Inovativní vzdělávání
a poradenství

Novinky

Novinky ve společnosti Gradua-CEGOS, důležitá upozornění pro klienty s dopadem na vzdělávání zaměstnanců, nové vzdělávací kurzy, semináře nebo služby v oblasti poradenství ve vzdělávání.

Květen
31

Pozvánka na kurz - Popisy pracovních míst, kompetenční model v návaznosti na ostatní personální procesy 6/2021

Kvalitně vytvořený popis pracovního místa je základním předpokladem pro vytvoření a zavedení většiny procesů řízení lidských zdrojů ve firmě.

Více
Květen
19

Vzdělávací kurzy Gradua - červen 2021

Prezenční výuka se vrací zpět do lavic. Pro ty z vás jež si oblíbili tu online, tak nebojte, nemusíte truchlit. Zůstává i nadále v naší nabídce. A co, že vás v měsíci červnu v naší nabídce čeká? Podívejte se.

Více
Květen
17

Video kalendárium Gradua - květen 2021

Co pro Vás připravujeme v květnu 2021. Jak to děláme. Kdo jsou tváře Gradua. Kdo jsou naši lektoři a partneři. TO VŠE VE VIDEO KALENDÁRIU GRADUA-CEGOS

Více
Květen
03

Pozvánka na kurz - Pracovní právo pro personalisty 5/2021

Potřebujete se zorientovat a získat jistotu, že vše děláme v souladu s platnou pracovněprávní legislativou? S tím Vám pomůže naše online školení "Pracovní právo pro personalisty".

Více
Duben
28

Pozvánka - Zvládání emocí v náročných situacích 5/2021

Emoce jsou dobrý sluha, ale špatný pán! Chcete vědět, odkud emoce přicházejí a jak je můžete lépe zvládat, vyjadřovat i regulovat přiměřeným způsobem? Naučíme vás to u nás v kurzu.

Více
Duben
22

Pozvánka - Vedení a facilitace pracovních porad

Jak připravit efektivní poradu, která bude mít výsledky a nebude ztrátou času se dozvíte na našem online kurzu Vedení a facilitace pracovních porad.

Více
Duben
20

Pozvánka - Nový zákon o odpadech a další změny environmentálních předpisů 4-2021

Nový zákon o odpadech a související změny legislativy přinesly řadu změn platných už od počátku roku 2021. Změny se týkají všech firem i živnostníků. Připojte se k webináři a dozvíte se více.

Více
Duben
06

Pozvánka - Výběrové rozhovory online

Školení Výběrové rozhovory online Vás pod vedením zkušeného trenéra Petr Daňko naučí jak se na online rozhovor připravit, s jakými metodami pracovat a jaké efektivní nástroje používat.

Více
Březen
17

Pozvánka na kurz - HR marketing nejen na sociálních sítích 3/21

Budování atraktivní značky zaměstnavatele Employer Brand dokáže přitáhnout a udržet ty nejschopnější lidi a šířit dobrou pověst firmy na trhu práce. Přijďte se k nám naučit jak na to.

Více
Březen
15

STREAM - Agilní řízení

ZAPOMEŇTE na agilní metodiku - buďte agilní! Znamená AGILNÍ učesanou metodiku nebo dobrodružnou cestu? Příklady Petra Flégla od startupu až po světový korporát nám dají jednu z odpovědí. PRAXE je nejlepším rádcem.

Více
Březen
15

Pozvánka - HR marketing (nejen) na sociálních sítích

Jak správně na digitální komunikaci s důrazem na sociální sítě a jejím využití pro nábor zaměstnanců i tvorbu značky zaměstnavatele vás bude inspirovat naše on line školení HR marketing nejen na sociálních sítích včetně praktických inspirací od lektora Tomáše Šebesty.

Více
Březen
10

Pozvánka na kurz - Řešení konfliktů 3/2021

Řada lidí si myslí, že konflikt může přinést pouze negativní výsledek - nepříjemné pocity, zhoršení komunikace a týmové spolupráce, proto se mu snaží vyhnout nebo ho řeší emocionálně. Souvisí to s tradičním pohledem na konflikt, který vychází z přesvědčení, že konflikt je zcela škodlivý.

Více
Březen
03

Pozvánka na online kurz - Profesionální vedení výběrových rozhovorů 3/2021

Navzdory epidemii a navzdory tomu, že řada nabízených pracovních pozic z dne na den zmizela, stále se ve vybraných oborech činnosti nabírá. Vybírat si člověka do pracovního týmu je těžká a zároveň i zodpovědná činnost. Co je tedy hlavním kritériem správného výběru?

Více
Únor
22

Pozvánka - Selfmanagement 3/2021

Naučte se pracovat s lidským potenciálem. Mnozí z nás jej využívají velmi málo - díky různým bariérám, blokům či neschopnosti dlouhodobě a systematicky vést a řídit sám sebe. V našem kurzu si ukážeme jak na to.

Více
Únor
17

STREAM - Behaviorální interview

Odhalte schopnosti lidí v příbězích, které vyprávějí, když u vás chtějí pracovat.

Více
Únor
17

Pozvánka - StartUp nového manažera

Dobrý start je důležitý nejen ve sportu, ale i v manažerské praxi. Jak ho nezaspat a zároveň nepřepálit se dozvíte u nás na kurzu.

Více
Leden
28

Power Lunch - Komunikace a naše ego

Chcete pochopit často skryté tendence a motivy, proč něco říkáme? Chcete porozumět více svým komunikačním vzorcům? KOMUNIKACE A NAŠE EGO - A JAK S NÍM PRACOVAT

Více
Leden
20

STREAM - O vášni ve své kariéře

Jak teď naložit se svojí kariérou? Co se za ten zvláštní rok změnilo? O tom, jak přemýšlet i v této době o své kariéře jako o příležitosti, s Petrou Drahoňovskou v Gradua STREAM - ZKUS TO HNED

Více
Leden
14

Kurzy ONLINE pro Váš osobní i odborný rozvoj!

V současné době přecházíme na prezenční formu vzdělávání, ale i do budoucna jsme schopni reagovat na Vaši poptávku online školení nebo na opatření týkajících se zákazu prezenční formy vzdělávání. Sledujte naši nabídku.

Více
Leden
11

Aktuální nabídka vzdělávacích kurzů Gradua

Aktuální nabídka vzdělávacích kurzů Gradua pro měsíc leden 2021. Učte se s námi online v bezpečí domova nebo kanceláře.

Více

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené