Inovativní vzdělávání
a poradenství

Novinky

Novinky ve společnosti Gradua-CEGOS, důležitá upozornění pro klienty s dopadem na vzdělávání zaměstnanců, nové vzdělávací kurzy, semináře nebo služby v oblasti poradenství ve vzdělávání.

Únor
06

Včasný nákup za výhodnou cenu

Ceny roku 2023 jsme pro Vás zmrazili až do 29. 2. 2024. Akce platí na celý katalog otevřených kurzů 2024 pro objednávky přijaté a uhrazené do konce února.

Více
Únor
02

Roční hodnocení, které má smysl 02/24

Roční hodnocení je prospěšné, pokud je prováděno smysluplným způsobem, který reflektuje potřeby a cíle organizace a jejich zaměstnanců. Je důležité, aby organizace nevnímala toto hodnocení pouze jako formalitu, ale jako nástroj ke zlepšení a růstu.

Více
Leden
30

Zvyšování psychické odolnosti 02/24

Přijměte pozvání na seminář, který nabízí tipy, rady a techniky, jak posilovat psychickou odolnost.

Více
Leden
22

Product Manager I - marketingová odbornost 02/24

Přijďte se podělit o vaše zkušenosti a načerpat novou inspiraci 19. - 20. 2. 2024!

Více
Leden
08

Pozvánka - Leadership - aneb inspirativní vedení 01/24/

Být leaderem neznamená být dokonalý, ale být schopen převzít zodpovědnost za výsledky svého týmu a být inspirací pro ostatní. Přijmete pozvání na náš první letošní termín 17. - 18. ledna 2024.

Více
Leden
03

Pozvánka - Řízení lidských zdrojů 2024

Přijměte pozvání Lenka Gomez Tomčálová na 3 odborná školení z pracovněprávní oblasti a získejte praktická doporučení pro aplikaci aktuální i nově chystané legislativy!

Více
Září
05

Kurzy z pracovněprávní problematiky s Lenkou Gomez Tomčálovou

Přijměte pozvání lektorky Lenky Gomez Tomčálové na aktuální kurzy z pracovněprávní oblasti.

Více
Červen
21

Pozvánka - Vzdělácí cykly kurzů Gradua

Všimli jste si v našem portfoliu otevřených kurzů, že některé z našich oblastí mají ve své nabídce vytvořený jeden nebo více cyklů? A ptáte se proč? K čemu je to dobré? Pojďte se dozvědět víc.

Více
Leden
09

Pozvánka - Energy management

Pojďme se spolu s námi zamyslet nad tím, jak lépe pracovat se svojí energií i tím, kam ji investovat. Získáte praktické návody, jak být více v pohodě a nebýt emoční "papiňák".

Více
Leden
08

Podcast - Proč se chovat podle druhých. SOCIÁLNÍ SCHVÁLENÍ A AUTORITA

Proč se chovat podle druhých. SOCIÁLNÍ SCHVÁLENÍ A AUTORITA - z dílny přátel Gradua. S přáním úspěšného roku nabízíme inspiraci, jak správně vykročit.

Více
Srpen
22

HR controlling v praxi - pozvánka na kurz 9/2022

Přijďte si osvojit aplikaci controllingového přístupu v oblasti HR na náš praktický kurz "HR controlling v praxi".

Více
Červenec
26

Rozhovor s odborníkem - Zdenkou Tmějovou - Manipulace

Setkáváte s manipulací, nefér taktikami a neproduktivními styly komunikace? Na našem kurzu "Manipulace a obrana proti ní" se naučíte odhalit manipulaci v komunikaci a zejména se dozvíte, jak na ni efektivně reagovat. Přijměte pozvání Zdenky Tmějové na 5. října v Praze.

Více
Červenec
11

Energy management - pozvánka na kurz 8/2022

Pojďte se spolu s námi zamyslet nad tím, jak lépe pracovat se svojí energií i tím, kam ji investovat. Udělejte si jasno, jak dělat dobrou práci a cítit se dlouhodobě skvěle a zdravě.

Více
Červen
14

Moderní metody náboru - mistrovství v LinkedIn

LinkedIn je mezi českými zaměstnavateli standardem náboru zaměstnanců. Co můžete udělat, abyste hledání na LinkedIn nastartovali nebo zefektivnili? Přijďte se inspirovat na praktický kurz Moderní metody náboru.

Více
Květen
30

HR marketing - pozvánka na kurz 6/2022

HR marketing, v dnešní době již nemůže opomíjet žádná společnost. Přijďte se dozvědět, jak na něj k nám na praktický kurz "HR marketing aneb budujeme Employer Brand".

Více
Květen
24

Selfmanagement - pozvánka 6/2022

Jestli opravdu chcete zapracovat na svých dovednostech a celkově na osobním rozvoji, přijměte pozvání na kurz Self Managementu.

Více
Květen
19

Kalkulace nákladů - praktikum 6/2022

Pokud jste manažer neekonom a často se setkáváte s potřebou operativně pracovat s cenovou a nákladovou kalkulací je praktický kurz "Kalkulace nákladů - praktikum" určen přímo Vám.

Více
Květen
04

Základy pracovního poměru a řešení personalistiky v praxi - pozvánka na kurz 5/2022

Seznamte se v našich odborných seminářích s platnou legislativou a získejte jistotu, že vše řešíte v souladu s aktuálními předpisy a předcházíte tak zbytečným soudním sporům se zaměstnanci a pokutám kontrolních úřadů.

Více
Květen
04

Pracovní doba a její specifika nejen ve výrobních firmách - pozvánka na kurz 5/2022

Jaké jsou povinnosti zaměstnavatele ohledně evidence pracovní doby? Praktické odpovědi na tyto a spoustu dalších otázek souvisejících s pracovní dobou naleznete v našem školení "Pracovní doba a její specifika nejen ve výrobních firmách".

Více
Květen
03

Zvládání emocí v náročných situacích - pozvánka na kurz 5/2022

Naučte se se svými emocemi pracovat tak, aby vám v životě pomáhaly a neohrožovaly vaše vztahy. V našem vzdělávacím kurzu Zvládání emocí v náročných situacích se dozvíte jak zvládat konfliktní situace, prezentace či vyjednávání. S kurzem od nás bude váš život lepší.

Více

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené