Inovativní vzdělávání
a poradenství

Novinky

Novinky ve společnosti Gradua-CEGOS, důležitá upozornění pro klienty s dopadem na vzdělávání zaměstnanců, nové vzdělávací kurzy, semináře nebo služby v oblasti poradenství ve vzdělávání.

Červen
10

HOME OFFICE - personální a právní hlediska pro jeho správné fungování - pozvánka na kurz

Řada firem z důvodu koronaviru zavedla HOME OFFICE, dost firem v práci na dálku pokračuje. I tato flexibilní forma výkonu závislé činnosti má svá pravidla, pro zaměstnance i pro zaměstnavatele. Jaké jsou správné legislativní opatření pro home office?

Více
Červen
09

Doprava a logistika - pozvánka na kurz

Distribuční logistika má za cíl správné umístění výrobků na trh při vynaložení optimálních nákladů. Kurz je zaměřen především na určení vhodných způsobů balení výrobků, správné nastavení logistických jednotek a efektivní výběr druhu přepravy.

Více
Červen
05

Živé vysílání - Na cestě od sebedůvěry k sebevědomí a zpátky - pozvánka na kurz

Další příležitost zažít a zkusit jeden ze způsobů, jak na sobě pracovat. Zveme vás na další 45minutový Gradua STREAM live - Začněte s námi dělat něco HNED.

Více
Červen
02

Živé vysílání - Time management - pozvánka na kurz

Jak uřídit svůj "nový" čas - zatřes se svými prioritami! Tak zní téma našeho dalšího živého vysílání již tento čtvrtek od 10.00 hod. Zaregistrujte se zdarma ještě dnes a nenechte si jej ujít.

Více
Červen
01

Behaviorální interview - aktuální trend ve vedení pohovorů - pozvánka na kurz

Jste manažer nebo pracovník personálního útvaru? Zodpovídáte za výběr zaměstnanců? Výsledky z praxe ukazují, že behaviorální pohovory snižují míru sebestylizace kandidátů a předem připravených odpovědí. Přijďte se dozvědět více k tomuto tématu.

Více
Květen
29

Product Manager I - marketingová odbornost - pozvánka na kurz

Začínáte s produktovým managementem a chcete vědět,"jak na to"? Pomůžeme vám proniknout do světa produktového managementu v celé jeho šíři.

Více
Květen
27

Plánování a řízení projektů v logistice - pozvánka na kurz

Na všechny pracovníky, kteří působí na pozici manažera projektu nebo jsou aktivními členy projektových týmů, manažery a pracovníky odpovědnými za organizování větších komplexních akcí/projektů v logistice, čekají volná místa v kurzu "Plánování a řízení projektů v logistice".

Více
Květen
19

STREAM 21.5.2020

Je tu náš pravidelný Gradua STREAM. Začněte s námi dělat něco HNED. "Jak (NE)nenaslouchat druhým" vám ukážeme spolu s Markem Vegrichtem již tento čtvrtek.

Více
Květen
18

Asertivita v praxi - pozvánka na kurz

Prohlubte své dovednosti v našem kurzu Asertivita v praxi. Intenzivní výcvikový kurz, který umožní lépe pochopit a řídit vztahy, efektivně jednat a účinně se prosazovat v jednání s lidmi.

Více
Květen
13

Jak se zbavit zlozvyků a vytvořit nové návyky - pozvánka na kurz

Kdo jsme a jaký život žijeme určují naše každodenní návyky. Chcete se zbavit těch negativních a vytvořit nové, které Vás začnou ihned posouvat k lepšímu zdraví, úspěchu a spokojenosti?

Více
Květen
12

Pracovní právo pro personalisty - pozvánka na kurz

Do základního vybavení každého personálního manažera by měla patřit dobrá znalost pracovního práva, která velmi často dokáže předcházet - odstranit mnohdy zbytečné výdaje za pokuty, penále a neúspěšné soudní spory.

Více
Květen
07

Prezenční otevřené kurzy s aktuálními tématy

Jsme rádi, že Vám po dvouměsíčním přerušení můžeme opět nabídnout prezenční varianty vzdělávání pro Vás i Vaše kolegy v podobě aktuálních témat otevřených kurzů.

Více
Květen
05

HR manažer - akademie pro personální manažery pozvánka na kurz

Chcete se věnovat oblasti HR profesionálně? Vzdělávací program HR manažer - akademie pro personální manažery Vám poskytne komplexní pohled na problematiku řízení lidských zdrojů ve firmě.

Více
Duben
23

Metodika REFA online - pozvánka na kurz

Nenechte si ujít ONLINE WEBINÁŘ, který pro Vás připravila vzdělávací společnost Gradua-CEGOS Praha s.r.o., tentokrát na téma "Metodika REFA".

Více
Březen
18

Online odbornost i cizí jazyk

Chcete se zabavit, osobnostně nebo odborně ROZVÍJET A ZÁROVEŇ SI PROCVIČOVAT cizí jazyky? Využijte naší bohaté nabídky interaktivních e-learningových kurzů, které toto vše kombinují v atraktivní podobě!

Více
Březen
16

Telefonní kontakt od 16. 3. 2020

Březen
09

Nově v roli HR Business Partnera - pozvánka na kurz

Jakou roli by měl vlastně HR business partner v organizaci zastávat? Otázka na kterou se v našem kurzu společně pokusíme najít odpověď.

Více
Březen
03

Setkání Klubu personalistů Gradua-CEGOS

Připravili jsme pro Vás další setkání našeho Klubu personalistů Gradua-CEGOS téma "CO ČEKÁ SVĚT HR V ROCE 2020".

Více
Březen
02

Logistika řízení zásob - pozvánka na kurz

V našem kurzu vás uvedeme do logistiky a postupně vás seznámíme s finančními hledisky řízení zásob, druhy zásob a přístupy k jejich optimalizaci.

Více
Únor
24

Time Management - pozvánka na kurz

Také máte často problém s časem? Nestíháte, zůstáváte přesčas, propadáte skepsi? Máme pro vás rychlou pomoc!

Více

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené