Jarmila Slavatová

Konzultantka a lektorka ve společnosti Gradua-CEGOS, s.r.o.

Absolventka Filosofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, obor psychologie a pedagogika. Prošla dlouhodobým výcvikem ve skupinové terapii, má rozsáhlou pedagogickou i manažerskou praxi.
Ve společnosti Gradua-CEGOS, s.r.o. působí od roku 1998 jako manažer projektů, konzultant, lektor a především jako garant oblasti osobního rozvoje a vedení lidí. Specializuje se na rozvoj manažerských kompetencí.

Kurzy, které u nás lektorka vyučuje:


Články lektora

Slovo-cesta k úspěchu

"Na počátku bylo slovo" je známý citát a pořád pravdivý, možná víc než si uvědomujeme. Jak dobré jsou naše komunikační dovednosti, tak dobře jsme vnímáni i my.

Vzdělávací cykly pro Váš individuální rozvoj

Outdoor? Skvělá věc!

Teambuildingové programy se staly známým fenoménem, ukrývají však množství otazníků. Základem je rozlišit rozvojový týmový program od různých zábavných akcí zaměřených na spolupráci, stmelení a porozumění v týmu. Ne každý program, který má za úkol stmelení týmu, musí být skutečně outdoorový.

Metoda, klíčový parametr úspěšného kurzu

Při přípravě vzdělávací akce občas listujete v nabídkách různých vzdělávacích firem a hledáte téma, které by naplnilo Vaše potřeby a očekávání. To je, samozřejmě, klíčové. Ale já bych chtěla Vaši pozornost zaměřit na neméně důležitou podmínku úspěšnosti v dosažení Vašeho cíle a to jsou používané metody.Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené