Inovativní vzdělávání
a poradenství

HR KONZULTACE na zkoušku

Možná, že jste se dostali do stádia, kdy víte, že v organizaci potřebujete některý z HR systémů, jednotlivých procesů nebo směrnice změnit, a tak už nějakou dobu přemýšlíte o využití odborné konzultace. Ale nejste si jistí...


Potřebujete v HR něco změnit?

Změnu cítíte jakou potřebnou, ale možná si nejste jisti tím, jestli je taková konzultace pro Vás užitečná a dokáže Vám pomoci nebo Vás správně popostrčit.

Asi i Vy máte raději osobní schůzku u kafe, ale tuto možnost nemůžeme s ohledem na současnou situaci využít. Ale řešení pro Vás máme!

Vymysleli jsme pro Vás online variantu setkání s HR profesionálem, které je pro Vás navíc ZDARMA:

A kdy jindy, když ne teď? Protože nyní je na to (=rozumějte na změnu čehokoliv, možnost naučit se, zkusit si věci dělat jinak, držet si kvalifikaci a nezbláznit se) prostě ten nejlepší čas!
Váháte, zda je vstupních 15 minut dostatek času? Divili byste se, co se dá za tuto dobu zvládnout!

Kdy je pro Vás "HR KONZULTACE na zkoušku" vhodná

Rozhodla jsem se věnovat Vám 15 minut svého času zdarma a pomoci Vám alespoň začít. Konzultace na zkoušku je pro vás IDEÁLNÍ, pokud:

  • se chcete pustit podrobněji do revize nebo tvorby některého z HR procesů, ale nevíte, kudy do toho,
  • potřebujete rychlou zpětnou vazbu na to, co aktuálně řešíte, a chcete se dozvědět, jaké první kroky byste měli udělat,
  • uvažujete o konzultaci/koučinku/mentoringu se mnou, ale nejste si jistí, jestli je to pro Vás to pravé,
  • chcete si nejdřív vyzkoušet, jak to probíhá a jestli Vám vůbec online forma bude vyhovovat.

Jaký je postup a průběh online setkání

  • Zarezervujte si čas v mém online kalendáři  a do rezervace uveďte svoje Skype ID a odkaz na svoji firmu a její web. Napište stručně, co chcete v 15 minutách řešit.
  • Potvrzení rezervace Vám přijde e-mailem.
  • Najděte mě na Skypu pod jménem Kateřina Štěpánová (https://join.skype.com/invite/yIj1eeB9iuiG) a přidejte si mě do kontaktů.
  • Ve smluvený čas mi přes Skype zavolejte, budu připravená!

Konzultace na zkoušku budou probíhat každý den v rozmezí 8 - 12 hodin, tak si zarezervujte čas, který se Vám hodí.

Pokud se přesto chcete raději spojit tradičně (přes e-mail, telefon) nebo toho chcete probrat více:

  • vyplňte poptávkový formulář umístěný dole na této stránce NEBO
  • napište na e-mail: kstepanova@cegos.cz. Ozvu se Vám co nejdříve, dohodneme si termín a probereme další podrobnosti.

Všechny konzultace pak probíhají prostřednictvím aplikace Skype nebo Adobe Connect. Pokud máte jiný oblíbený online komunikátor, nejspíš se taky domluvíme. Rozhodně se ale budeme bavit online. V současné době je to totiž nejen bezpečnější, ale také i mnohem efektivnější. Udělá se prostě více práce.

Konzultaci v délce 15 minut zdarma a co dál?

Prvotní konzultaci v délce 15 minut máte nyní ZDARMA. Pokud se po jejím absolvování rozhodnete pro pokračování, ať už ve Vašem tématu nebo na jakékoliv jiné, není to problém.

Tato následná konzultace již však bude standardně zpoplatněna, a to ve výši 1000 Kč/30 min. Pokud se na ní domluvíme, vystavíme Vám fakturu a požádáme Vás o její úhradu předem.

Konzultaci můžete v naléhavém případě zrušit do 24 hodin předem a domluvit si náhradní termín. Při zrušení méně než 24 hodin předem je potřeba uhradit konzultaci v plné výši.

Poptávkový formulář

Máte chuť se do HR a personalistiky pustit se mnou? Vyplňte prosím poptávkový formulář a já se Vám brzy ozvu s návrhem termínu. Nebo mi napište na e-mail kstepanova@cegos.cz

Říjen 2021
PoÚtStČtSoNe
 
 
 
 


Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené