Inovativní vzdělávání
a poradenství

Rozšíření nabídky dalšího vzdělávání v oblasti ICT

Společnost Gradua-CEGOS a sdružení Czech Cloud Cluster v roce 2014 realizovali projekt s názvem "Rozšíření nabídky dalšího vzdělávání v oblasti ICT" reg. č. CZ.1.07/3.2.08/04.0077. Projekt byl financován z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, výzvy Jihočeského kraje.

Cílem projektu bylo vytvořit vzdělávací program dalšího vzdělávání v oblasti ICT se zaměřením na možnosti využití cloudových ICT nástrojů na podporu firemních procesů.

Účastníci kurzů získají nové znalosti a dovednosti, které jim umožní vyhodnotit stávající ekonomickou efektivitu stávajících procesů, analyzovat možnosti aplikace ICT nástrojů, připravit přechod na zvolené cloudové řešení a řídit celý proces změny. Kurzy reagují na potřeby cílové skupiny, reflektují trendy v oblasti ICT a využívají moderní didaktické metody zohledňující specifické potřeby cílové skupiny.

V projektu byl vytvořen komplexní vzdělávací program složený ze 7 dílčích kurzů. Pro jednotlivé kurzy byli vytvořeny metodiky, vyškoleni lektoři a proběhlo jejich pilotní ověření ve spolupráci se zástupci cílové skupiny, specialisty a manažery firem v Jihočeském kraji.

Přínos pro cílovou skupinu:

Po absolvování vzdělávacího programu bude cílová skupina manažerů firem:

  1. mít dostatek informací o možnostech podpory firemních procesů prostřednictvím nástrojů ICT,
  2. umět analyzovat dostupné možnosti na základě potřeb své firmy,
  3. schopna připravit a provést změnu související se zavedením nového ICT nástroje.

Vzdělávací program tvoří následující kurzy, které Vám nyní nabízíme:

Projekt

Říjen 2021
PoÚtStČtSoNe
 
 
 
 

Firemní vzdělávání zaměstnanců na míru

Plánujete specifický projekt vzdělávání zaměstnanců? Chcete zvýšit jeho účinnost vhodnou kombinací moderních forem a metod?

Více informací


Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené