O nás

Gradua-CEGOS je původem česká vzdělávací a poradenská společnost s dlouholetou tradicí na trhu. Nabízíme spolehlivé služby v oblasti vzdělávání dospělých a poradenství. Výhodné vzdělávací kurzy a školení realizujeme jako veřejné nebo formou zakázky na míru v prezenční, distanční nebo kombinované podobě.

Novinky

Novinky ve společnosti Gradua-CEGOS, důležitá upozornění pro klienty s dopadem na vzdělávání zaměstnanců, nové vzdělávací kurzy, semináře nebo služby v oblasti poradenství ve vzdělávání.

další informace

O Gradua-CEGOS

Gradua-CEGOS je původem česká vzdělávací a poradenská společnost s bohatými zkušenostmi na trhu vzdělávání dospělých. Vzdělávání Gradua představuje tradiční značku pro dostupné a spolehlivé vzdělávání zaměstnanců každé organizace. Nabídka pod značkou Cegos Solutions je zaměřena na zvyšování výkonnosti klíčových zaměstnanců i celé organizace s využitím mezinárodních zkušeností skupiny Cegos.

další informace

Zásady zpracování osobních údajů

Ochranu soukromí a osobních údajů klienta považujeme za prvořadou povinnost. S osobními údaji nakládáme výhradně v souladu s platnou legislativou. Představujeme vám zásady, které objasňují, co děláme pro to, abychom zajistili důvěrnost a bezpečnost osobních údajů vás, našich klientů.

další informace

Naše poslání

Bohaté zkušenosti v oblasti celoživotního vzdělávání nám umožňují komplexní uvažování o možnostech rozvoje každé organizace z pohledu správného využití odborného i osobnostního potenciálu jejích lidských zdrojů.

další informace

Proč si vybrat Vzdělávání Gradua

Vzdělávání Gradua představuje tradiční českou značku pro snadné, dostupné a spolehlivé vzdělávání zaměstnanců každé organizace. Vzdělávací kurzy, semináře nebo školení absolvuje ročně kolem 2500 spokojených účastníků z více než 1000 firem.

další informace

Seznam lektorů

Zajímá Vás, kdo Vám bude přednášet na našich vzdělávacích kurzech? Proto tu pro Vás máme tuto sekci, kde se Vám pokusíme naše lektory představit blíže.

další informace


Videa Gradua-CEGOS

Zajímá Vás kdo jsme? Jak vypadají naše produkty, jak probíhá výuka a jaké je naše poslání? To vše by Vám měla naše videa ukázat.

další informace

Kontakty na centrálu a pobočky

Naše odborné týmy jsou připraveny reagovat na Vaše zadání v oblasti vzdělávání dospělých. Vzdělávací kurzy nebo semináře můžete navštívit v naší pražské centrále nebo našich pobočkách. K dispozici máme vlastní školicí střediska s moderním technickým vybavením. Rádi Vám pomůžeme vyřešit Vaše úkoly zaměřené na efektivní vzdělávání zaměstnanců a celkový růst Vaší organizace.

další informace

Ke stažení

Vybrané materiály a dokumenty Gradua-CEGOS určené našim klientům ke stažení. Věříme, že budou pro Vaše další vzdělávání užitečné.

další informace

FAQ

Najděte odpovědi na Vaše nejčastěji kladené dotazy na společnost Gradua-CEGOS a její služby nabízené v rámci Vzdělávání Gradua.

další informace

Spokojení zákazníci

Pokud Vás zajímá zpětná vazba klientů na naše kurzy, tak jste tu správně. Video medajlonky účastníků, kteří naše vzdělávací kurzy navštívili najdete zde.

další informace


Firemní vzdělávání zaměstnanců na míru

Plánujete specifický projekt vzdělávání zaměstnanců? Chcete zvýšit jeho účinnost vhodnou kombinací moderních forem a metod?

Více informací


Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené