Inovativní vzdělávání
a poradenství

Novinky

Novinky ve společnosti Gradua-CEGOS, důležitá upozornění pro klienty s dopadem na vzdělávání zaměstnanců, nové vzdělávací kurzy, semináře nebo služby v oblasti poradenství ve vzdělávání.

Červen
01

Behaviorální interview - aktuální trend ve vedení pohovorů - pozvánka na kurz

Jste manažer nebo pracovník personálního útvaru? Zodpovídáte za výběr zaměstnanců? Výsledky z praxe ukazují, že behaviorální pohovory snižují míru sebestylizace kandidátů a předem připravených odpovědí. Přijďte se dozvědět více k tomuto tématu.

Více
Květen
29

Product Manager I - marketingová odbornost - pozvánka na kurz

Začínáte s produktovým managementem a chcete vědět,"jak na to"? Pomůžeme vám proniknout do světa produktového managementu v celé jeho šíři.

Více
Květen
27

Plánování a řízení projektů v logistice - pozvánka na kurz

Na všechny pracovníky, kteří působí na pozici manažera projektu nebo jsou aktivními členy projektových týmů, manažery a pracovníky odpovědnými za organizování větších komplexních akcí/projektů v logistice, čekají volná místa v kurzu "Plánování a řízení projektů v logistice".

Více
Květen
19

STREAM 21.5.2020

Je tu náš pravidelný Gradua STREAM. Začněte s námi dělat něco HNED. "Jak (NE)nenaslouchat druhým" vám ukážeme spolu s Markem Vegrichtem již tento čtvrtek.

Více
Květen
18

Asertivita v praxi - pozvánka na kurz

Prohlubte své dovednosti v našem kurzu Asertivita v praxi. Intenzivní výcvikový kurz, který umožní lépe pochopit a řídit vztahy, efektivně jednat a účinně se prosazovat v jednání s lidmi.

Více
Květen
13

Jak se zbavit zlozvyků a vytvořit nové návyky - pozvánka na kurz

Kdo jsme a jaký život žijeme určují naše každodenní návyky. Chcete se zbavit těch negativních a vytvořit nové, které Vás začnou ihned posouvat k lepšímu zdraví, úspěchu a spokojenosti?

Více
Květen
12

Pracovní právo pro personalisty - pozvánka na kurz

Do základního vybavení každého personálního manažera by měla patřit dobrá znalost pracovního práva, která velmi často dokáže předcházet - odstranit mnohdy zbytečné výdaje za pokuty, penále a neúspěšné soudní spory.

Více
Květen
07

Prezenční otevřené kurzy s aktuálními tématy

Jsme rádi, že Vám po dvouměsíčním přerušení můžeme opět nabídnout prezenční varianty vzdělávání pro Vás i Vaše kolegy v podobě aktuálních témat otevřených kurzů.

Více
Květen
05

HR manažer - akademie pro personální manažery pozvánka na kurz

Chcete se věnovat oblasti HR profesionálně? Vzdělávací program HR manažer - akademie pro personální manažery Vám poskytne komplexní pohled na problematiku řízení lidských zdrojů ve firmě.

Více
Duben
23

Metodika REFA online - pozvánka na kurz

Nenechte si ujít ONLINE WEBINÁŘ, který pro Vás připravila vzdělávací společnost Gradua-CEGOS Praha s.r.o., tentokrát na téma "Metodika REFA".

Více
Březen
18

Online odbornost i cizí jazyk

Chcete se zabavit, osobnostně nebo odborně ROZVÍJET A ZÁROVEŇ SI PROCVIČOVAT cizí jazyky? Využijte naší bohaté nabídky interaktivních e-learningových kurzů, které toto vše kombinují v atraktivní podobě!

Více
Březen
16

Telefonní kontakt od 16. 3. 2020

Březen
09

Nově v roli HR Business Partnera - pozvánka na kurz

Jakou roli by měl vlastně HR business partner v organizaci zastávat? Otázka na kterou se v našem kurzu společně pokusíme najít odpověď.

Více
Březen
03

Setkání Klubu personalistů Gradua-CEGOS

Připravili jsme pro Vás další setkání našeho Klubu personalistů Gradua-CEGOS téma "CO ČEKÁ SVĚT HR V ROCE 2020".

Více
Březen
02

Logistika řízení zásob - pozvánka na kurz

V našem kurzu vás uvedeme do logistiky a postupně vás seznámíme s finančními hledisky řízení zásob, druhy zásob a přístupy k jejich optimalizaci.

Více
Únor
24

Time Management - pozvánka na kurz

Také máte často problém s časem? Nestíháte, zůstáváte přesčas, propadáte skepsi? Máme pro vás rychlou pomoc!

Více
Únor
19

Úspěšné vedení týmu - pozvánka na kurz

Chcete se stát respektovaným manažerem, jehož tým dosahuje skvělých výsledků? Receptem je správné vedení týmu. V našem osvědčeném tréninkovém kurzu Vás to naučíme! A navíc Vás podpoříme i po skončení kurzu...

Více
Únor
10

Vedení výběrových rozhovorů - pozvánka na kurz

V uplynulých 6 měsících změnilo zaměstnání 20,5 procenta Čechů. Další více než pětina lidí si aktuálně jinou práci aktivně hledá. Jste připraveni na 5 klíčových výzev u výběrů?

Více
Únor
06

Umění přesvědčit - strategie argumentace - pozvánka na kurz

Každý z nás ve svém pracovním životě potřebuje efektivně a racionálně argumentovat, prosadit své názory a přesvědčit partnery o svých představách či záměrech. Naučte se prosazovat své myšlenky a projekty! Těšíme se na Vás 5. - 6. března. Školí Jiří Nejedlý.

Více
Únor
03

Projektový manažer - cyklus - pozvánka na kurz

Aby Vaše projekty probíhaly hladce a měli jste jejich řízení opravdu ve svých rukou, je nutné být na ně připraven. S ověřenými nástroji a metodami budou Vaše rozhodnutí rychlá a profesionální. 5. března pro Vás otevíráme 6denní komplexní vzdělávací cyklus "Projektový manažer".

Více

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené