Inovativní vzdělávání
a poradenství
0

Blog


Moderní formy vzdělávání

Autor: Datum: 18.03. 2020 Kategorie: Blog

V dnešní době víc jak kdy jindy přichází ke slovu otázka, zda a jak využít moderních forem ve vzdělávání pro jeho distribuci ke všem lidem, kteří se i těmito cestami chtějí rozvíjet. Všude kolem nás rezonuje obava lidí z nákazy Korona virem, hrozba karantény. Existuje způsob, jak využít tento čas efektivně?

Přečíst celé ⇾

Videokurz aneb jak se vzdělávat jinak

Autor: Datum: 09.03. 2020 Kategorie: Vzdělávání zaměstnaců

Dnešní doba nám přináší nové příležitosti ve všech oblastech našeho života. Co dříve nebylo možné, je dnes součástí každodenního života. Tyto změny se nevyhnuli ani oblasti vzdělávání. Je větší apel na to, aby i vzdělávání bylo zábavné, efektivní a pokaždé jiné.

Přečíst celé ⇾

Prodej s porozuměním aneb obchodování s vhledem

Autor: Jiří Nejedlý Datum: 03.03. 2020 Kategorie: Blog

Zákazníci 21. století v podstatě očekávají, že víte o jejich podnikání víc než oni! Prodej s porozuměním neboli s vhledem předpokládá, že prodejci mají dobré znalosti o produktu a poradenské prodejní dovednosti. . Zákazník již neočekává, že budete identifikovat jeho situaci, potřeby a problémy, ale očekává, že jste analyzovali jeho podnikání a zjistili jste nové poznatky, které mu přinášíte.

Přečíst celé ⇾

5 emočních dovedností

Autor: Datum: 27.02. 2020 Kategorie: Blog

To, zda umíme efektivně komunikovat, spolupracovat s druhými nebo předcházet konfliktům, je stejně důležité v pracovní i osobní rovině. Dobré interpersonální dovednosti vám tak mohou výrazně pomoci k úspěšné kariéře a vyplatí se i v osobních vztazích.

Přečíst celé ⇾

Online vzdělávání: Jak udržet motivaci stále silnou

Autor: Datum: 19.02. 2020 Kategorie: Blog

Díky neustále se rozvíjejícímu prostředí internetu jsou studenti stále více a více schopni nalézat informace, které potřebují. Na webu je nepřeberné množství všemožných tutoriálů, videí s tématikou "jak na to", diskusních fór vedených odborníky v dané oblasti, a tak je dostupnost informací pro osobní i pracovní potřebu velmi dobrá. Co by tedy mělo vytvořit motivaci člověka k absolvování školení.

Přečíst celé ⇾

Já od lidí - Jak motivovat zaměstnance k učení

Autor: Kateřina Štěpánová Datum: 10.02. 2020 Kategorie: Blog

"Paní učitelko, k čemu nám tohle v životě bude?" Zeptá se někdy naše Klára ve škole. Když není spokojená s odpovědí, je vymalováno. V tu chvíli jí ten předmět přestane bavit. Dospělí to mají stejně, nevěříte? Je tomu tak. Povím Vám krátký příběh.

Přečíst celé ⇾

Adaptace II

Autor: Kateřina Štěpánová Datum: 04.02. 2020 Kategorie: Blog

Vybíhám do patra. Vždycky jsem si myslela, že HR oddělení má být oddělení, které je přístupné lidem. Tady ale vidím dvojí skleněné dveře a za nimi plnou čekárnu. Jako u doktora. Cítím puch cigaret a taky potu, v místnosti je horko, tím jak je nacpaná lidmi. Lidmi nebo pacienty? Vypadá to, že "pacientů" je tu víc než dost. Nikdy nedejte na první dojem, vtloukali nám na fakultě do hlavy. Tak jo.

Přečíst celé ⇾

Generace ALFA - testováno na vlastních dětech

Autor: Datum: 03.02. 2020 Kategorie: Blog

Možná si říkáte, že zabývat se generací alfa, tedy dětmi narozenými po roce 2010 je zatím v kontextu jejich integrace do budoucího pracovního prostředí ještě předčasné. Vždyť do procesu nastoupí nejdříve v roce 2026 -2028!

Přečíst celé ⇾

Adaptace

Autor: Kateřina Štěpánová Datum: 23.01. 2020 Kategorie: Blog

Pamatuji si to jako včera. Hodiny ukazují 5:55 ráno, já stojím na vrátnici u turniketu při vstupu do výrobního závodu svého prvního "vážného" zaměstnavatele. "Vážného" proto, že to má být moje první opravdová práce po vysoké škole. V oboru, který jsem vystudovala. V personalistice. Jsem nervózní. "Jdete moc brzy", říká mi laskavě, ale trochu ironicky vrátný. "Brzy"?, divím se, "mám v šest začít."

Přečíst celé ⇾
1 2 3 4 5 6 7

Kategorie

Štítky


Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené