Inovativní vzdělávání
a poradenství

Zakázkové kurzy

Gradua-CEGOS úspěšně realizuje vzdělávací programy a projekty připravené na míru organizacím ze všech oborů činnosti. Individuálně připravované vzdělávací kurzy, školení nebo semináře vždy respektují Vaše cíle stanovené pro firemní vzdělávání. Tyto služby jsou podporovány poradenstvím, které zvyšuje účinnost systému vzdělávání zaměstnanců a pozitivně ovlivňuje výkonnost celé organizace.

Poradenství ve vzdělávání

Ve spolupráci s Vámi vyvíjíme aktivity směřující ke zvýšení efektivity vzdělávacích programů i celého systému vzdělávání zaměstnanců v organizaci. Součástí tohoto poradenství ve vzdělávání je také pomoc při využití finančních prostředků z ESF.

další informace

Dotace ESF - výzva 97 OPZ

Gradua-CEGOS pomáhá při orientaci v plánovaných i vyhlášených výzvách, při přípravě, formálním i obsahovém zpracování projektů a jejich realizaci. Jsme připraveni s Vámi konzultovat Vaše možnosti dotačního financování vzdělávání i prostřednictví aktuální výzvy č. 97 OPZ - Podnikové vzdělávání zaměstnanců II.

další informace

Červen 2020
PoÚtStČtSoNe
 
 
 
 
 

Zjistěte skutečné vzdělávací potřeby

V souladu s cíli Vaší firmy a strategiií v oblasti lidských zdrojů provedeme společně s Vámi analýzu vzdělávacích potřeb klíčových zaměstnanců, o jejíž výsledky se budete moci skutečně opřít. 

Pomůžeme Vám...


Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené