Inovativní vzdělávání
a poradenství

Živé vysílání

Kde kdo něco zná. Jen někdo umí. A obdivujeme ty, kteří jsou kompetentní vykonávat plně svoji práci, svoje poslání. Umí být prostě naplno tím, čím jsou. Gradua STREAM live chce každý týden otevírat dveře těm, kteří touží ZAČÍT HNED teď. Otevíráme dveře, abychom ukázali, jak dlouhá cesta to je.


Gradua STREAM live - nejrychlejší brána k přímé zkušenosti

Kde kdo něco zná. Jen někdo umí. A obdivujeme ty, kteří jsou kompetentní vykonávat plně svoji práci, svoje poslání. Umí být prostě naplno tím, čím jsou. Gradua STREAM live ve spolupráci se Studiem Learn chtějí každý týden otevírat dveře těm, kteří touží ZAČÍT HNED teď. Otevíráme dveře, abychom ukázali, jak dlouhá cesta to je.

ZKUSTE TO HNED

Co můžete každý týden, a ve všech záznamech ve formě you tube channel nebo podcast sledovat, je instruktážní diskuze s odborníkem nad aplikací konkrétní metody vybraného tématu.

Můžete tak: - skočit rovnýma nohama doprostřed znalostí, které vás zajímají - naučit se něco, co můžete použít hned po skončení streamu - zjistit, že hned potom se musíte zeptat:
"A k čemu přesně mi právě tohle je?" a "Co k tomu teď musím ještě přidat?" - aktivně si odpočinout - podívat se, jak se někdo jiný potí před kamerami.

CHCI TO HNED

Všichni, nebo lépe většina z nás, hledáme cestu k vlastnímu uplatnění. Někdo by řekl, ke štěstí, někdo k úspěchu. Co nás spojuje, je snaha stát se někým, kdo našel svoje místo. Někým, kdo přispívá svým dílem, a kdo vládne k tomu odpovídajícími - znalostmi, - dovednostmi a - kompetencemi.

Touha po instantním vzdělávání a okamžitém efektu je reálná pouze na začátku. S kyslíkovou maskou a energetickým nápojem je teoreticky možné dostat za několik hodin do hlavy látku stostránkové učebnice a následně udělat zkoušku nebo získat diplom.

Otázka zní: "Udělá to z vás kompetentního člověka na svém místě?" Gradua STREAM live respektuje náš sklon hledat okamžité uspokojení a jednoduchá řešení. Jeho ambice je však mnohem větší. Při poskytnutí užitečného kousku znalostí chce ukázat a demonstrovat, že skutečná a tvrdá práce vás teprve čeká.

Chce otevírat bránu komukoliv, kdo se chce něčím stát.


Témanašeho dalšího streamu zní:

Jak uspět v agilním světě s Petrem Fléglem

Gradua STREAM ZKUS TO HNED 

Pojďte se s námi podívat na jeden z nejzajímavějších streamů loňské sézony a nechte se pozvat na to, co se chystá a stojí za vaši pozornost. Více se dozvíte v průběhu našeho vysílání.

Taky se stále snažíte najít ten optimální způsob, jak vše naplánovat a taky to udělat?

Agilní přístup přináší drive, flexibilitu a elegantní vizualizaci třeba na dveřích vaší pracovny.

Zveme vás na další 45min Gradua STREAM live - začněte s námi dělat něco HNED.

25. 3. 2021 v 10:00.

Zaregistrujte se ZDARMA a jako bonus získáte PRAKTICKÁ DOPORUČENÍ A RADY k uvedenému tématu!


Vaše údaje ve formuláři níže budu využity pro účely odeslání aktuálního odkazu na živý stream. Těšíme se na virtuální setkání s Vámi!

 Registrační formulář

 Proč nezačít třeba TADY a TEĎ.

 
Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené