Inovativní vzdělávání
a poradenství

Novinky

Novinky ve společnosti Gradua-CEGOS, důležitá upozornění pro klienty s dopadem na vzdělávání zaměstnanců, nové vzdělávací kurzy, semináře nebo služby v oblasti poradenství ve vzdělávání.

Duben
26

Systém odměňování a benefitů v praxi pozvánka na kurz 5/2022

Odměňování lidí hraje důležitou roli v jejich motivaci a celkové spokojenosti. Jak správně systém odměňování nastavit, vám napoví náš seminář zaměřený na praktická cvičení v přípravě a tvorbě systému odměňování.

Více
Duben
25

Controlling pro specialisty - pozvánka na kurz 5/2022

Naučte se jak používat controllingové nástroje efektivně, aby controlling nebyl pouhým převáděním dat. Vše potřebné vám představí náš vzdělávací kurz.

Více
Duben
21

Přijímáme nové zaměstnance z Ukrajiny - legislativní pravidla - pozvánka na kurz 4/2022

Přihlaste se na náš praktický online seminář Přijímáme nové zaměstnance z Ukrajiny - legislativní pravidla a zorientujte se v přijatých opatřeních a aktuálních povinnostech.

Více
Duben
21

Finanční řízení pro manažery neekonomy - pozvánka na kurz 5/2022

Potřebujete se orientovat v základních pojmech podnikové ekonomiky a získat ucelený pohled na finanční řízení? Připravili jsme pro Vás intenzivní 4denní seminář "Finanční řízení pro manažery neekonomy".

Více
Duben
06

Toulky pracovním právem - nová procházková trasa - pozvánka na kurz 4/2022

Zveme Vás na zajímavou procházku pracovním právem. Vydejte se s námi na cestu za poznáním, těší se na vás průvodce JUDr. Jana Kopáčková.

Více
Březen
30

Vedení pracovního týmu 4/2022

Znalosti, dovednosti a praktické postupy potřebné k úspěšnému vedení lidí a týmů nespadnou nikomu do klína, musejí být cílevědomě rozvíjeny. Přihlaste se na tréninkový kurz "Vedení pracovního týmu".

Více
Březen
23

Co se chystá v Gradua - marketing/prodej 4/2022

Vyberte si z toho nejlepšího, co jsme pro vás na měsíc duben připravili v Gradua z oblasti marketingu a prodeje.

Více
Březen
21

Marketingová akademie - marketingový specialista 4/2022

Získejte v oboru marketingu kompletní teoretické znalosti i praktické dovednosti, jak využívat hlavní metodické postupy a marketingové nástroje.

Více
Březen
16

Přijímáme nové zaměstnance z Ukrajiny 3/2022

Chystáte se zaměstnat nové zaměstnance z Ukrajiny? Jak na to? Náš seminář Vám podá srozumitelnou formou všechny platné informace k aktuálnímu tématu.

Více
Březen
16

Asertivita v praxi - pozvánka na kurz 3/2022

Člověk, který je asertivní, si váží nejen sám sebe, ale také druhých. Pokud se chcete naučit lépe hájit a prosazovat své zájmy, zlepšit své vztahy s druhými lidmi a lépe čelit manipulativnímu jednání, navštivte náš intenzivní výcvikový kurz "Asertivita v praxi".

Více
Březen
15

Aktuální nabídka kurzů Gradua na duben 2022 - oblast výroba a logistika

Vyberte si z toho nejlepšího, co jsme pro vás na měsíc duben připravili v Gradua z oblasti výroby a logistiky.

Více
Únor
24

Aktuální nabídka kurzů Gradua na březen 2022

Jaro je za dveřmi a s ním přichází bohatá nabídka vzdělávání Gradua CEGOS, připravena pro všechny, kteří mají chuť na sobě pracovat a profesně se rozvíjet. Podívejte se na osvědčené otevřené kurzy, které máme pro vás na měsíc březen připraveny!

Více
Únor
22

Selfmanagement 3/2022

Většině dovedností, které spadají pod sebeřízení se v průběhu života stále učíme. Od školy přes rodinu až po pracovní zkušenosti, tam všude nám pomáhá "umět se řídit". Je to dovednost, která nám pomůže dosáhnout toho, co chceme. Přijďte ji natrénovat na náš kurz Self Managementu.

Více
Únor
17

Efektivní komunikace ve firmě 3/2022

Pokud chcete být úspěšní ve všech situacích a naučit se nalézt své silné a slabé stránky ve své komunikaci, přihlaste se na náš kurz "Efektivní komunikace ve firmě".

Více
Únor
08

Pracovní právo pro personalisty 2/2022

Přijďte na naše osvědčené školení Pracovní právo pro personalisty, které vede odborník JUDr. Jana Lindová, Ph.D. Pod vedením zkušeného praktika získáte konkrétní doporučení, jak předcházet přestupkům v pracovním právu a následně se tak vyhnout zbytečným výdajům za pokuty, penále a neúspěšné soudní spory.

Více
Únor
01

Rozvoj mistrů 2/2022

Jste prvoligovým manažerem? Řídíte kolektiv lidí? Chcete vědět víc a poznat kolegy se zkušenostmi z jiných firem? Pak právě pro Vás je připraven program kurzů "Mistr" (úroveň I - IV).

Více
Leden
26

Zákon o odpadech 2/2022

Potřebujete se zorientovat v požadavcích předpisů pro nakládání s odpady se zaměřením na povinnosti firem, tedy na původce odpadů? Připojte se k webináři a dozvíte se důležité změny, novinky i zrušené povinnosti.

Více
Leden
25

Zaměstnávání cizinců - pozvánka na kurz 2/2022

Přijďte si osvojit aktuální legislativu a celou s ní spojenou agendu s odborníkem JUDr. Janou Lindovou na naše školení Zaměstnávání cizinců dle platné aktuální legislativy.

Více
Leden
25

Aktuality z pracovního práva pro rok 2022

Novinky z pracovněprávní problematiky jsou náplní našeho online školení Aktuality z pracovního práva pro rok 2022.

Více
Leden
14

Vzdělávací cykly Gradua

Inspirací, jak ve firmě zajistit kontinuální vzdělávání a připravit tak své zaměstnance ať už na profesní nebo manažerskou pozici, vám mohou být naše vzdělávací cykly.

Více

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené