Inovativní vzdělávání
a poradenství

FAQ

Zde najdete odpovědi na Vaše časté otázky.

Nové webové stránky Gradua-CEGOS

Jaké změny se v souvislosti s novými webovými stránkami realizovaly?

Změny v prezentaci na webových stránkách vychází ze změny struktury nabídky Gradua-CEGOS, s.r.o. V souvislosti s rozšiřováním vzdělávacích a poradenských služeb jsme rozdělili naše služby na dvě nabídky pod samostatnými značkami a vlastními webovými stránkami. Vzdělávání Gradua s webovou adresou www.gradua.cz představuje vše, na co byli a jsou naši klienti zvyklí, tzn. komplexní nabídku vzdělávacích služeb. Tuto část služeb má na starosti zkušený tým projektových manažerů. Nabídka Cegos Solutions s internetovou adresou www.cegos.cz je zaměřena na poradenství při zvyšování výkonnosti organizace a řešení potřeb v oblasti řízení lidských zdrojů. Tyto služby poskytuje odborný tým konzultantů s bohatou praxí. Věříme, že toto rozdělení nabídky přinese klientům větší přehlednost a komfort jak v používání webových stránek, tak i ve využívání daných služeb.

 

Nabídka Gradua-CEGOS pod dvěma značkami

Co přesně tvoří nabídku Cegos Solutions?

Tyto služby Gradua-CEGOS, s.r.o., se orientují především na personální poradenství, procesní a odborné poradenství, průzkum a manažerské vzdělávání.

Jaké služby reprezentují nabídku Vzdělávání Gradua? 

Do těchto služeb Gradua-CEGOS, s.r.o., patří zejména otevřené kurzy a školení, zakázkové kurzy na míru v prezenční, distanční nebo kombinované podobě, ucelené profesní vzdělávání, rekvalifikace, příprava k certifikacím a zkouškám a certifikace osob.

Proč bychom měli využívat služeb z nabídky Cegos Solutions?

Argumenty pro spolupráci s námi:

  • oslovíme Vás individuálně se znalostí prostředí, ve kterém se pohybujete,
  • identifikujeme aktuální problémy k řešení,
  • usnadníme práci Vašich interních týmů a povedeme je ke stanoveným cílům,
  • ušetříme Vám náklady v porovnání s řešením pouze prostřednictvím vlastních lidí,
  • urychlíme proces změny, která je aktuálně nebo dlouhodobě ve Vaší firmě požadována,
  • vycházíme z bohaté praxe našich konzultantů,
  • aplikujeme nový pohled na řešení Vašich potřeb a problémů.

 

E-learningové kurzy a LMS (Learning Management System)

Co v oblasti e-learningového vzdělávání Vaše společnost nabízí?

U nás si vyberete ze široké nabídky interaktivních e-learningových kurzů v českém jazyce pod značkou e-Learning Solutions by Cegos®, která odráží nejlepší mezinárodní zkušenosti v distančním vzdělávání.

Dále jsme schopni prostřednictvím našeho e-learningového studia upravit nebo vyvíjet zcela nový e-learning na míru.

V neposlední řadě máme připraven mezinárodní program vzdělávání s nejlepšími zkušenostmi z praxe - Global Learning by Cegos®. Jde o kombinaci prezenčního studia a e-learningových kurzů spolu s krátkou konzultací. Tyto programy nabízíme jako otevřené kurzy i jako zakázky.

Máte zkušenosti i s tvorbou specifických e-learningpových kurzů na míru?

Ano, Gradua-CEGOS, s.r.o., má vlastní e-learningové studio a vyvíjí e-learningové kurzy na míru firmám a organizacím ze všech oborů. Jde o tvorbu e-learningových kurzů pro specifické skupiny zaměstanců firmy nebo témata vzdělávání pro většinu klíčových zaměstnanců, typická však jen pro danou firmu. Díky zkušenostem s metodikou tvorby e-learningu a široké síti spolupracujících odborníků ze všech oborů jsme schopni pokrýt téměř jakýkoli požadavek ze strany klienta. Samozřejmostí je pro nás i případné doporučení jiné formy vzdělávání, pokud by příprava e-learningu nebyla pro daného klienta dlouhodobě efektivní.

Poskytujete poradenství ve spojitosti s firemním využíváním LMS?

Ano, naši odborníci Vám pomohou nejen implementovat LMS ve Vaší organizaci, ale zároveň i tento softwarový nástroj efektivně využívat v celém procesu vzdělávání.

 

Září 2021
PoÚtStČtSoNe
 
 
 
 
 


Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené