Inovativní vzdělávání
a poradenství

Novinky

Novinky ve společnosti Gradua-CEGOS, důležitá upozornění pro klienty s dopadem na vzdělávání zaměstnanců, nové vzdělávací kurzy, semináře nebo služby v oblasti poradenství ve vzdělávání.

Červen
25

Zakázkové kurzy

Chtěli byste rozvíjet vaše zaměstnance, ale žádný z našich kurzů plně nevyhovuje vaším potřebám? Ozvěte se nám a vytvoříme pro vás rozvojový program na míru.

Více
Červen
11

Zaměstnávání cizinců dle platné aktuální legislativy

Přijďte si osvojit všeobecná pravidla platná při zaměstnávání cizinců!

Více
Červen
06

HR marketing - Employer Brand 6/24

Neexistují kouzelná tlačítka, díky kterým z internetu vypadne více "CéVéček". Pracovní místo je produkt jako každý jiný a potřebuje správné definování, zacílení a komunikaci.

Více
Květen
21

Vedení pracovního týmu 6/24

Chtěli byste, aby váš tým šlapal jako dobře namazaný stroj? Přijďte se dozvědět jak na to na náš vzdělávací kurz!

Více
Květen
15

Obchodní vyjednávání 5/24

Chcete odolat tlaku při vyjednávání a dosáhnout svých obchodních podmínek? Pojďte si to zkusit na náš kurz vedený Jiřím Nejedlým.

Více
Květen
07

Projektové řízení II

Projektoví manažeři, pozor! Pokud hledáte klíč k efektivnímu řízení vašich projektů, náš kurz Projektové řízení II - Nástroje a techniky řízení projektu je přesně to, co potřebujete.

Více
Květen
02

Stress Management a Work-life balance

Těšíme se 14. - 15. května na všechny z vás, kteří se stresem chtějí umět pracovat a žít zdravější a vyváženější život!

Více
Duben
24

APQP a PPAP 05/24

APQP - Advanced Product Quality Planning je rámec postupů a technik použitých při vývoji výrobků v průmyslu, zejména automobilového průmyslu. Pokud Vás toto téma zajímá, přijďte se o něm dozvědět více.

Více
Duben
16

Strategie péče o zákazníka - budujeme dlouhodobé vztahy 04/24

Také byste chtěli spokojeného a loajálního zákazníka, který bude doporučovat svému okolí vaše služby či produkty? Přijďte se dozvědět jak na to na našem kurzu.

Více
Duben
09

Jak úspěšně jednat s lidmi 04/24

Chtěli byste vědět jak jednat s některými problémovými kolegy, klienty, nebo třeba nekompromisním nadřízeným? Navštivte náš kurz!

Více
Březen
26

Nákupní jednání 04/24

Přijďte se stát úspěšnějším nákupním vyjednavačem a zlepšete tak výsledky svých jednání s dodavateli. 10. - 11. dubna otevíráme pro všechny nákupčí, manažery nákupu a všem, kteří vyjednávají s dodavateli 2denní praktický kurz Nákupní jednání.

Více
Březen
21

Čtení výkresové dokumentace 04/24

Potřebujete se seznámit se základy výkresové dokumentace a prohloubit si prostorovou představivost? Navštivte náš kurz!

Více
Březen
19

Prezentační dovednosti 04/24

Umíte srozumitelně a poutavě vyjádřit svou myšlenku? Je pro Vás formální i neformální prezentace stresujícím zážitkem? Úspěšná a efektivní prezentace Vám umožní nejen předat své myšlenky a získat partnery pro své názory, ale zvyšuje i profesionální úroveň a prestiž prezentujícího.

Více
Březen
12

Marketingová akademie 04/24

Chcete dosáhnout úspěchu ve světě marketingu a posunout svou kariéru na další úroveň? Připojte se k nám na Marketingové akademii!

Více
Březen
07

Řešení konfliktů

Každý manažer by měl rozumět konfliktům a umět je řešit. Tento kurz umožní účastníkům lépe porozumět vzniku, průběhu i významu konfliktů.

Více
Březen
05

HR manažer - akademie pro personální manažery

Začínáte v HR a hledáte přípravu, která vám poskytne pohled na základní personální procesy a jejich význam pro správné řízení firmy?

Více
Únor
27

Krizová intervence pro laiky

Co dělat, když kolega nebo kamarád projde krizí? Jak poskytnout podporu, aniž bychom překročili hranice? Jak rozpoznat a respektovat emocionální potřeby druhých?

Více
Únor
21

Generační rozdíly 03/24

Rozdílnosti mezi generacemi ovlivňují všechny oblasti HR. Náborové kanály se mění, zkrácené úvazky jsou stále populárnější a konkurence o ty nejlepší talenty je žhavější než kdy jindy.

Více
Únor
13

Krizová intervence: Jak každý může pomoci v náročných situacích

Jak postupovat, když je kolega v krizi a chci mu nějak pomoci? Co mám říkat a co naopak ne? Jak mohu vyjádřit podporu a druhého nechtěně nezranit? Co můžu já jako ne-psycholog a ne-terapeut v takovýchto náročných situacích dělat?

Více
Únor
06

Včasný nákup za výhodnou cenu

Ceny roku 2023 jsme pro Vás zmrazili až do 29. 2. 2024. Akce platí na celý katalog otevřených kurzů 2024 pro objednávky přijaté a uhrazené do konce února.

Více

<< předchozí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené