Inovativní vzdělávání
a poradenství

Jarmila Slavatová

Konzultantka a lektorka ve společnosti Gradua-CEGOS, s.r.o.

Absolventka Filosofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, obor psychologie a pedagogika. Prošla dlouhodobým výcvikem ve skupinové terapii, má rozsáhlou pedagogickou i manažerskou praxi.
Ve společnosti Gradua-CEGOS, s.r.o. působí od roku 1998 jako manažer projektů, konzultant, lektor a především jako garant oblasti osobního rozvoje a vedení lidí. Specializuje se na rozvoj manažerských kompetencí.

Kurzy, které u nás lektorka vyučuje:


Články lektora

Vzdělávací cykly pro Váš individuální rozvoj

Všimli jste si v našem portfoliu otevřených kurzů, že některé z našich oblastí mají ve své nabídce vytvořený jeden nebo více cyklů? A ptáte se proč? K čemu je to dobré? Pojďte se dozvědět víc.

Naučte se jednat s lidmi

Položíme-li si otázku "Jak úspěšně jednat s lidmi"? bude odpověď na ni složitá. Každý si totiž představuje úspěch v jednání s druhými jinak.

Slovo-cesta k úspěchu

"Na počátku bylo slovo" je známý citát a pořád pravdivý, možná víc než si uvědomujeme. Jak dobré jsou naše komunikační dovednosti, tak dobře jsme vnímáni i my.

Outdoor? Skvělá věc!

Teambuildingové programy se staly známým fenoménem, ukrývají však množství otazníků. Základem je rozlišit rozvojový týmový program od různých zábavných akcí zaměřených na spolupráci, stmelení a porozumění v týmu. Ne každý program, který má za úkol stmelení týmu, musí být skutečně outdoorový.

Metoda, klíčový parametr úspěšného kurzu

Při přípravě vzdělávací akce občas listujete v nabídkách různých vzdělávacích firem a hledáte téma, které by naplnilo Vaše potřeby a očekávání. To je, samozřejmě, klíčové. Ale já bych chtěla Vaši pozornost zaměřit na neméně důležitou podmínku úspěšnosti v dosažení Vašeho cíle a to jsou používané metody.

Květen 2024
PoÚtStČtSoNe
 
 
 
 


Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené