Inovativní vzdělávání
a poradenství

Doporučujeme


Videokurzy Gradua

Naučte se jak na to! Gradua Power Lunch Vám dává možnost naučit se během jedné hodiny intenzivní práce online jedno ozubené kolo ze souboru Vašich dovedností. Náš Power Lunch Vás vede, abyste se učili tady a teď spolu s lektorem.

Přečíst celé ⇾

Gradua STREAM

Pravidelně pro Vás pořádáme interaktivní vysílání na aktuální zajímavá témata. Neváhejte a vstupte do světa GRADUA STREAM a sledujte rozhovory s našimi lektory a odborníky z praxe.

Přečíst celé ⇾

Klientská sekce

Vstupte do naší knihovny! Naleznete v ní inspiraci v různé podobě. Vzdělávací videa, záznamy našich streamů, podcasty k zamyšlení a mnoho dalšího! Stačí je zanechat svůj e-mail a vstoupit do Klientské sekce, která je tu pro vás!

Přečíst celé ⇾

Online kurzy

I nadále pro Vás připravujeme a aktualizujeme širokou nabídku online kurzů. Vyberte si z mnoha témat a získejte nové informace rychle a jednoduše z pohodlí své kanceláře či domova. Stačí být pouze na WIFI a připojit se na naši virtuální učebnu!

Přečíst celé ⇾


Kalendář kurzů

Duben 2024
PoÚtStČtSoNe
 
 
 
 
 

Aktuality

Duben
16
Strategie péče o zákazníka - budujeme dlouhodobé vztahy 04/24

Také byste chtěli spokojeného a loajálního zákazníka, který bude doporučovat svému okolí vaše služby či produkty? Přijďte se dozvědět jak na to na našem kurzu.

Duben
09
Jak úspěšně jednat s lidmi 04/24

Chtěli byste vědět jak jednat s některými problémovými kolegy, klienty, nebo třeba nekompromisním nadřízeným? Navštivte náš kurz!

Duben
03
Umění přesvědčit - strategie argumentace 04/24

Naučte se prosazovat své myšlenky a projekty! Termín kurzu Umění přesvědčit - strategie argumentace se blíží! 11. - 12. dubna v Praze!

Březen
26
Nákupní jednání 04/24

Přijďte se stát úspěšnějším nákupním vyjednavačem a zlepšete tak výsledky svých jednání s dodavateli. 10. - 11. dubna otevíráme pro všechny nákupčí, manažery nákupu a všem, kteří vyjednávají s dodavateli 2denní praktický kurz Nákupní jednání.

Blog

  Další příspěvky


  Seznamte se s profesionály

  Zajímá Vás, kdo Vás bude školit na našich vzdělávacích kurzech?
  Proto tu pro Vás máme tuto sekci, ve které blíže představujeme naše lektory.


  Alena Andršová
  +420 601 058 753 gradua@gradua.cz
  Marek Bureš
  +420 601 058 753 gradua@gradua.cz
  Petr Daňko
  +420 601 058 753 gradua@gradua.cz
  Martina Hejduková
  226 006 300 gradua@gradua.cz
  Petr Karkovský
  +420 601 058 753 gradua@gradua.cz
  Tomáš Kršňák
  +420 601 058 753 tkrsnak@gradua.cz


  Novinky a tipy pro Váš rozvoj do Vaší schránky

  Chcete být informování o všech novinkách v naší nabídce, aktuálních tématech a trendech ze světa vzdělávání?  Ochrana osobních údajů.  Esc
  Oblíbené kurzy
  Naposledy navštívené