Inovativní vzdělávání
a poradenství

Aktuální nabídka vzdělávacích kurzů Gradua

Aktuální nabídka vzdělávacích kurzů Gradua pro měsíc leden 2021. Učte se s námi online v bezpečí domova nebo kanceláře.

Na konec ledna jsme pro vás připravili nabídku odborných legislativních kurzů v online formátu. Můžete tak v současné době absolvovat školení z bezpečí a pohodlí své kanceláře či domova. Stačí být pouze na WIFI a připojit se na naši virtuální učebnu!

INTRASTAT a intrakomunitární obchod 2021 prakticky s Ing. Michalem Kubátem 20. ledna 2021 Seznámíme Vás formou praktických ukázek se základními pravidly používání a vyplňování dokladů souvisejících s INTRASTATem včetně nového celního sazebníku 2021 a aktualizovaných právních předpisů EU a ČR.

Nový zákon o odpadech a další změny environmentálních předpisů s Mgr. Miroslavem Krčmou 20. ledna 2021 V našem semináři se zorientujete v požadavcích předpisů pro nakládání s odpady v souvislosti s novým zákonem o odpadech s účinností od 1. 1. 2021.

Aktuální otázky a novinky v oblasti BOZP, PO, požární bezpečnosti staveb a ochrany životního prostředí s Dr. Pavlem Kramlem, plk. Ing. Michalem Valouchem a Mgr. Miroslavem Krčmou 25. - 27. ledna 2021 Pracovní seminář je určen všem zájemcům, kteří potřebují být informováni o všech podstatných změnách a novinkách ve výše uvedených oblastech. Přednášky jsou voleny tak, že se posluchač může účastnit buď semináře celého, nebo pouze jeho části (podle problematiky, o kterou má zájem).

Aktuální informace z pracovněprávní legislativy - přehled nejdůležitějších změn k 1. 1. 2021 s JUDr. Janou Lindovou, Ph.D. 27. ledna 2021 Společně s lektorkou projdeme všechny nejdůležitější změny zákoníku práce, zákona o zaměstnanosti, zákona o inspekci práce a daňových zákonů platné k 1.1.2021.

 


Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené