Inovativní vzdělávání
a poradenství

Novinky

Novinky ve společnosti Gradua-CEGOS, důležitá upozornění pro klienty s dopadem na vzdělávání zaměstnanců, nové vzdělávací kurzy, semináře nebo služby v oblasti poradenství ve vzdělávání.

Leden
07

Metodika REFA 1/2022

Přijďte se seznámit s dalším způsobem, jak účinně kontrolovat efektivitu procesů a v praxi provádět časové studie dle metodiky REFA.

Více
Prosinec
29

Aktuální otázky a novinky v oblasti BOZP, PO, požární bezpečnosti staveb a ochrany životního prostředí 1/22

lednu jsme připravili pro zájemce o problematiku BOZP, požární ochrany a ochrany životního prostředí tradiční pracovní seminář, který bude informovat o všech podstatných změnách a novinkách v těchto oblastech.

Více
Prosinec
22

PF 2022

Přejeme všem našich fanouškům a obchodním přátelům příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v nadcházejícím roce 2022. Rádi bychom poděkovali za Vaši důvěru a letošní spolupráci, které si velice vážíme a těšíme se na její pokračování v roce novém.

Více
Prosinec
15

Jak zvyšovat angažovanost a motivaci lidí ve firmě a v týmu

Potřebujete, aby zaměstnanci dosahovali nadprůměrných výkonů? Myslíte-li to s objevováním, co opravdu může motivovat zaměstnance vážně? Přihlaste se na kurz ještě dnes.

Více
Prosinec
08

Řízení výroby 12/2021

Jste na pozici vedoucího pracovního týmu nebo provozu? Jste mistrem výrobního podniku? Myslíme na Vás a přicházíme s nabídkou tématu efektivního řízení výroby.

Více
Listopad
29

Profesionální vedení výběrových rozhovorů 12/2021

Výběrové pohovory "na dálku" neboli online pohovory se stávají stále běžnějšími díky rozvoji technologií a také změně přístupu firem. Náš trénink "Profesionální vedení výběrových rozhovorů" s Petrem Daňkem Vás připraví na obě varianty rozhovorů - "face to face" i online.

Více
Listopad
25

KPI a jejich praktické využívání 12/2021

Přihlaste se na náš kurz "KPI a jejich praktické využívání" a získejte praktické zkušenosti a ukázky z reálného využívání KPI.

Více
Listopad
22

AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ - COVID-19

Pravidla prezenčního vzdělávání podle platného nařízení Vlády.

Více
Listopad
18

Moderní metody náboru, sociální sítě a Headhunting - mistrovství v LinkedIn 11/2021

Přijďte se inspirovat na praktický kurz 30. listopadu "Moderní metody náboru, sociální sítě a Headhunting - mistrovství v LinkedIn" s odborníkem Ing. Veronikou Lencovou.

Více
Listopad
12

Manažerské rozhovory - klíč ke komunikaci s podřízenými 11/2021

Pojďme se společně podívat na to, jak přemýšlet o různých typech rozhovorů - přijímacích, motivačních, hodnotících, vytýkacích, oceňujících, zpětnovazebních, řešících, ukončovacích, informačních... - a jak přizpůsobit formu rozhovoru jeho obsahu.

Více
Listopad
10

Systém odměňování a benefitů v praxi 11/2021

Odměňování lidí hraje důležitou roli v jejich motivaci a celkové spokojenosti. Nastavení systému a zásad pro odměňování neodmyslitelně patří k celkové strategii firmy. Přijďte se seznámit s důležitými faktory při tvorbě systému odměňování a zaměstnaneckých výhod

Více
Listopad
01

Pozvánka - Adaptační proces nových zaměstnanců 11/2021

Znáte nejčastější chyby, které dělají personalisté v rámci adaptace nového zaměstnance? Víte, jak správně rozvrhnout termíny adaptačních rozhovorů? Co nesmí v rámci adaptačního procesu chybět a jak si zvolit priority v rámci časového harmonogramu?

Více
Říjen
25

Pozvánka - Zaměstnávání cizinců 11/2021

Zaměstnávání cizinců je častým řešením výrobních společností při nedostatku pracovní síly, ale i při obsazování manažerských pozic nebo využití odborníků - specialistů u mezinárodních firem.

Více
Říjen
20

Pozvánka na kurz - Údržba a její řízení - TPM

Usilujete o zvýšení výkonnosti firmy? Pak právě pro Vás je určeno téma "Údržba a její řízení - TPM".

Více
Říjen
20

Pozvánka na kurz - Jak zvyšovat angažovanost a motivaci lidí ve firmě a v týmu

Přijďte se inspirovat na náš kurz "Jak zvyšovat angažovanost a motivaci lidí ve firmě a v týmu". Doporučení a praktické zkušenosti s Vámi bude sdílet trenér Petr Daňko 22. října!

Více
Říjen
07

Pozvánka na kurz - Self Management 10/2021

Naučte se využívat lépe svůj potenciál! Těšíme se na vás na našem otevřeném kurzu 20. - 21. října v Praze!

Více
Září
22

Účetní výkazy pro manažery neekonomy 10/2021

Analýza je první krok k moudrému rozhodování". Naučte se díky našemu praktickému kurzu "Účetní výkazy pro manažery neekonomy" orientovat v účetních datech, jejich struktuře a obsahu a získejte potřebné ekonomické dovednosti!

Více
Září
02

Pozvánka na kurz - HR business partner 9/2021

HR business partner bývá partnerem či konzultantem vedení společnosti v otázkách souvisejících procesů a pracovní legislativy.

Více
Září
01

Asertivita v praxi - pozvánka na kurz 9/2021

Přijměte společně s naší lektorkou Martinovou Málkovou pozvánku na intenzivní výcvikový kurz "Asertivita v praxi".

Více
Září
01

Video kalendárium Gradua - září 2021

Chystáte se i vy na nový školní rok a rádi byste na sobě zapracovali a naučili se něco nového? Využijte naší nabídky vzdělávání na měsíc září a vyberte si pro vás to pravé. S námi můžete být tím kým chcete být.

Více

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené