pozvánka

Jaké jsou vaše silné a slabé stránky? A proč bychom si měli vybrat zrovna vás? Ať se to nám personalistům líbí nebo ne, na spoustu našich "typických" otázek mají uchazeči o zaměstnání dopředu připravené odpovědi.

Blog

 • Naučte se jednat s lidmi

  Naučte se jednat s lidmi

  Položíme-li si otázku "Jak úspěšně jednat s lidmi"? bude odpověď na ni složitá. Každý si totiž představuje úspěch v jednání s druhými jinak.

 • STREAM - Jak zjistit koho máš před sebou - čtěte chování druhých

  STREAM - Jak zjistit koho máš před sebou - čtěte chování druhých

  Chcete si udělat celistvou představu o tom, jak člověk sedící před vámi reaguje v určitých situacích a co to znamená pro Vaši případnou spolupráci?

 • STREAM - Plánuj agilně,  jak začít věci dělat

  STREAM - Plánuj agilně,  jak začít věci dělat

  Také se stále snažíte najít optimální způsob, jak vše naplánovat a také to udělat? Agilní přístup přináší drive, flexibilitu a elegantní vizualizaci třeba na dveřích Vaší pracovny.

 • Metodika REFA - ochutnávka

  Metodika REFA - ochutnávka

  Každá úspěšná optimalizace výrobního systému musí být založena na správných datech. Jedním z nejčastěji využívaných podkladů jsou údaje o časech, respektive údaje o trvání procesů, ať už se jedná o výrobní, logistické, obslužné či jiné procesy.

  Další příspěvky


  Seznamte se s profesionály

  Zajímá Vás, kdo Vás bude školit na našich vzdělávacích kurzech?
  Proto tu pro Vás máme tuto sekci, ve které blíže představujeme naše lektory.


  Miroslav Albrecht
  226 006 300 gradua@gradua.cz
  Alena Andršová
  226 006 300 gradua@gradua.cz
  Petr Daňko
  226 006 300 gradua@gradua.cz
  Šárka Dynáková
  226 006 300 gradua@gradua.cz
  Petr Karkovský
  226 006 300 gradua@gradua.cz
  Tomáš Kršňák
  226 006 391 tkrsnak@gradua.cz


  Esc
  Oblíbené kurzy
  Naposledy navštívené