Gradua-CEGOS, s.r.o.
Vzdělávání Gradua


Řízení lidských zdrojů

Oblast ke stažení ve formátu PDF.
Katalog otevřených kurzů 2017 ve formátu PDF.

Aktuální trendy potvrzují, že má-li být firma prosperující, flexibilní a konkurenceschopná, musí jádro celého podnikového řízení tvořit právě oblast řízení lidských zdrojů. V současné době globálního byznysu a neustálých změn je však nutné, aby personální strategii nezastupoval jen personalista, ale aby se stala součástí každodenní práce všech manažerů ve firmě. 

I proto naše vzdělávací kurzy, školení a semináře nabízejí komplexní pohled na personální řízení. Zaměřují se na nejlepší zkušenosti, jak nastavit a efektivně implementovat jednotlivé personální procesy, např. systém hodnocení zaměstnanců, motivace zaměstnanců, adaptační proces zaměstnanců, vzdělávání zaměstnanců atd.

Nesmíme také zapomenout, že každý personalista musí být rovněž vybaven dobrou znalostí pracovního práva. V našich kurzech se tak snadno a rychle zorientujete v novelizovaných předpisech upravujících pracovněprávní vztahy a naučíte se správně aplikovat vybraná ustanovení těchto předpisů ve firemní praxi.

Všechna uvedená i další témata jsme pro Vás schopni realizovat jako zakázku na míru.

Nabídku otevřených kurzů pro rok 2018 pro Vás připravujeme! Než se nabídka objeví v našem e-shopu, neváhejte kontaktovat pro více informací manažera projektu:

Miluše Martinovská
Tel.: 226 006 314
E-mail: mmartinovska@gradua.cz

Kurzy řazené podle termínu zahájení:21.11. 2017 Praha
 
3 146.00cena s DPH
Zobrazit
11.12. 2017 Praha
 
4 598.00cena s DPH
ZobrazitProhlédněte si naše bestsellery z této oblasti zde.

Řízení lidských zdrojů - otevřené kurzy