Inovativní vzdělávání
a poradenství

Asertivita - EGO pod kontrolou 3/3 - videokurz

Manažer kurzu Miluše Martinovská    604 231 937

Kategorie Videokurzy


Gradua Power Lunch přináší atraktivní témata komunikace a zajímavého konceptu ega. Během jedné hodiny získáte teoretický vhled do problematiky, na praktických příkladech si prohloubíte pochopení a dostanete i konkrétní návody, jak vše využít pro váš prospěch. V našem online kurzu se nechte pozvat do světa ega, jeho možných poloh, vlivů a následků. Kurzem vás provede Alena Andršová společně s Richardem Furychem. Podívejte se na krátkou ukázku, která Vám napoví, co čekat v záložce Video.
  • Naučit se rozlišit 3 různé stavy EGA (u sebe i u druhých), chápat jejich vliv na komunikačního partnera. Vyznat se v celkové dynamice situace vzhledem k tomu, jaká pozice EGA zrovna dominuje.
  • Rozumět lépe svému chování, svým motivům - často nevědomým, automatickým vzorcům, které někdy umí napáchat plno škody.
  • Znát techniky, které pomáhají lépe se domluvit, jsou prevencí destruktivních konfliktů,  zraňujících výroků či  nedorozumění. Umět využít konkrétní nástroje v náročných situacích.
  • Komunikovat vědoměji a efektivněji.
  • Pojďte se společně s námi naučit jak na to v našem on-line kurzu.

Třetí díl naší minisérie - Asertivita - ego pod kontrolou završuje získané vhledy propojením s konceptem asertivity. Zaměřuje se na běžnou komunikací. Nabízí další jednoduché a účinné techniky, které podporují porozumění, jasnost a efektivitu sdělení. Tento díl nás učí rozlišit pasivní, agresivní, manipulativní a asertivní chování u druhých i u sebe. Pomůže vás podpořit ve vyjadřování názorů a postojů bez poničení vztahu s komunikačním partnerem. Cílem je získat vyšší jistotu a klid při komunikaci.

Je pro ty, kteří vědí, co a proč to chtějí umět.

Taková, která bude bavit a hodit se pro vybrané téma.

  • 45 minut

Místo konání:online
Dny:45 minut
Termín:31.12.2024-31.12.2024
Kat. číslo:142112
Cena bez DPH:371.90 Kč
Cena s DPH:450.00 Kč
Vybrat tento termín
Počet účastníků

Top kurzy


Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené