Inovativní vzdělávání
a poradenství

E-learningové balíčky

Chcete se posunout dále ve svém osobnostním a profesním růstu a sami si zvolit vhodné místo a čas pro studium? Využijte interaktivní online kurzy Gradua-CEGOS ve výhodných balíčcích a vzdělávejte se kdekoli a kdykoli chcete.


E-learningové kurzy za skvělých podmínek

Připravili jsme pro Vás zajímavé balíčky online kurzů za výhodné ceny. Využijte naši nabídku a vzdělávejte se kdykoliv a kdekoliv chcete. Navíc získáte prodloužený přístup na 120 dní k vybraným e-learningovým kurzům a po absolvování kurzů i slevu na otevřené kurzy Gradua-CEGOS!

Proč si vybrat online kurzy od nás?

E-learning oceněníE-learningove kurzy z dílny Cegos group získaly již podruhé mezinárodní ocenění nejlepší e-learning na trhu, které vyhlašuje americký magazín E-learning. Toto ocenění bylo podloženo vysokým hodnocením spokojenosti klientů z celého světa a dosáhlo hodnoty 95%!

Naše e-learningové kurzy odrážejí bohaté zkušenosti skupiny Cegos s distančním vzděláváním. Jsou velmi interaktivní a díky použité metodice motivují každého účastníka k učení. Nabízejí vícejazyčné prostředí, ve kterém si pro vlastní studium můžete vybrat Vámi preferovaný jazyk.
Můžete rozvíjet své znalosti a dovednosti například v projektovém řízení a zároveň s tím procvičovat angličtinu. Záleží jen na Vás, jak se rozhodnete. Vícejazyčná verze je vhodná i v případě, že korporátním jazykem společnosti je třeba angličtina.

Co e-learningový balíček obsahuje

Každý balíček obsahuje 4-7 e-learningových modulů zaměřených na rozvoj v konkrétní vybrané oblasti. Na konci vzdělávacího bloku si můžete získané znalosti ověřit prostřednictvím testu. Absolvuje-li student testy se 75 % úspěšností, získá certifikát potvrzující dosaženou znalost z příslušné oblasti. Po absolvování všech e-learningových balíčků v modulu se Vám zpřístupní  slevový kupon ve výši 10 % na nákup otevřeného kurzu dle vlastního výběru, a to z oblasti, na kterou byly zaměřeny Vámi absolvované moduly, nebo ze seznamu aktuálně otevíraných kurzů.

A z jakých oblastí si můžete vybírat?

Cena e-learningových balíčků

Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky e-learningu, kde cena za jeden modul v rámci balíčku činí jen 363 Kč s DPH!
Výsledná cena tedy odpovídá počtu modulů v balíčku násobených touto jednotkovou cenou.

Cena e-learningového balíčku Projektového řízení s pěti kurzy již od 1815,- Kč.

Po absolvování e-learningového kurzu

Každý ze studentů online kurzů poté, co absolvuje všechny kurzy z vybrané oblasti a splní testovací část alespoň s 75% úspěšností, získává osvědčení o absolvování.

Pokud se rozhodnete v dané oblasti rozvíjet dále, můžete si vybrat z naší bohaté nabídky otevřených kurzů. Procvičíte si tak vybrané dovednosti důležité pro Vaši praxi.

Potřebujete více informací? Kontaktujte nás.

Květen 2024
PoÚtStČtSoNe
 
 
 
 


Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené