Inovativní vzdělávání
a poradenství

Petra Jiroušková

Specializace na oblast pracovního práva, HR manager, tvorba a připomínky vnitřních předpisů, vedení většího množství soudních sporů, komplexní správa svěřené oblasti právní podpory, tvorba a revize smluv, právní stanoviska.

Lektorka pracovního práva, maminka malého chlapečka, vášnivá cestovatelka a to jak po hradech a zámcích, ale i za mořem, kde si nejlépe dokáže dobít baterky a kde čas plyne úplně jiným tempem.

Vystudovala právnickou fakultu, kdy ještě při studiích začala pracovat jako právní asistent a následně po úspěšném dokončení magisterského studia jako právník. Již při studiu tíhla k oblasti pracovního práva a práce s lidmi, které se i v rámci své praxe nadále věnuje.

 Ze zkušenosti ví, že bohužel ne vždy se znalost pracovního práva promítá do současné personální praxe, což s sebou nese při vzniku, změnách či skončení pracovních vztahů nemalé problémy, které mnohdy končí soudními spory.

V oblasti vedení školení je zatím nováček, nicméně Vám může nabídnout své zkušenosti a společně můžete měnit svět personalistiky v rámci aplikace pracovního práva do praxe a docílit toho, že se bude aplikovat pracovní právo v každodenním životě bez zbytečných chyb a plně v souladu se zákoníkem práce.

Programy, které vede, se snaží vždy maximálně upravit na míru i neprávníkům a to alespoň v takové míře, aby bylo pracovní právo co možná nejvíce srozumitelné a přitom podané alespoň trochu zábavnou formou.

Pojďte se podívat na ukázku video kurzu Pracovní právo pro vedoucí zaměstnance, který jsme pro Vás společně s Peťou připravili. Ukázka Vám přiblíží postup před vznikem pracovního poměru. Více se o našem kurzu dozvíte zde.

Říjen 2021
PoÚtStČtSoNe
 
 
 
 


Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené