Inovativní vzdělávání
a poradenství

Novinky

Novinky ve společnosti Gradua-CEGOS, důležitá upozornění pro klienty s dopadem na vzdělávání zaměstnanců, nové vzdělávací kurzy, semináře nebo služby v oblasti poradenství ve vzdělávání.

Říjen
01

Nový díl PowerLunch - NAUČ SE, JAK NA TO

Nevíte, co si počít v situaci, kdy vás někdo tlačí do kouta? Příště už nechcete být bezradní? Nenechte se už více obalamutit!

Více
Září
21

Mindfulness s Alenou Andršovou

Jak můžeme zvýšit kvalitu svého života? Tím, že ho vnímáme tady a teď.

Více
Září
15

Logistika řízení zásob - říjen 2020

Naše společnost nezapomíná na specialisty v oblasti řízení zásob, nákupu, prodeje a logistiky. Hlavním tématem kurzu "Logistika řízení zásob" je optimalizace řízení.

Více
Září
09

Hygienická opatření

Gradua-CEGOS realizuje přísná hygienická a další preventivní opatření pro zajištění zdraví a bezpečí účastníků kurzů i zaměstnanců.

Více
Září
03

Jak budovat vlastní značku - za zrcadlem s Markem Pavlíkem

Jak vidíte sebe Vy a jak Vás vidí ostatní? Chceme Vás inspirovat, jak si vybudovat důvěryhodnou osobní značku, kterou budete sebevědomě ukazovat svému okolí.

Více
Srpen
31

Zaměstnávání cizinců - pozvánka září 2020

Zaměstnávání cizinců je častým řešením výrobních společností při nedostatku pracovní síly, ale i při obsazování manažerských pozic nebo využití odborníků - specialistů u mezinárodních firem.

Více
Srpen
24

Živé vysílání - Jak vyjednat co potřebuji

Pojďte zkusit vzít svoji budoucnost do vlastních rukou! Gradua STREAM live - začněte s námi dělat něco HNED

Více
Srpen
11

Otevřené kurzy - září 2020

Naše prezenční kurzy jsou opět po prázdninách připraveny naplnit Vaše aktuální vzdělávací potřeby! Nahlédněte na to, co jsme pro Vás připravili.

Více
Srpen
10

Jak úspěšně jednat s lidmi - lepší sebepoznání a poznání druhých - pozvánka září 2020

Proč vznikají složité situace a komplikované vztahy? Do jaké míry je příčina v nás a jak naopak jednat s některými problémovými typy lidí? To vše je obsahem kurzu "Jak úspěšně jednat s lidmi - lepší sebepoznání a poznání druhých".

Více
Srpen
03

Minimum celního deklaranta - pozvánka září 2020

Expertní znalosti pro pracovníky, kteří se zabývají celní problematikou dovozu i vývozu. Pokud je vaše společnost trvale aktivní v importu, exportu nebo obojím, je nezbytné mít vlastního, dobře vyškoleného celního specialistu.

Více
Červenec
20

Efektivní komunikace ve firmě - pozvánka na kurz

Přijďte se dozvědět, jak vylepšit efektivní komunikaci na různých úrovních. Dorozumět se s kolegy v pracovním týmu, s podřízenými i s obchodními partnery a pozitivně na ně působit je nezbytnou podmínkou úspěšného jednání.

Více
Červenec
13

Vedení pracovního týmu - pozvánka

Vedení pracovního týmu - tento náš kurz je skládačkou dovedností, bez kterých se neobejde žádný úspěšný manažer nebo vedoucí týmu. Účastníci kurzu získají lepší náhled na své manažerské kompetence a posunou se ve vedení svého pracovního týmu.

Více
Červenec
08

Jak úspěšně jednat s lidmi - lepší sebepoznání a poznání druhých - pozvánka

Velkou část svého života trávíme s lidmi a mezi lidmi. Ať už s nimi jednáme na pracovní úrovni nebo v soukromém životě, umění jednat s lidmi se nám prostě do života hodí.

Více
Červen
26

NOVELIZACE ZÁKONÍKU PRÁCE 2020/2021 - pozvánka na kurz

Dlouho očekávaná novelizace zákoníku práce vstoupí podle předpokládaného legislativního procesu v účinnost již 30.7.2020 a další část od 1.1.2021. Připravte se na změny v oblasti dovolené, sdíleného pracovního místa a další novinky.

Více
Červen
22

Živé vysílání - Jak zjistit koho máš před sebou, čtěte chování druhých - pozvánka na kurz

Letní slunovrat přináší další šťouch "co se mohu naučit", tentokrát techniku behaviorálního interview - způsobu, jak si udělat celistvou představu o tom, jak člověk sedící před vámi reaguje v určitých situacích a co to znamená pro vaši případnou spolupráci.

Více
Červen
15

Plánuj agilně, jak začít věci dělat - pozvánka na kurz

Plánuj agilně - jak začít věci dělat spolu s Richardem Fürychem ve čtvrtek 18. 6. v 10.00. Agilní přístup přináší drive, flexibilitu a elegantní vizualizaci třeba na dveřích vaší pracovny. Zveme vás na další 45minutový Gradua STREAM live - začněte s námi dělat něco HNED.

Více
Červen
10

HOME OFFICE - personální a právní hlediska pro jeho správné fungování - pozvánka na kurz

Řada firem z důvodu koronaviru zavedla HOME OFFICE, dost firem v práci na dálku pokračuje. I tato flexibilní forma výkonu závislé činnosti má svá pravidla, pro zaměstnance i pro zaměstnavatele. Jaké jsou správné legislativní opatření pro home office?

Více
Červen
09

Doprava a logistika - pozvánka na kurz

Distribuční logistika má za cíl správné umístění výrobků na trh při vynaložení optimálních nákladů. Kurz je zaměřen především na určení vhodných způsobů balení výrobků, správné nastavení logistických jednotek a efektivní výběr druhu přepravy.

Více
Červen
05

Živé vysílání - Na cestě od sebedůvěry k sebevědomí a zpátky - pozvánka na kurz

Další příležitost zažít a zkusit jeden ze způsobů, jak na sobě pracovat. Zveme vás na další 45minutový Gradua STREAM live - Začněte s námi dělat něco HNED.

Více
Červen
02

Živé vysílání - Time management - pozvánka na kurz

Jak uřídit svůj "nový" čas - zatřes se svými prioritami! Tak zní téma našeho dalšího živého vysílání již tento čtvrtek od 10.00 hod. Zaregistrujte se zdarma ještě dnes a nenechte si jej ujít.

Více

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené