Inovativní vzdělávání
a poradenství

Kateřina Štěpánová

Konzultantka a lektorka ve společnosti Gradua-CEGOS, s.r.o.

 

Lektorka soft skills, konzultantka, personalistka, koučka, maminka dvou malých holek, vášnivá cestovatelka a potápěčka a ukázkově typická zástupkyně Generace X.

Vystudovala Technickou univerzitu v Liberci, ale technickému oboru se vlastně nikdy nevěnovala, protože ji ihned po absolutoriu zlákala práce s lidmi a personalistika. Ekonomický vhled a znalosti v oblasti řízení podniků a hlavně řízení lidských zdrojů pak získala během studia  MBA na Sheffield Hallam University a hlavně praxí. Manažerské schopnosti získala během své praxe v obchodních a výrobních firmách.

Od roku 2010 pracuje jako lektorka, konzultantka a koučka také s firemními klienty, vede semináře, projekty, pracuje s jednotlivci i skupinami a vystupuje na konferencích nebo na odborných setkáních. Stále je zaměstnaná v oblasti personalistiky a managementu, pracuje též jako personální ředitelka malé IT společnosti.

Programy, které vede, se snaží vždy maximálně upravit na míru skupině, která se na školení sejde. Líbí se jí, když si lidé v učebně navzájem lidsky "sednou" a hezky spolu ladí a spolupracují a vazby, které si vytvoří na školení, si pak přenášejí i do pracovního života.

Věří v nekonečný potenciál každého z nás a ráda posouvá hranice své i svých svěřenců. A přitom se moc snaží, aby to všechny okolo alespoň trochu bavilo. 

Kurzy, které u nás lektorka vyučuje:

Květen 2024
PoÚtStČtSoNe
 
 
 
 


Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené