Inovativní vzdělávání
a poradenství

Pracovní doba a její specifika nejen ve výrobních firmách - pozvánka na kurz 5/2022

Jaké jsou povinnosti zaměstnavatele ohledně evidence pracovní doby? Praktické odpovědi na tyto a spoustu dalších otázek souvisejících s pracovní dobou naleznete v našem školení "Pracovní doba a její specifika nejen ve výrobních firmách".

Jedním z našich dalších odborných školení z pracovněprávní problematiky je téma pracovní doby a jejího rozvržení, které je zejména otázkou organizace práce a řízení u každého jednotlivého zaměstnavatele. Smyslem právní úpravy je hlavně regulovat rámec ekonomických či organizačně-provozních potřeb zaměstnavatele. Víte, jaká jsou základní pravidla rozvržení pracovní doby a vše co s tím souvisí? Jaká specifika mají konta pracovní doby? Práce přesčas, v sobotu a v neděli, noční práce - jaká je správná mzdová kompenzace?

Znáte všechna možná využití flexibilní pracovní doby? Jaké jsou povinnosti zaměstnavatele ohledně evidence pracovní doby? Praktické odpovědi na tyto a spoustu dalších otázek souvisejících s pracovní dobou naleznete v našem školení "Pracovní doba a její specifika nejen ve výrobních firmách".

Online školení, které můžete absolvovat z pohodlí svého domova či kanceláře 19. května pod vedením odborníka JUDr. Jana Lindová, Ph.D. Vás naučí řešit konkrétní problémy z praxe v souladu s právními normami a vnitrofiremními pravidly a vyvarovat se nejčastějších chyb. Připojte se k nám, těšíme se na Vás!

Více o kurzu ZDE.

 


Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené