Inovativní vzdělávání
a poradenství

Doporučujeme


Klientská sekce

Vstupte do naší knihovny! Naleznete v ní inspiraci v různé podobě. Vzdělávací videa, záznamy našich streamů, podcasty k zamyšlení a mnoho dalšího! Stačí je zanechat svůj e-mail a vstoupit do Klientské sekce, která je tu pro vás!

Přečíst celé ⇾

Gradua STREAM

Pravidelně pro Vás pořádáme interaktivní vysílání na aktuální zajímavá témata. Neváhejte a vstupte do světa GRADUA STREAM a sledujte rozhovory s našimi lektory a odborníky z praxe.

Přečíst celé ⇾

Videokurzy Gradua

Naučte se jak na to! Gradua Power Lunch Vám dává možnost naučit se během jedné hodiny intenzivní práce online jedno ozubené kolo ze souboru Vašich dovedností. Náš Power Lunch Vás vede, abyste se učili tady a teď spolu s lektorem.

Přečíst celé ⇾

Online kurzy

I nadále pro Vás připravujeme a aktualizujeme širokou nabídku online kurzů. Vyberte si z mnoha témat a získejte nové informace rychle a jednoduše z pohodlí své kanceláře či domova. Stačí být pouze na WIFI a připojit se na naši virtuální učebnu!

Přečíst celé ⇾


Aktuality

Červenec
27
Jak úspěšně jednat s lidmi - pozvánka na kurz 9/2022

Přijďte se naučit jak úspěšně jednat s lidmi do našeho stejnojmenného vzdělávacího kurzu, který pro vás chystáme na začátek září.

Červenec
26
Rozhovor s odborníkem - Zdenkou Tmějovou - Manipulace

Setkáváte s manipulací, nefér taktikami a neproduktivními styly komunikace? Na našem kurzu "Manipulace a obrana proti ní" se naučíte odhalit manipulaci v komunikaci a zejména se dozvíte, jak na ni efektivně reagovat. Přijměte pozvání Zdenky Tmějové na 5. října v Praze.

Červenec
13
Pozvánka - Manažerské cykly 7/2022

Získejte inspiraci, jak ve firmě zajistit kontinuální vzdělávání a připravit tak své zaměstnance ať už na profesní nebo manažerskou pozici. Více vám napoví naše vzdělávací cykly Gradua.

Červenec
11
Energy management - pozvánka na kurz 8/2022

Pojďte se spolu s námi zamyslet nad tím, jak lépe pracovat se svojí energií i tím, kam ji investovat. Udělejte si jasno, jak dělat dobrou práci a cítit se dlouhodobě skvěle a zdravě.

Blog

  Další příspěvky


  Seznamte se s profesionály

  Zajímá Vás, kdo Vás bude školit na našich vzdělávacích kurzech?
  Proto tu pro Vás máme tuto sekci, ve které blíže představujeme naše lektory.


  Alena Andršová
  +420 603 781 024 gradua@gradua.cz
  Marek Bureš
  +420 603 781 024 gradua@gradua.cz
  Petr Daňko
  +420 603 781 024 gradua@gradua.cz
  Petr Karkovský
  +420 603 781 024 gradua@gradua.cz
  Tomáš Kršňák
  +420 603 781 024 tkrsnak@gradua.cz
  Jiří Nejedlý
  +420 603 781 024 gradua@gradua.cz


  Novinky a tipy pro Váš rozvoj do Vaší schránky

  Chcete být informování o všech novinkách v naší nabídce, aktuálních tématech a trendech ze světa vzdělávání?  Ochrana osobních údajů.  Esc
  Oblíbené kurzy
  Naposledy navštívené