Inovativní vzdělávání
a poradenství

Novinky

Novinky ve společnosti Gradua-CEGOS, důležitá upozornění pro klienty s dopadem na vzdělávání zaměstnanců, nové vzdělávací kurzy, semináře nebo služby v oblasti poradenství ve vzdělávání.

Leden
06

Pozvánka INTRASTRAT 1/2021

Na úvod roku 2021 jsme pro Vás, zájemce, kteří se setkáváte ve své praxi s problematikou INTRASTATu a další naše obchodní partnery, připravili seminář na téma INTRASTAT.

Více
Leden
06

Rekapitulace roku 2020, poděkování.

A je to tady. První pracovní týden roku 2021. Většina z nás se na něj těší neb doufáme, že bude lepší a radostnější než ten rok předešlý. Snad tomu tak opravdu bude.

Více
Prosinec
23

PF 2021

Přejeme vám krásné svátky a mnohem lepší rok 2021. Děkujeme, že jste. Těšíme se na setkání v příštím roce.

Více
Prosinec
07

STREAM - Jak se učit v době online horečky

Chci se učit nové věci! Když to nejde, jako dřív, tak jak? Co nového a co starého mi nabízí doba online horečky? Náš stream bude o tom, jak se efektivně učit v jakékoliv době.

Více
Prosinec
01

Aktualizovaný katalog kurzů pro rok 2021

Naše společnost připravuje každý rok jednu z nejširších nabídek témat otevřených kurzů a školení, která lze na sebe vhodně navazovat díky modulárnímu systému rozvoje kompetencí. Přesvědčte se sami, že nabízíme kvalitní, komplexní a navazující služby, stabilitu a jistotu!

Více
Listopad
30

JAK VYTVOŘIT SEXY PREZENTACI SE JDE TAKÉ NAUČIT

Můžete mít sebelepší projev, produkt, nápad a kdoví, co ještě, ale když prezentace nevypadá dostatečně sexy, tak máte jen polovinu.

Více
Listopad
27

STREAM - Pracuji, tudíž jsem

Jak se stavíme k práci, kterou děláme? A proč ji vůbec děláme? PODÍVEJME SE společně na realitu dnešních dnů a její důsledky.

Více
Listopad
26

Power Lunch - nauč se být lídrem

DNEŠEK POTŘEBUJE NOVÉ LÍDRY. Tváře, které každý den chtějí věci aktivně měnit. KAŽDÝ TO MŮŽE DOKÁZAT. Rozhodnout se a stát se i pro druhé autentickou inspirací.

Více
Listopad
19

STREAM - Jak ovlivňovat aktivně svoje štěstí

Jak ovlivňovat aktivně svoje štěstí. Co ho utváří a jak jenom nečekat, až přijde. To je téma našeho dalšího STREAMU.

Více
Listopad
18

Power Lunch - nauč se

TAKY NEMÁTE RÁDI situace, kdy vás NĚKDO TLAČÍ DO KOUTA? A nechcete být BEZRADNÍ? Nenechte se už více nechat balamutit! Živé natáčení posledního ze tří dílů je tu.

Více
Listopad
16

Power Lunch - 3 kroky jak začít věci měnit rukojeť nového lídra 1/3

DNEŠEK POTŘEBUJE NOVÉ LÍDRY. Tváře, které každý den chtějí věci aktivně měnit. KAŽDÝ TO MŮŽE DOKÁZAT. Rozhodnout se a stát se i pro druhé autentickou inspirací. První ze série 3 Power Lunch

Více
Listopad
13

STREAM - Jak uspět ve světě nových dovedností

Jaké dovednosti rozhodují o tom, zda uspějeme nejenom dnes, ale i zítra. Můj skill set pro úspěch v budoucnosti ne až tak vzdálené.

Více
Listopad
10

Pozvánka - Aktualizace zákoníku práce a očekávání zásadní změny

Dobrá znalost zákoníku práce patří do základního vybavení každého personálního manažera. Od 1. 1. 2021 vstupují v platnost další změny velké novely ZP. Připojte se z bezpečí a pohodlí své kanceláře či domova 18. listopadu od 9:00 hod. a buďte v obraze!

Více
Listopad
05

Jak zaujmout s Jakubem Tomozsekem v Gradua STREAM ZKUS TO HNED

Víte, jakou máte moc, když umíte účinně prezentovat? Jak vytvořit "sexy" prezentaci se jde také naučit!

Více
Listopad
03

STREAM - Jak uspět v agilním světě - od startupu po korporaci

Znamená AGILNÍ učesanou metodiku nebo dobrodružnou cestu? Příklady Petra Flégla od startupu až po světový korporát nám dají jednu z odpovědí. PRAXE je nejlepším rádcem.

Více
Listopad
02

Power Lunch - nauč se

Je to závazek! První setkání se vám hodně líbilo. Vidíte pořád další situace, kdy vás někdo tlačí do kouta? A nechcete být bezradní? Nenechte se už více balamutit!

Více
Říjen
23

Gradua STREAM - Jak se stát zákaznicky orientovanou firmou

Zdá se vám někdy o vaší firmě? Jak vytvořit z běžné společnosti firmu lepší než konkurence v 10 krocích? Jak se stát nejlepšími v oboru vnitřním přerodem a změnou myšlení? Jak prostě přežít v neo-kovidových časech.

Více
Říjen
19

Gradua STREAM - Krizové řízení naživo

Poradit si s nekonečnou řadou změn za neočekávaných a výjimečných podmínek vyžaduje dovednosti řídit v krizi za hranicemi své odbornosti. Podívejte se na příklady, jak takový boj s novým a neznámým zvládá v přední linii šéf svého IT crowd v prostředí mezinárodní firmy.

Více
Říjen
12

Usnesení vlády ČR

Nás usnesení vlády nezastaví a přecházíme na online výuku. Zvládají to naše děti, zvládneme to také. Vývoj situace samozřejmě denně sledujeme a na změny budeme reagovat.

Více
Říjen
02

Praktický přínos a bezpečnost v každém našem prezenčním kurzu

I přes vyhlášení nouzového stavu a krizových opatření schválených Vládou ČR můžeme nadále školit a školíme.

Více

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené