Inovativní vzdělávání
a poradenství

Novinky

Novinky ve společnosti Gradua-CEGOS, důležitá upozornění pro klienty s dopadem na vzdělávání zaměstnanců, nové vzdělávací kurzy, semináře nebo služby v oblasti poradenství ve vzdělávání.

Leden
28

Power Lunch - Komunikace a naše ego

Chcete pochopit často skryté tendence a motivy, proč něco říkáme? Chcete porozumět více svým komunikačním vzorcům? KOMUNIKACE A NAŠE EGO - A JAK S NÍM PRACOVAT

Více
Leden
20

STREAM - O vášni ve své kariéře

Jak teď naložit se svojí kariérou? Co se za ten zvláštní rok změnilo? O tom, jak přemýšlet i v této době o své kariéře jako o příležitosti, s Petrou Drahoňovskou v Gradua STREAM - ZKUS TO HNED

Více
Leden
14

Kurzy ONLINE pro Váš osobní i odborný rozvoj!

V současné době přecházíme na prezenční formu vzdělávání, ale i do budoucna jsme schopni reagovat na Vaši poptávku online školení nebo na opatření týkajících se zákazu prezenční formy vzdělávání. Sledujte naši nabídku.

Více
Leden
11

Aktuální nabídka vzdělávacích kurzů Gradua

Aktuální nabídka vzdělávacích kurzů Gradua pro měsíc leden 2021. Učte se s námi online v bezpečí domova nebo kanceláře.

Více
Leden
06

Pozvánka INTRASTRAT 1/2021

Na úvod roku 2021 jsme pro Vás, zájemce, kteří se setkáváte ve své praxi s problematikou INTRASTATu a další naše obchodní partnery, připravili seminář na téma INTRASTAT.

Více
Leden
06

Rekapitulace roku 2020, poděkování.

A je to tady. První pracovní týden roku 2021. Většina z nás se na něj těší neb doufáme, že bude lepší a radostnější než ten rok předešlý. Snad tomu tak opravdu bude.

Více
Prosinec
23

PF 2021

Přejeme vám krásné svátky a mnohem lepší rok 2021. Děkujeme, že jste. Těšíme se na setkání v příštím roce.

Více
Prosinec
07

STREAM - Jak se učit v době online horečky

Chci se učit nové věci! Když to nejde, jako dřív, tak jak? Co nového a co starého mi nabízí doba online horečky? Náš stream bude o tom, jak se efektivně učit v jakékoliv době.

Více
Prosinec
01

Aktualizovaný katalog kurzů pro rok 2021

Naše společnost připravuje každý rok jednu z nejširších nabídek témat otevřených kurzů a školení, která lze na sebe vhodně navazovat díky modulárnímu systému rozvoje kompetencí. Přesvědčte se sami, že nabízíme kvalitní, komplexní a navazující služby, stabilitu a jistotu!

Více
Listopad
30

JAK VYTVOŘIT SEXY PREZENTACI SE JDE TAKÉ NAUČIT

Můžete mít sebelepší projev, produkt, nápad a kdoví, co ještě, ale když prezentace nevypadá dostatečně sexy, tak máte jen polovinu.

Více
Listopad
27

STREAM - Pracuji, tudíž jsem

Jak se stavíme k práci, kterou děláme? A proč ji vůbec děláme? PODÍVEJME SE společně na realitu dnešních dnů a její důsledky.

Více
Listopad
26

Power Lunch - nauč se být lídrem

DNEŠEK POTŘEBUJE NOVÉ LÍDRY. Tváře, které každý den chtějí věci aktivně měnit. KAŽDÝ TO MŮŽE DOKÁZAT. Rozhodnout se a stát se i pro druhé autentickou inspirací.

Více
Listopad
19

STREAM - Jak ovlivňovat aktivně svoje štěstí

Jak ovlivňovat aktivně svoje štěstí. Co ho utváří a jak jenom nečekat, až přijde. To je téma našeho dalšího STREAMU.

Více
Listopad
18

Power Lunch - nauč se

TAKY NEMÁTE RÁDI situace, kdy vás NĚKDO TLAČÍ DO KOUTA? A nechcete být BEZRADNÍ? Nenechte se už více nechat balamutit! Živé natáčení posledního ze tří dílů je tu.

Více
Listopad
16

Power Lunch - 3 kroky jak začít věci měnit rukojeť nového lídra 1/3

DNEŠEK POTŘEBUJE NOVÉ LÍDRY. Tváře, které každý den chtějí věci aktivně měnit. KAŽDÝ TO MŮŽE DOKÁZAT. Rozhodnout se a stát se i pro druhé autentickou inspirací. První ze série 3 Power Lunch

Více
Listopad
13

STREAM - Jak uspět ve světě nových dovedností

Jaké dovednosti rozhodují o tom, zda uspějeme nejenom dnes, ale i zítra. Můj skill set pro úspěch v budoucnosti ne až tak vzdálené.

Více
Listopad
10

Pozvánka - Aktualizace zákoníku práce a očekávání zásadní změny

Dobrá znalost zákoníku práce patří do základního vybavení každého personálního manažera. Od 1. 1. 2021 vstupují v platnost další změny velké novely ZP. Připojte se z bezpečí a pohodlí své kanceláře či domova 18. listopadu od 9:00 hod. a buďte v obraze!

Více
Listopad
05

Jak zaujmout s Jakubem Tomozsekem v Gradua STREAM ZKUS TO HNED

Víte, jakou máte moc, když umíte účinně prezentovat? Jak vytvořit "sexy" prezentaci se jde také naučit!

Více
Listopad
03

STREAM - Jak uspět v agilním světě - od startupu po korporaci

Znamená AGILNÍ učesanou metodiku nebo dobrodružnou cestu? Příklady Petra Flégla od startupu až po světový korporát nám dají jednu z odpovědí. PRAXE je nejlepším rádcem.

Více
Listopad
02

Power Lunch - nauč se

Je to závazek! První setkání se vám hodně líbilo. Vidíte pořád další situace, kdy vás někdo tlačí do kouta? A nechcete být bezradní? Nenechte se už více balamutit!

Více

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené