Inovativní vzdělávání
a poradenství

Balíček - Jak na úspěšnou agilní transformaci

Manažer kurzu Miluše Martinovská    604 231 937

Kategorie Videokurzy


Chcete začít vyvíjet agilně? Zavést ve Vaší firmě agilní projektové řízení? Dobrá. A víte proč? Jak? Na co si dát pozor? Abyste uspěli, připravili jsme pro Vás 3 krátké online kurzy, ve kterých Vám poradíme jak na to.
Začneme tím nejdůležitějším - ujasníme si, proč! Proč agilní vývoj? Jaké problémy řešíte? Co jsou Vaše cíle? Pravděpodobně už jste hodně krát slyšeli slovo agilní. Agilní vývoj. Agilní projektové řízení. Agilita. Scrum. Kanban. Agilní transformace. Jeden aby se bál, že otevře ledničku a vyskočí na něj agilní kouč. Význam slova se úplně vytratil. Spousta firem tak zahajuje agilní transformaci, aniž by tušila proč. Cílem je "agile". A naprostá většina těchto pokusů skončí špatně. Utratí se spousta peněz, lidé ve firmě si maximálně tak všimnou, že kolem prošla další transformace a jen čekají až se to přežene.

A co se tedy v tomto balíčku video kurzů dozvíte? První díl - první kroky: podíváme se na základy jako jsou cíle transformace, proč agile, podpora lidí ve firmě. Tyto základy se často úplně ignorují a celá snaha je rovnou odsouzena k zániku. Druhý díl - jak: V druhém díle si projdeme výběr vhodného frameworku, který byste mohli použít. Třetí díl - na co si dát pozor: Ve třetím díle si pak zrekapitulujeme nejčastějších chyby, kterých se teamy dopouštějí, abyste věděli, čemu se vyhnout. Popíšeme si i ukázku jednoho nefunkčního sprintu, kde se team dopustil několika typických začátečnických chyb.

Je pro ty, kteří chtějí objevit svět agilní transformace.

  • 3 x 45 minut

  • Petr Flégl
Místo konání:online
Dny:3 x 45 minut
Termín:31.12.2024-31.12.2024
Kat. číslo:142113
Cena bez DPH:991.74 Kč
Cena s DPH:1200.00 Kč
Vybrat tento termín
Počet účastníků

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené