Inovativní vzdělávání
a poradenství
0

Vzdělávací cykly pro Váš individuální rozvoj

Vzdělávací cykly pro Váš individuální rozvoj

Autor: Jarmila Slavatová Datum: 28.01. 2019 Kategorie: Blog

Všimli jste si v našem portfoliu otevřených kurzů, že některé z našich oblastí mají ve své nabídce vytvořený jeden nebo více cyklů? A ptáte se proč? K čemu je to dobré? Nebude to časově velká zátěž?
Domnívám se, že alespoň jedna z těchto otázek Vás napadla, a proto bych Vám nabídla několik důvodů, proč by cyklus kurzů mohl být pro Vás užitečný.

Myšlenka vytvořit cykly kurzů byla původně inspirována snahou pomoci personalistům lépe a rychleji se v naší poměrně široké nabídce orientovat. A nejen personalistům, ale také manažerům, kteří se osobně a aktivně o rozvoj svého týmu starají a také Vám všem, kteří se o svůj růst zajímáte a staráte sami.

V oblasti soft skills máme tři vzdělávací cykly:

Uspějte ve své první manažerské funkci - nastartujte svoji kariéru: První cyklus je určen manažerům, kteří jsou ve funkci krátce nebo se na novou roli připravují.

Kompetentní manažer - rozvoj manažerských dovedností: Druhý je určený pro ty, kteří už mají určité zkušenosti v roli manažera, ale chtějí se stále zdokonalovat.

Efektivní manažer - nástroje zvyšování výkonnosti týmu: A třetí je pro zkušené manažery, kteří vědí, že stále je co se učit a umí nacházet inspiraci i u kolegů.

Tyto cykly jsou připravené na základě našich dlouholetých zkušeností a také stálým kontaktem s nároky a potřebami našich zákazníků. Jednotlivá témata postupují od základních ke složitějším, navazují na sebe a využívají znalosti z absolvovaných kurzů v kurzech následujících. A jaké výhody ještě můžete od těchto cyklů očekávat?

  • Máte možnost jeden až dva kurzy z cyklu vyměnit za jiné téma z naší nabídky soft skills kurzů.
  • Můžete si upravit časové rozvržení tak, aby vyhovovalo Vašim možnostem.
  • V případě potřeby máte možnost již naplánovaný termín změnit.

 

Přesto Vám naše naplánované cykly nemusí úplně vyhovovat. I s tím počítáme, a proto Vám nabízíme možnost vytvořit si s naší pomocí cyklus vlastní. 10% sleva na cyklus minimálně 3 kurzů je pak už jen třešničkou na dortu naší nabídky!

Novinka 2019

Personalizovaný cyklus - sestavte si svůj cyklus sami

Nabízíme Vám možnost sestavit si personalizovaný vzdělávací cyklus s pomocí našich odborníků, vše proběhne online.

Pomocí vstupního e-dotazníku a online konzultace získáte konkrétní náhled na svoje rozvojové potřeby a pomůžeme Vám vytvořit vzdělávací cyklus, který Vás co nejrychleji a nejefektivněji posune k žádoucím kompetencím, znalostem a dovednostem.

Vstupní analýza Vám zabere jen několik minut a následné online setkání s koučem Vám pomůže ujasnit si správnou cestu Vašeho dalšího rozvoje. Neriskujete tak experimentování, ale půjdete systematicky za dovednostmi, které můžete okamžitě uplatňovat ve svém životě.

 Vzdělávací cykly

 

Věřím, že naši pomoc při vybírání co nejvhodnějších témat pro Váš individuální rozvoj a odborný růst využijete a budete spokojeni. Naši manažeři oblastí a odborní konzultanti jsou Vám k dispozici.

Pište, volejte, jsme tu pro Vás!

Mgr. Jarmila Slavatová
Odborný garant oblasti
E-mail: jslavatova@gradua.cz

Mgr. Jakub Ječný
Manažer projektu
E-mail: jjecny@gradua.cz

Kategorie

Štítky


Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené