Inovativní vzdělávání
a poradenství

Novinky

Novinky ve společnosti Gradua-CEGOS, důležitá upozornění pro klienty s dopadem na vzdělávání zaměstnanců, nové vzdělávací kurzy, semináře nebo služby v oblasti poradenství ve vzdělávání.

Říjen
23

Gradua STREAM - Jak se stát zákaznicky orientovanou firmou

Zdá se vám někdy o vaší firmě? Jak vytvořit z běžné společnosti firmu lepší než konkurence v 10 krocích? Jak se stát nejlepšími v oboru vnitřním přerodem a změnou myšlení? Jak prostě přežít v neo-kovidových časech.

Více
Říjen
19

Gradua STREAM - Krizové řízení naživo

Poradit si s nekonečnou řadou změn za neočekávaných a výjimečných podmínek vyžaduje dovednosti řídit v krizi za hranicemi své odbornosti. Podívejte se na příklady, jak takový boj s novým a neznámým zvládá v přední linii šéf svého IT crowd v prostředí mezinárodní firmy.

Více
Říjen
12

Usnesení vlády ČR

Nás usnesení vlády nezastaví a přecházíme na online výuku. Zvládají to naše děti, zvládneme to také. Vývoj situace samozřejmě denně sledujeme a na změny budeme reagovat.

Více
Říjen
02

Praktický přínos a bezpečnost v každém našem prezenčním kurzu

I přes vyhlášení nouzového stavu a krizových opatření schválených Vládou ČR můžeme nadále školit a školíme.

Více
Říjen
01

Nový díl PowerLunch - NAUČ SE, JAK NA TO

Nevíte, co si počít v situaci, kdy vás někdo tlačí do kouta? Příště už nechcete být bezradní? Nenechte se už více obalamutit!

Více
Září
21

Mindfulness s Alenou Andršovou

Jak můžeme zvýšit kvalitu svého života? Tím, že ho vnímáme tady a teď.

Více
Září
15

Logistika řízení zásob - říjen 2020

Naše společnost nezapomíná na specialisty v oblasti řízení zásob, nákupu, prodeje a logistiky. Hlavním tématem kurzu "Logistika řízení zásob" je optimalizace řízení.

Více
Září
09

Hygienická opatření

Gradua-CEGOS realizuje přísná hygienická a další preventivní opatření pro zajištění zdraví a bezpečí účastníků kurzů i zaměstnanců.

Více
Září
03

Jak budovat vlastní značku - za zrcadlem s Markem Pavlíkem

Jak vidíte sebe Vy a jak Vás vidí ostatní? Chceme Vás inspirovat, jak si vybudovat důvěryhodnou osobní značku, kterou budete sebevědomě ukazovat svému okolí.

Více
Srpen
31

Zaměstnávání cizinců - pozvánka září 2020

Zaměstnávání cizinců je častým řešením výrobních společností při nedostatku pracovní síly, ale i při obsazování manažerských pozic nebo využití odborníků - specialistů u mezinárodních firem.

Více
Srpen
24

Živé vysílání - Jak vyjednat co potřebuji

Pojďte zkusit vzít svoji budoucnost do vlastních rukou! Gradua STREAM live - začněte s námi dělat něco HNED

Více
Srpen
11

Otevřené kurzy - září 2020

Naše prezenční kurzy jsou opět po prázdninách připraveny naplnit Vaše aktuální vzdělávací potřeby! Nahlédněte na to, co jsme pro Vás připravili.

Více
Srpen
10

Jak úspěšně jednat s lidmi - lepší sebepoznání a poznání druhých - pozvánka září 2020

Proč vznikají složité situace a komplikované vztahy? Do jaké míry je příčina v nás a jak naopak jednat s některými problémovými typy lidí? To vše je obsahem kurzu "Jak úspěšně jednat s lidmi - lepší sebepoznání a poznání druhých".

Více
Srpen
03

Minimum celního deklaranta - pozvánka září 2020

Expertní znalosti pro pracovníky, kteří se zabývají celní problematikou dovozu i vývozu. Pokud je vaše společnost trvale aktivní v importu, exportu nebo obojím, je nezbytné mít vlastního, dobře vyškoleného celního specialistu.

Více
Červenec
20

Efektivní komunikace ve firmě - pozvánka na kurz

Přijďte se dozvědět, jak vylepšit efektivní komunikaci na různých úrovních. Dorozumět se s kolegy v pracovním týmu, s podřízenými i s obchodními partnery a pozitivně na ně působit je nezbytnou podmínkou úspěšného jednání.

Více
Červenec
13

Vedení pracovního týmu - pozvánka

Vedení pracovního týmu - tento náš kurz je skládačkou dovedností, bez kterých se neobejde žádný úspěšný manažer nebo vedoucí týmu. Účastníci kurzu získají lepší náhled na své manažerské kompetence a posunou se ve vedení svého pracovního týmu.

Více
Červenec
08

Jak úspěšně jednat s lidmi - lepší sebepoznání a poznání druhých - pozvánka

Velkou část svého života trávíme s lidmi a mezi lidmi. Ať už s nimi jednáme na pracovní úrovni nebo v soukromém životě, umění jednat s lidmi se nám prostě do života hodí.

Více
Červen
26

NOVELIZACE ZÁKONÍKU PRÁCE 2020/2021 - pozvánka na kurz

Dlouho očekávaná novelizace zákoníku práce vstoupí podle předpokládaného legislativního procesu v účinnost již 30.7.2020 a další část od 1.1.2021. Připravte se na změny v oblasti dovolené, sdíleného pracovního místa a další novinky.

Více
Červen
22

Živé vysílání - Jak zjistit koho máš před sebou, čtěte chování druhých - pozvánka na kurz

Letní slunovrat přináší další šťouch "co se mohu naučit", tentokrát techniku behaviorálního interview - způsobu, jak si udělat celistvou představu o tom, jak člověk sedící před vámi reaguje v určitých situacích a co to znamená pro vaši případnou spolupráci.

Více
Červen
15

Plánuj agilně, jak začít věci dělat - pozvánka na kurz

Plánuj agilně - jak začít věci dělat spolu s Richardem Fürychem ve čtvrtek 18. 6. v 10.00. Agilní přístup přináší drive, flexibilitu a elegantní vizualizaci třeba na dveřích vaší pracovny. Zveme vás na další 45minutový Gradua STREAM live - začněte s námi dělat něco HNED.

Více

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené