Gradua-CEGOS, s.r.o.
Vzdělávání Gradua


Otevřené kurzy

Využijte pro svůj růst široké a výhodné nabídky vzdělávání. Otevřené vzdělávací kurzy a školení jsou pro Vás připraveny ve více než 200 aktuálních tématech, která lze na sebe vhodně navazovat podle aktuálních potřeb jednotlivých zaměstnanců nebo celé organizace.

Otevřené vzdělávací kurzy a školení - výhody

Vzdělávání Gradua představuje nejsnazší a nejdostupnější cestu k efektivnímu vzdělávání zaměstnanců. Otevřené vzdělávací kurzy, semináře a tréninky jsou vysoce interaktivní a zaměřené na praxi. Veškerá témata jsou průběžně aktualizována na základě nejnovějších trendů a situaci na trhu.

další informace

Registrace a objednávka v e-shopu

Otevřené vzdělávací kurzy, školení, semináře nebo e-learningové kurzy Gradua- CEGOS si můžete pohodlně a výhodně objednávat prostřednictvím našeho e-shopu. Stačí se jen jednou zaregistrovat.

další informace

Obchodní podmínky

Seznamte se s užitečnými informacemi zaměřenými na obchodní podmínky vzdělávací společnosti Gradua-CEGOS.

další informace

Slevy pro klienty

Aktuální slevy a zvýhodnění společnosti Gradua-CEGOS v rámci nabídky služeb pod značkou Vzdělávání Gradua.

další informace

Vzdělávání jako dárek

Chcete obdarovat své zaměstnance? Hledáte vhodný dárek pro své blízké? Darujte jim vzdělání!

další informace

Otevřené kurzy a školení Gradua - videoukázka

Zajímá Vás, jak vypadá průběh našeho vzdělávání? Podívejte se na malou ochutnávku a zažijte společně s účastníky atmosféru typickou pro vzdělávací kurzy a školení v rámci nabídky Vzdělávání Gradua.

další informace

Firemní vzdělávání zaměstnanců na míru

Plánujete specifický projekt vzdělávání zaměstnanců? Chcete zvýšit jeho účinnost vhodnou kombinací moderních forem a metod?

Více informací

Zjistěte skutečné vzdělávací potřeby

V souladu s cíli Vaší firmy a strategiií v oblasti lidských zdrojů provedeme společně s Vámi analýzu vzdělávacích potřeb klíčových zaměstnanců, o jejíž výsledky se budete moci skutečně opřít. 

Pomůžeme Vám...