Inovativní vzdělávání
a poradenství

V konfliktech dospěle - s EGEM na uzdě 2/3 - videokurz

Manažer kurzu Miluše Martinovská    604 231 937

Kategorie Videokurzy


Gradua Power Lunch přináší atraktivní témata komunikace a zajímavého konceptu ega. Během jedné hodiny získáte teoretický vhled do problematiky, na praktických příkladech si prohloubíte pochopení a dostanete i konkrétní návody, jak vše využít pro váš prospěch. V našem online kurzu se nechte pozvat do světa ega, jeho možných poloh, vlivů a následků. Kurzem vás provede Alena Andršová společně s Richardem Furychem. Podívejte se na krátkou ukázku, která Vám napoví, co čekat v záložce Video.
  • Naučit se rozlišit 3 různé stavy EGA (u sebe i u druhých), chápat jejich vliv na komunikačního partnera. Vyznat se v celkové dynamice situace vzhledem k tomu, jaká pozice EGA zrovna dominuje.
  • Rozumět lépe svému chování, svým motivům - často nevědomým, automatickým vzorcům, které někdy umí napáchat plno škody.
  • Znát techniky, které pomáhají lépe se domluvit, jsou prevencí destruktivních konfliktů,  zraňujících výroků či  nedorozumění. Umět využít konkrétní nástroje v náročných situacích.
  • Komunikovat vědoměji a efektivněji.
  • Pojďte se společně s námi naučit jak na to v našem on-line kurzu.

V druhém díle, který se jmenuje V konfliktech dospěle - s egem na uzdě, se budeme věnovat problematice konfliktů. Vysvětlíme efekt rodičovského i dětského ega v konfliktu a hlavně přineseme praktické rady a tipy na prevenci destruktivních, eskalujících konfliktů. Cílem tohoto dílu je naučit vás vědomě pracovat s egem tak, aby konflikt buď nenastal (prevence) nebo nebyl řešený v afektu a jeho následky neměly dlouhodobě nevýhodný efekt. Budeme se tedy věnovat technikám, které vám pomůžou řešit věci "více dospělácky", s nadhledem, se zapojením emocí, ale i rozumu.

Je pro ty, kteří vědí, co a proč to chtějí umět.

Taková, která bude bavit a hodit se pro vybrané téma.

  • 45 minut

Místo konání:online
Dny:45 minut
Termín:31.12.2024-31.12.2024
Kat. číslo:142111
Cena bez DPH:371.90 Kč
Cena s DPH:450.00 Kč
Vybrat tento termín
Počet účastníků

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené