Inovativní vzdělávání
a poradenství

Novinky

Novinky ve společnosti Gradua-CEGOS, důležitá upozornění pro klienty s dopadem na vzdělávání zaměstnanců, nové vzdělávací kurzy, semináře nebo služby v oblasti poradenství ve vzdělávání.

Únor
19

Úspěšné vedení týmu - pozvánka na kurz

Chcete se stát respektovaným manažerem, jehož tým dosahuje skvělých výsledků? Receptem je správné vedení týmu. V našem osvědčeném tréninkovém kurzu Vás to naučíme! A navíc Vás podpoříme i po skončení kurzu...

Více
Únor
10

Vedení výběrových rozhovorů - pozvánka na kurz

V uplynulých 6 měsících změnilo zaměstnání 20,5 procenta Čechů. Další více než pětina lidí si aktuálně jinou práci aktivně hledá. Jste připraveni na 5 klíčových výzev u výběrů?

Více
Únor
06

Umění přesvědčit - strategie argumentace - pozvánka na kurz

Každý z nás ve svém pracovním životě potřebuje efektivně a racionálně argumentovat, prosadit své názory a přesvědčit partnery o svých představách či záměrech. Naučte se prosazovat své myšlenky a projekty! Těšíme se na Vás 5. - 6. března. Školí Jiří Nejedlý.

Více
Únor
03

Projektový manažer - cyklus - pozvánka na kurz

Aby Vaše projekty probíhaly hladce a měli jste jejich řízení opravdu ve svých rukou, je nutné být na ně připraven. S ověřenými nástroji a metodami budou Vaše rozhodnutí rychlá a profesionální. 5. března pro Vás otevíráme 6denní komplexní vzdělávací cyklus "Projektový manažer".

Více
Leden
24

I já můžu být koučem - pozvánka na kurz

Je dovednost "správně se ptát" umění, řemeslo anebo věda? Ano, všechno dohromady. Dokáže to ale každý! Jenom si nejdříve srovnat pojmy s dojmy a vyzkoušet si to. Příležitost začít je právě tady. Chcete se v krátkém čase dozvědět, jak na to? Přihlaste se na naši interaktivní virtuální třídu I já můžu být koučem!

Více
Leden
16

Self Management - pozvánka na kurz

Chcete se posunout více k naplňování svých potřeb a pracovat na své spokojenosti? Na našem kurzu Self Management se budeme zabývat tím, co nás nějakým způsobem limituje v dosahování našich osobních vizí, cílů a spokojeného a naplněného života. 24. - 25. února v Praze, kurz vede PhDr. Alena Andršová.

Více
Leden
10

Elektronická neschopenka v praxi - pozvánka na kurz

Od 1. ledna začala fungovat elektronická neschopenka. Co vše se mění pro zaměstnavatele, zaměstnance, lékaře a ČSSZ?

Více
Prosinec
17

PF 2020

Rádi bychom Vám všem poděkovali za vaši přízeň, letošní spolupráci a popřáli Vám krásné Vánoce a vydařený rok 2020, ve kterém se na Vás budeme opět těšit.

Více
Prosinec
12

Vzdělávání jako dárek

Darujte svým blízkým nebo zaměstnancům vzdělávání, které podpoří jejich další profesní i osobní úspěchy!

Více
Prosinec
10

Projekt POVEZ II prodloužen

Cílem tohoto projektu je pomoci zaměstnavatelům v odborném vzdělávání stávajících i nových zaměstnanců tak, aby mohli pružně reagovat na měnící se situaci a podmínky na trhu.

Více
Prosinec
03

Vedení výběrových rozhovorů

Výběrem nových pracovníků zásadně ovlivňujeme, jaké lidi budeme ve firmě mít. Přijďte na náš trénink 11. - 12. prosince a zdokonalte své schopnosti ve vedení strukturovaných rozhovorů.

Více
Listopad
28

Kreativní tvorba reklamních tiskovin a inzerce

Jen geniální reklama zaujme! Kreativní zadání je inspirací pro kreativní reklamy! Víte, jak psát zadání, které inspiruje pro tvorbu nezapomenutelné reklamní kampaně?

Více
Listopad
25

Elektronická neschopenka

Kdy začne eNeschopenka fungovat? Co vše se změní? Kdy začne fungovat? Na všechny tyto dotazy naleznete odpověď v našem semináři Zákoník práce 2020 - elektronická neschopenka v praxi.

Více
Listopad
20

Jak na trénink své paměti

Nemáte s pamětí problémy? I přesto byste ji měli trénovat! Odborníci dokonce tvrdí, že paměť by se měla trénovat už od útlého věku. A to i z toho důvodu, že náš mozek zlenivěl používáním moderních technologií.

Více
Listopad
17

Nabijte se pozitivní energií

Chcete prožívat podzim plný životní energie, zvládat své emoce a naučit se měnit své negativní myšlenky na pozitivní? V našich kurzech se to naučíte!

Více
Listopad
15

Zvládání emocí v náročných situacích

Emoce jsou zdrojem velké energie. Zvládání emocí se nerovná ovládání emocí nebo jejich zatlačení do kouta. Znamená to mít kontrolu nad svými pocity a emocemi, jde o vědomé rozhodování, jakým způsobem jim dovolíme ovlivňovat naše jednání.

Více
Listopad
14

Prosincové otevřené kurzy

Rádi bychom Vám představili naši prosincovou nabídku otevřených kurzů. Najdete v ní mnoho atraktivních témat, které pomáhají rozvíjet klíčové znalosti i dovednosti pracovníků v různých oblastech.

Více
Listopad
10

Otevřené kurzy pro rok 2020

Náš katalog otevřených kurzů na našich webových stránkách je již kompletně naplněn tématy a termíny pro rok 2020. Vybírat si můžete již nyní!

Více
Říjen
08

Klub personalistů Gradua-CEGOS

V poslední době vyplývá z mnoha diskuzí, seminářů pro personalisty i některých odborných textů konkrétní poznatek. Tradiční systém hodnocení je mnoha manažery i firmami vnímám jako již něco přežitého, nefunkčního a zastaralého.

Více
Červen
04

Setkání personalistů s Gradua-CEGOS

Zveme Vás na další setkání personalistů s Gradua-CEGOS s aktuálním tématem Ukázka inovativního kurzu s využitím microlearningu & Case study, které se koná 12. 6. 2019 v BRNĚ. Těšíme se na Vás v IMPACT HUBu na Cyrilské 7, Brno.

Více

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené