Inovativní vzdělávání
a poradenství

Systém odměňování a benefitů v praxi pozvánka na kurz 5/2022

Odměňování lidí hraje důležitou roli v jejich motivaci a celkové spokojenosti. Jak správně systém odměňování nastavit, vám napoví náš seminář zaměřený na praktická cvičení v přípravě a tvorbě systému odměňování.

Odměňování lidí hraje důležitou roli v jejich motivaci a celkové spokojenosti. Nastavení systému a zásad pro odměňování neodmyslitelně patří k celkové strategii firmy a firemní kultuře. To, jaký systém odměňování zaměstnanců nastavíte, se časem projeví také na pověsti zaměstnavatele ? lidé si řeknou, zda si zaměstnanců vážíte a umíte ocenit jejich práci, nebo zda jsou mzdy dlouhodobě na té nejnižší hranici.

Náš seminář Systémy odměňování a benefitů v praxi je zaměřen na praktická cvičení v přípravě a tvorbě systému odměňování, na volbu vhodných mzdových forem pro odměňování zaměstnanců podle charakteru vykonávané práce a konkrétně měřitelných a hodnotitelných prémiových ukazatelů, způsobu a kontroly jejich plnění. Seminářem, který se koná 30. května Vás provede zkušená lektorka a praktička Katka Štěpánová.

Více o kurzu Systémy odměňování a benefitů v praxi

 


Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené