Inovativní vzdělávání
a poradenství

Novinky

Novinky ve společnosti Gradua-CEGOS, důležitá upozornění pro klienty s dopadem na vzdělávání zaměstnanců, nové vzdělávací kurzy, semináře nebo služby v oblasti poradenství ve vzdělávání.

Srpen
23

Pozvánka na kurz - HR controlling v praxi 9/2021

Přijďte si osvojit aplikaci controllingového přístupu v oblasti HR!

Více
Červen
29

Video kalendárium Gradua - červenec 2021

Máme tu léto, čas prázdnin a dovolených. Ale i v tomto čase myslíme na váš rozvoj. Na co se můžete těšit v měsíci červenci? S jakými tématy a kterými trenéry se můžete v u nás setkat? Pojďte se to dozvědět.

Více
Červen
08

Pozvánka - Řešení konfliktů 6/2021

Konflikty bývají často jen nedorozuměním a lze jim předejít lepší komunikací! Pojďte se s námi naučit jak na to.

Více
Červen
01

Video kalendárium Gradua - červen 2021

Na co se můžete těšit v měsíci červnu? S jakými tématy a kterými trenéry se můžete v červnu u nás setkat? Pojďte se to dozvědět.

Více
Květen
31

Pozvánka na kurz - Popisy pracovních míst, kompetenční model v návaznosti na ostatní personální procesy 6/2021

Kvalitně vytvořený popis pracovního místa je základním předpokladem pro vytvoření a zavedení většiny procesů řízení lidských zdrojů ve firmě.

Více
Květen
19

Vzdělávací kurzy Gradua - červen 2021

Prezenční výuka se vrací zpět do lavic. Pro ty z vás jež si oblíbili tu online, tak nebojte, nemusíte truchlit. Zůstává i nadále v naší nabídce. A co, že vás v měsíci červnu v naší nabídce čeká? Podívejte se.

Více
Květen
17

Video kalendárium Gradua - květen 2021

Co pro Vás připravujeme v květnu 2021. Jak to děláme. Kdo jsou tváře Gradua. Kdo jsou naši lektoři a partneři. TO VŠE VE VIDEO KALENDÁRIU GRADUA-CEGOS

Více
Květen
03

Pozvánka na kurz - Pracovní právo pro personalisty 5/2021

Potřebujete se zorientovat a získat jistotu, že vše děláme v souladu s platnou pracovněprávní legislativou? S tím Vám pomůže naše online školení "Pracovní právo pro personalisty".

Více
Duben
28

Pozvánka - Zvládání emocí v náročných situacích 5/2021

Emoce jsou dobrý sluha, ale špatný pán! Chcete vědět, odkud emoce přicházejí a jak je můžete lépe zvládat, vyjadřovat i regulovat přiměřeným způsobem? Naučíme vás to u nás v kurzu.

Více
Duben
22

Pozvánka - Vedení a facilitace pracovních porad

Jak připravit efektivní poradu, která bude mít výsledky a nebude ztrátou času se dozvíte na našem online kurzu Vedení a facilitace pracovních porad.

Více
Duben
20

Pozvánka - Nový zákon o odpadech a další změny environmentálních předpisů 4-2021

Nový zákon o odpadech a související změny legislativy přinesly řadu změn platných už od počátku roku 2021. Změny se týkají všech firem i živnostníků. Připojte se k webináři a dozvíte se více.

Více
Duben
06

Pozvánka - Výběrové rozhovory online

Školení Výběrové rozhovory online Vás pod vedením zkušeného trenéra Petr Daňko naučí jak se na online rozhovor připravit, s jakými metodami pracovat a jaké efektivní nástroje používat.

Více
Březen
17

Pozvánka na kurz - HR marketing nejen na sociálních sítích 3/21

Budování atraktivní značky zaměstnavatele Employer Brand dokáže přitáhnout a udržet ty nejschopnější lidi a šířit dobrou pověst firmy na trhu práce. Přijďte se k nám naučit jak na to.

Více
Březen
15

STREAM - Agilní řízení

ZAPOMEŇTE na agilní metodiku - buďte agilní! Znamená AGILNÍ učesanou metodiku nebo dobrodružnou cestu? Příklady Petra Flégla od startupu až po světový korporát nám dají jednu z odpovědí. PRAXE je nejlepším rádcem.

Více
Březen
15

Pozvánka - HR marketing (nejen) na sociálních sítích

Jak správně na digitální komunikaci s důrazem na sociální sítě a jejím využití pro nábor zaměstnanců i tvorbu značky zaměstnavatele vás bude inspirovat naše on line školení HR marketing nejen na sociálních sítích včetně praktických inspirací od lektora Tomáše Šebesty.

Více
Březen
10

Pozvánka na kurz - Řešení konfliktů 3/2021

Řada lidí si myslí, že konflikt může přinést pouze negativní výsledek - nepříjemné pocity, zhoršení komunikace a týmové spolupráce, proto se mu snaží vyhnout nebo ho řeší emocionálně. Souvisí to s tradičním pohledem na konflikt, který vychází z přesvědčení, že konflikt je zcela škodlivý.

Více
Březen
03

Pozvánka na online kurz - Profesionální vedení výběrových rozhovorů 3/2021

Navzdory epidemii a navzdory tomu, že řada nabízených pracovních pozic z dne na den zmizela, stále se ve vybraných oborech činnosti nabírá. Vybírat si člověka do pracovního týmu je těžká a zároveň i zodpovědná činnost. Co je tedy hlavním kritériem správného výběru?

Více
Únor
22

Pozvánka - Selfmanagement 3/2021

Naučte se pracovat s lidským potenciálem. Mnozí z nás jej využívají velmi málo - díky různým bariérám, blokům či neschopnosti dlouhodobě a systematicky vést a řídit sám sebe. V našem kurzu si ukážeme jak na to.

Více
Únor
17

STREAM - Behaviorální interview

Odhalte schopnosti lidí v příbězích, které vyprávějí, když u vás chtějí pracovat.

Více
Únor
17

Pozvánka - StartUp nového manažera

Dobrý start je důležitý nejen ve sportu, ale i v manažerské praxi. Jak ho nezaspat a zároveň nepřepálit se dozvíte u nás na kurzu.

Více

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené