Gradua-CEGOS, s.r.o.
Vzdělávání Gradua


Otevřené kurzy

Využijte pro svůj růst široké a výhodné nabídky vzdělávání. Otevřené vzdělávací kurzy a školení jsou pro Vás připraveny ve více než 200 aktuálních tématech, která lze na sebe vhodně navazovat podle aktuálních potřeb jednotlivých zaměstnanců nebo celé organizace.

Dárkové poukazy 2018

Hledáte vhodný dárek pro své blízké nebo zaměstnance Vaší společnosti? Darujte jim možnost dalšího vzdělávání!

další informace

Otevřené vzdělávací kurzy a školení - výhody

Vzdělávání Gradua představuje nejsnazší a nejdostupnější cestu k efektivnímu vzdělávání zaměstnanců. Otevřené vzdělávací kurzy, semináře a tréninky jsou vysoce interaktivní a zaměřené na praxi. Veškerá témata jsou průběžně aktualizována na základě nejnovějších trendů a situaci na trhu.

další informace

Registrace a objednávka v e-shopu

Otevřené vzdělávací kurzy, školení, semináře nebo e-learningové kurzy Gradua- CEGOS si můžete pohodlně a výhodně objednávat prostřednictvím našeho e-shopu. Stačí se jen jednou zaregistrovat.

další informace

Obchodní podmínky

Seznamte se s užitečnými informacemi zaměřenými na obchodní podmínky vzdělávací společnosti Gradua-CEGOS.

další informace

Slevy pro klienty

Aktuální slevy a zvýhodnění společnosti Gradua-CEGOS v rámci nabídky služeb pod značkou Vzdělávání Gradua.

další informace

Otevřené kurzy a školení Gradua - videoukázka

Zajímá Vás, jak vypadá průběh našeho vzdělávání? Podívejte se na malou ochutnávku a zažijte společně s účastníky atmosféru typickou pro vzdělávací kurzy a školení v rámci nabídky Vzdělávání Gradua.

další informace

Firemní vzdělávání zaměstnanců na míru

Plánujete specifický projekt vzdělávání zaměstnanců? Chcete zvýšit jeho účinnost vhodnou kombinací moderních forem a metod?

Více informací

Zjistěte skutečné vzdělávací potřeby

V souladu s cíli Vaší firmy a strategiií v oblasti lidských zdrojů provedeme společně s Vámi analýzu vzdělávacích potřeb klíčových zaměstnanců, o jejíž výsledky se budete moci skutečně opřít. 

Pomůžeme Vám...